tctomek

Seria W

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz1987    61

Odświeżę temat bo mam pytanie, koleś nie daleko mnie przyprowadził W650 i mam takie pytanie jaką on ma wydajność? w tonach na godzinę oczywiście. Jaki heder to nie wiem, nie pisał ;[


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Już znalazłem.... kolesia na akademiku co takiego ma 30ton przy dobrych wiatrach i stratach poniżej 1%


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Aha tego to już nie spytałem bo nie wiedziałem, ale kombajn z 2008 roku z listopada jest jak to pomoże, bo nie chce mi się do niego drugi raz gonić


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

W sumie to chyba dużą ma wydajność bo znalazłem filmik na YT to T660 miał 31t/h wydajności to możliwe że

a) robi Mnie w konia ;[

b ) ma dwa bębny ;[

Muszę go z inwigilować Wtedy się dowiem


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

kombajn serii W to duzy kombajn, mysle ze nawet z 1 bebnem powinien 30 t/h zebrac ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To T660i ile pójdzie w takim razie?

Poprawka to T550 unsure.gif Moja pomyłka


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

czemu w tym tescie porownuja johna 5 klawiszy z lex 6 klawiszy?

 

co oznacza: debie au taux de peries de grain 1% - 31,8 l/h et a 1,5% - 35,6 l/h.

jesli to chodzi o spalanie to ok, jesli przeplyw masy, to nie rozumiem.

w tym tescie chyba chodzilo o jakosc slomy, a nie przepustowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

bo mają bardzo podobną wydajność? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak moze miec kombajn o prawie polowe mniejszej powierzchni wytrzasaczy, ktora to jest kluczowa w omlocie pszenicy podobna wydajnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Z tego co widziałem na tym filmie, to czytam w 3:26 minucie:

 

JD T550 z hederem 620 R

wydajność przy czymś 1% 31,8 (l/t)/h

przy 1,5% 35,6l/h

 

Claas Lexion 540 z hederem C660

wydajność przy czymś 1% 32,5(l/t)/h

przy 1,5% 35,5l/h

 

 

eh?

 

źle rozumiem francuski? ;[

niech to ktoś przetłumaczy? ;[

to jest wydajność w tonach? czy spalanie w litrach?

Bo ja najpierw obstawiłem to pierwsze i myślałem, że chodzi o tony na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

"au taux de peries de grain" ten zwrot ze slownikow internetowych oznacza przy poziomie zanieczyszczen ziarna, ale to pierwsze kluczowe slowo nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Google nic nie mowi o paliwie tylko tłumaczy na "Peries Debie kurs ziarna". Na pierwszy rzut oka chodzi o wydajnosc przy okreslonych stratach ziarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

czyli dokładnie jak tak myślałem na początku.

 

Co takiego ma T550 że dorównuje Lexionowi 6-klawiszowemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Mi się zdaje, że w teście podane są wydajności w t/h dla strat 1% i 1,5%, no ale to by było dziwne huh.gif


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Co takiego ma T550 że dorównuje Lexionowi 6-klawiszowemu?

jeden walek wiecej i brak przyspieszacza, w zamian separator obrotowy.

powierzchnie klawiszy 4,6 m2, zamiast 7,48

i powierzchnie sit 4,84 m2, do 5,8.

wiec nie kumam o co tu chodzi ;[ ;[

 

chyba poszukam test johna T i zobacze jak tam im wychodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

To jak znajdziesz to nie zapomnij podzielić się z nami ta informacją, a w miedzy czasie za serię W też będę wdzięczny mellow.gif


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
powierzchnie klawiszy 4,6 m2, zamiast 7,48

 

to sa prawdziwe dane? JD nie ma przypadkiem 7,3? Czy myli mi się z modelem T550i ?

 

@Lukasz

Mi się zdaje, że w teście podane są wydajności w t/h dla strat 1% i 1,5%, no ale to by było dziwne ;[

 

Masz racje, te cyferki oznaczaja wydajnosc na godz. Tylko Czemu dziwne? Szybciej pojedzie , wiecej skosi , wiecej strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteks    0

Wg tego filmiku wszystko jest liczone w t/h? przynajmniej tyle moglem odczytac na fullscreen'ie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Wiele ludzi ma 1450CWS na ponad 250 ha, więc W540 na 220 też wystarczy, przy założeniu że przez większość żniw pogoda będzie dopisywać.

 

Co do awaryjności, to seria W jest na pewno uważana za mniej awaryjną niż mniejsze modele produkowane w Brazylii, które też nie uchodzą za beznadziejne kombajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj