Zaloguj się, aby obserwować  
Mechaniki

Demo Tour Case i Piomar

Polecane posty

Mechaniki    5

Demo Tour w miejscowości Ksawerynów 33 w gminie wola Mysłowska powiat Łukowski województwo Lubelski zaczynają się o godz 10.00 dnia 26.04.2009 w Gospodarstwie Rolnym Grzegorza Kocielnika, ogłoszenie to ukazało się w Tygodniku Siedleckim.

Zapraszam ja też tam będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Byłem wczoraj na jednym z tych przystanków i myśle że opłaca się jechać ;) Troche atrakcji było :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym pokazie. Nawet fajnie było ciągniki były ze wszystkich przedziałów mocy. Był nawet sadowniczy. Szkoda że tylko 3 maszyny były pokazane w pracy. No i trochę przy pługu na pokazie ciągnik ściągało.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Też byłem na tym pokazie myślałem że coś lepszego będzie :D . Jedynie szkoda że nie podczepili tego case na gąsiennicach do odpowiedniego pługa- był by widok :D . Ciekawe czemu nie wyprowadzili sieczkarni samojezdnej która stał na placu u właściciela!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A zna ktoś jakieś szczegóły pokazów w Księżpolu które maja się odbyć w środę 29.04?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja może zaatakuje tylko nie znam żadnych szczegółów na razie tylko tyle że ma być. Może ktoś chociaż wie o której to się zaczyna i jaki jest plan imprezy?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frix    0

Podobno od 10 to jest, planu imprezy nie znam bo gdzieś mi wcięło ulotke :/ No ale chyba warto pojechać na otwarcie tej imprezy ;P Aaa czy ktoś w ogóle zna adres?? Bo ciężko będzie trafić jak sie nie bedzie wiedzieć do kogo pojechać ja wiem tylko tyle ze to ma być w gospodarstwie rolnym, Jósef Spustek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

No to jak wiem o której to już coś :D Ale co do trafienia w odpowiednie miejsce myślę że nie będzie problemu największego case będzie widać z daleka a na poważnie to wiem tylko że ma to się odbyć gospodarstwie rolnym Józefa Spustka w Księżpolu pow. Biłgoraj.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frix    0

Noo i jak tam po pokazie w Książpolu był ktoś?? Ja byłem ii musze powiedzieć że nawet ciekawie było. Szkoda tylko że było mało tych maszyn i w ogóle ta ich praca była na nie dość wysokim poziome ale to ze względu naaa kiepską glebe bo było strasznie sucho. Osobiście moje zainteresowanie przykuł Case 140 z pługiem(jednak cena ciągnika z pługiem już nie tak bardzo bo z tego co sie dowiedziałem to wynosi ok 300 tys) Hehehe :D no ale również Case 155 mi się podobał, bardzo fajne ciągniki. I miałem okazje sie nimi przejechać. Również kombajn Axial-Flow 5088 zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Noo i miałem okazje również przejchać się jak to nazwali tym rodzynkiem :D Hahaha :) Super sprawa :) Ogólnie pokaz oceniam jak najbardziej pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4
Też byłem na tym pokazie myślałem że coś lepszego będzie :) . Jedynie szkoda że nie podczepili tego case na gąsiennicach do odpowiedniego pługa- był by widok :) . Ciekawe czemu nie wyprowadzili sieczkarni samojezdnej która stał na placu u właściciela!?

 

Jaka to sieczkarnia była? Podobno jeden z pracujących na pokazie ciągników należał do gospodarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Sieczkarnia była oczywiście Case ,modelu nie znam ale widziałem ja kilka razy wcześniej fajna maszyna :) ,jeśli chodzi o ciągnik to gospodarza był na pewno mały case ok 90 km(oznaczenie to prawdopodobnie jx 90) z beczką asenizacyjną joskina 10000 litrów polewał pole przed pokazem żeby się nie kurzyło . a więcej nie wiem ale słyszałem ze wszystkie ciągniki ma case i sieczkarnie też a posiada 120 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

i sieje 40 ha QQ i 30 ha zbóż a reszta użytki zielone :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

Sporo wiecie :) Ja słyszałem że ten ciągnik co w pługu chodził należał do niego, a ile w tym prawdy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Byłem to i troszkę wiem ,a w dodatku w tygodniku siedleckim jest opisane gospodarstwo tego pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

z kim byłes ja cie nie wiedziałem :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Z rodziną ;) a ja cie widziałem na pokazach stałeś z białym 2005 i trzymałeś Tigera w ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj