Zaloguj się, aby obserwować  
pawel131

nordsten lif-o-matic 4m

Polecane posty

pawel131    0

Mam zamiar kupić taki siewnik, możecie mi coś o nim powiedzieć? Czy się opłaca, jak się sprawuje itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    23

Witam.Ja mam taki siewnik tylko 3 metrowy pracuje u mnie już pare ładnych lat i jak dotąd bez żadnych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

tabele już mam teraz potrzebuje INSTRUKCJI OBSŁUGI I KATALOGU CZĘŚCI do tego siewnika. Mam jeszcze sterownik do niego może ktoś ma od tego instrukcji obsługi model to AGRO TRAM 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem. Wiem tylko że jest.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    23

Szkoda, ja mam orginalną tabelę była z siewnikiem (znalazłem w schowku) ale nie jest w naszym języku i nie mogę jej rozszyfrować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Ja mam okazje kupic teraz za 6tys CLG 300D MK II ;[ Co to za siewnik i czy jest dobry? :D Ma jakąś większą skrzynie :D I czy się nie zapycha? :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez yacenty
      Witam,
      dziś zamówiłem siewnik jak w tytule czyli KUHN-NODET Logiseme M3000, co możecie mi o nim powiedziec? wygladal dosc ladnie wiec sie na niego skusilem, problem tylko taki ze dostalem bardzo uboga instrukcje tylko po francusku a ja ten jezyk kompletnie nie trawie.
      Ktos z nas uzywa takiej maszyny? jakie wrazenia?
       
      Pozdrawiam
      YacentY
    • Przez Zetix
      Witam!!

      Mam możliwość kupienia siewnika Hassia DK 300 z komputerem, ale jest jeden problem. Obecny właściciel zgubił sprężynę + redlicę ze skrajnej lewej strony. Szukałem już po całym internecie ale nie idzie nigdzie tego dostać... wie ktoś może coś na ten temat?

       


    • Przez damian564329
      Witam posiada ktoś może tabele do siewnika stegsted 3m25r?
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj