Zaloguj się, aby obserwować  
ocelot

Ciągnik 4x4 do tura

Polecane posty

ocelot    0

Witam. Zamierzam kupić traktor do 20000zł z napędem na 4 koła i o mocy około 100km. Mam zamiar do niego założyć tura.

Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Napisz coś wiecej... czy ma chodzić tylko w turze???

Za taką kwote nie masz za dużego wyboru w ciągnikach 4x4... może jakiś MTZ... Forschritt... Same najlepsze marki :) No chyba że jeszcze by jakiegoś starego zachodniego kupił typu MF, JD itd... ale wątpie że znalazłby jakiś w idealnym stanie :)

Za dużo to tutaj nie napiszemy, bo za taką kwote to nawet ursusa nie kupi niestety... :)

Następny temat bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Na ile on ma być ha??? Napisz coś a nie... podałeś dwa ciągniki o różnicy mocy 45km i jak mamy doradzić??? :)

 

A z resztą... na pytanie jaki ciągnik sam sobie odpowiedziałeś... :) to po co sie pytasz... w poprzednim poście napisałem w jakim jak już to bedzie stanie... :) więcej nie ma co tu pisać... reszta zostaje bez komentarza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocelot    0

ma być na 7 ha. Pola właściwie nie uprawiam więc ma służyć do zbierania trocin na przyczepę, i przyciągnięcia przyczepy do domu, do nałożenia obornika na rozrzutnik, . Teraz mam sześćdziesiątkę, ale ona do tura jest za słaba więc nawet nie próbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocelot    0

ok dzięki wielkie. 1500zł jeśli ten byłby lepszy myślę że warto dołożyć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

6 cylindry do tura??? To jest samobójstwo. Do tura to ci wystarczy i 60KM z napędem

kliknij w ten link tutaj jest lamborghini 653DT z turem. Jak byś kupił jakiegoś za 20 000zł bez tura, to conajmniej musiałbyś wydać jeszcze z 12000-15000zł na tura. Rocznik 1984 ale jak tylko do ładowacza to wystarczy i najważniejsze ma 4 gary i będzie o niebo oszczędniejszy niż tamte ciągniki


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocelot    0

nie mam zaufania do sprzętów z za naszej wschodniej granicy, i choćby wszyscy chwalili i tak nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6
http://www.allegro.pl/item605223656_massey...5_265_3070.html - massey o mocy 85 km , Bardzo solidne ciągniki , proste u naprawie , sporo cześci pasuje od ursusa , dość zwrotny . I cena 22500 zł kusząca , jak za taki traktor to myślę że bardzo korzystna , jeszcze do tego tur http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B104658i po kłopocie , ewentualnie jakiegoś tura innego kup i dobry spawacz ci go przymocuje , zresztą przy ładowaniu trocin ciągnik ciężko złamać .

Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocelot    0

tura to sobie sam zrobię wystarczy że kupię 4 siłowniki, pompę i rozdzielacz dwu sekcyjny. A ferguson bardzo fajny. Ale zleży za ile sześćdziesiątkę sprzedam bo dopłacić chciał bym nie więcej jak 5tys. plus jeszcze budowa tura to i tak z 8 muszę dołożyć

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj