Kanuni5125

Wiejskie jedzenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
massey15    0

A ja to najbardziej lubie jeść na kolacje szczególnie kanapki z szynką , pomidorem i cebulą (mógłbym to jeść codziennie). Oprócz tego lubie jajecznice i kiełbase odpiekaną w plasterkach ( i jeszcze kaszankę z miodem :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

A ja najbardziej lubię jak babcia zrobi kluski z twarogiem i skwarkami. Zawsze babcia musi dorabiać jak ja do miski się dobiorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uuuu.

Kiełbasę robioną przez z nas z własnym masłem i chleb który mama jeszcze piecze. :P

Albo zamarynowane żeberka i uwędzone, no i schabowe i rosół bez żadnych kostek rosołowych tylko z kaczki lub wieprzowy z odpowiednimi warzywami itp.

Podsmażane ziemniaki z cebulką i jajkami lub skwarki z cebulą i koniecznie świeży swojski chleb. :P

 

A i jeszcze lubię kanapkę z serem zmieszanym z śmietaną, do tego swojski chleb i kiełbasa, do tego zimne mleko.

A na upały najlepsza zimna maślanka. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Chleb ze smalcem i z cebulą- najlepsze żarcie


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta535    5

nudel zupa kloski światłoł kapusta a rolada


Kupię 2 jałówki mięsne pisac na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

kiszka kiełbasa wątrobianka (jak ktoś nie wie to pasztet) schabowy kiszona kapusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

no ta ja się wypowiem ja lubię chleb z swoim masłem,smalec, mielone skwarki, kiszone ogórki, kiszona kapusta, kiszka, kiełbasa, wątrobianka, schabowy, jajecznica, kluski i główne dania prażynki z ziemniaków sałatka i do tego kompot a i oczywiście rosół z kury (koguta sąsiada) a y lato zimna woda ze studni i zimne piwo.


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2

najbardziej lubie barszcz czerwony z ziemniakami , barszcz z kapustą i ziemniakami , no golonka no i oczywiście swojskie wyroby to najbardziej cenie też dobre piwko wieczorkiem po skończonej pracy :) :) :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rosół z kartoflami i pietruszka <mniam> pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Rosół taki jak powyżej, pierogi ,kluski z serem ,barszcz czerwony i oczywiście kiełbasa i wędlina wędzona.


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Z zup to tylko chmielowa,jak ciasto to kiełbasiane,a ze słodyczy to śledzie. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

żurak na zakwasie własnej roboty...mmm, kiełbaska z własnej swinki,chleb ze smalcem i kiszone ogórki


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

Hehe jednak na wsi lepiej mieszkać bo dużo smakołyków jest których połowa mieszczuchów nigdy nie pozna. Ja lubię kiełbaskę ofc. pieczoną robioną samemu ze swojego świniaczka(wędzona mi nie leży), ziemniaki smażone, pasztet z królika, no i szeroką gamę salcesonów (oczywiście swojskich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

tak samo jak kolega wyżej napisał wszystko co swojskie najlepsze


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

najlepsze wszojskie wybory pod dobry bimberek

kiełbasa schab pasztetowka i kasznka ( czarna szynka )^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Bardzo lubię wiejskie jedzenie w porównaniu z jedzeniem z restauracji chociażby: jest bardziej aromatyczne, zrobione z świeższych składników, mało wypełniaczy i zagęszczaczy, dużo wartościowych składników np. w bigosie. Mi najbardziej smakują sałatki i surówki oraz Barszcz czerwony z krokietami drobiowymi, Bigos ^^ itp, itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Kiełbasa słoikówka,wątróbka wieprzowa,flaki,bigoś,kaszana(też z grilla) aż ślinka cieknie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

chleb za smalcem, bigos , kwas ze skwarkami i świeże skwareczki tuż po świniobiciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Również chleb ze smalcem, kawoł kiełbasy, wszystko co mamuśka upichci na obiad. Na wsi to sie można najeść, a w mieście, jakieś takie dziwne te jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Kiełbasa z dzikia (tato myśliwy) pyszna jest

Pasztet z królika takie cieplutki jeszcze z musztarda i herbatka

Twaróg z miodem i chlebem

Płatki kukurydziane

I czasami w lecie wcinam kolbe kukurydzy taka świeżo zerwaną

Cola jakaś orenżada (helena żadzi)

No i wszystko co dobre jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj