Skocz do zawartości
kosti68

Materialy do napraw ciagnikow Fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
koloxxx    1

Nie pracowałem u korbanka. Nawet nie wiem kto to jest.... Zakupiłem takowy sprzet wiekowy i chce go doprowadzic do stanu nalezytej uzytecznosci. Ma przecieki na skrzyni, sałabe hamulce, dzwignia przy kierownicy nie rozłancza mi  przekaźnika. Jest tego troszke do zrobienia. Wiec przydały by sie jakies materiały by sie nie narozkrecac nie potrzebnie i przy okazji nie narobic wiecej szkod niz pożytku hehe

kosti68    16

Firma fendt nigdy nie wydala i z pewnoscia juz nie wyda instrukcji napraw do ciagnika Fendt 105. prawdziwe materialy napraw pojawily sie dopiero po wyjsciu ciagnika fendt Farmer 303-309 LS/LSA. Tamte ciagniki byly tak proste w obsludze ze do ich naprawy wystarczy podstawowa wiedza z dziedziny mechaniki.

koloxxx    1

Rozumiem. Szkoda... Dzieki za odpowiedz. A teraz pytanie troszke z innej beczki: Gdzie najlepiej kupowac materiały, czesci do fedów? Znacie jakies strony intwrnetowe z czesciami? Byłem w grene - ceny z kosmosu.

Wiadomość z agroFakt.pl

phantom23    0

Witam potrzebuję instrukcję napraw i katalog cześci do fendt 612 ls.

rekja    0

Witam. Szukam kontaktu do Kolegi Kosti68. Jak ktoś ma e-mail, nr tel. itp. to proszę o informację na priv. Pozdrawiam Jarek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się