Kanuni5125

Wiejskie jedzenie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kanuni5125    0

A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

A co to ma wspólnego z forum o Zetorach?? ;) Cos ci sie pomylilo


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Oj sory, to się pomyliłem a jak teraz moge go usunąć?


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

A jak już przeniosą...

Jest wiele potraw za którymi przepadam, bigos, golonka, maślany miód, jajka sadzone, PIWO

Czasami codziennie sobie wdrabiam chleb w litr mleka i to jest moja kolacja, a na dodatek czasami piwo

Ziemniaki to mam codziennie na obiad, może zdarzy się kilka dni w roku bez obiadowych pyrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Żur na własnym zacierze z kiełbaską i kartofle koniecznie ze skwarkami, kaszanka, żeberka, polewka, chleb drobiony z mlekiem, smalec ze skwarkami na Beherovce, ziemniaki od obiadu odsmażane ze skwarkami, szczypiorkiem i kwaśne mleko, jajecznica w każdej postaci. :);) Od święta rosołek. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

wsk125ccm dzięki że przeniosłeś ten temat. Bo ja jestem początkujący na agrofoto i myślałem że to samo się ustawi. Nie wiedziałem że trzeba wybierać kategorii, więc sorrry ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

najlepsza jest kielbasa SWOJSKA wyprodukowana u siebie (nie mylic ze sklepowymi)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Zupa w sumie kazda oprocz mlecznej, kiełbasa własnej roboty,młode ziemniaki z koperkiem i zsiadłym mlekiem(zimnym) i jajkiem sadzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej lubię czerninę +domowej roboty kluski,oczywiście na kwaśno:)kiełbasa ze własnej świnki ale zawsze kupujemy 5kg wołowiny to lepiej wiąże i lepszy ma smak,oczywiście pyry gzika z cebulką,kaszanka mniam mniam,ogólnie to jestem obżartuchem,nom i niestety nie potrafię obok Macdonalda przejechać samochodem obojętnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

wszystko co swojskie i w dużych ilościach :) :) a najbardziej ziemniaki we wszystkich postaciach ;)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja tam mówię że nie ma nic lepszego jak smażone kluski kartoflane z twarogiem ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gzika i pyrki:) albo kiszka:) nie ma lepszego jedzenia:)


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

hehe KARTACZE u nas na to sie mowi BULY :) albo PASYFOLY ;)

 

Co kraj to obyczaj :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Wędzone mięsko pod prawie kazdą postacia , potrawy z ziemniaczkow , Jajeczka pod kazda postacia i rozne unne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Świeża kiszka po świniobiciu :P


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor16145    2

taaa dawno takiej nie jadlem ostatnio jak mialem z 10 lat czyli z 20 lat temu.i kielbasa prosto z wedzarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

Jajka na twardo,woda ze studni(szczególnie w upały),ziemniaki,owoce z własnych drzew.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Kiełbacha i schabik prosto z wędzarni , puki soki nie wyschną :P Zawsze tak się opcham , że nie mogę z krzesła wstać , rzeźnik zawsze mnie informuje jak gotowe , czasami piwo zimne do tego :P No i chrzan musi być :P


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj