kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

brzozak2    241

wygodniej jest siegac do gory niz odwracac sie zeby przelaczyc na slupku, ale zyskujemy na widocznosci. sterujemy nawiewami dosyc zadko, a patrzymy przez przednia szybe caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

A ta regulacja nawiewów w prototypie nie jest na lewym błotniku? Wg mnie to nie jest złe miejsce.

 

Tym bardziej, jeżeli ktoś używa ładowacza - w obecnych zetorach nawiew bardzo przeszkadza i trzeba się wychylać, jeżeli chcemy zobaczyć łyżkę jeżeli podniesiemy ją ponad dach ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

Według mnie to dobre rozwiązanie bo co to za różnica gdzie włącza się nawiewy i klimę ważne by nie trzeba było wstawać,w niektórych modelach CASE te włączniki są na lewym tylnym słupku kabiny,zaś w niektórych jelonkach na prawej konsoli według mnie jeśli ten ciągnik będzie za przyzwoite pieniądze to warto będzie go kupić nawet jak będzie podobny do "BMW" :D


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrekkk    0

Możę ktoś zna date premiery tego modelu? albo przynajmniej czy w tym roku bedzie w sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

W sprzedaży ma być od 2011 roku i prawdopodobnie będzie prezentowany na tegorocznym agro show


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Z tego zdjecia jednego widać że tył chodzi mi o zawieszenie kabiny i oś do doła tylnego ma bardzo podobno do Forterry i jeszcze przednia oś i podnośnik jest podobny a tak to już nie bardzo ;[ Ale ogólnie super sprzet już nie moge się doczekać kiedy wejdzie okret flagowy Zetora to dopiero bedzie cos ;[ i cena też pewnie nie bedzie aż taka zabójcza jak to Zetor ;[


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Była może Maxterra na polagra premiery w Poznaniu? Jak tak to moze ktoś ma jakieś zdjęcia opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

A może ktoś wie czy w Lublinie na wystawie tej co bedzie teraz , bedzie Maxterra?? :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

w Poznaniu nie było ani nowej Forterry ani Maxterry co mnie trochę zawiodło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Wczoraj rozmawiałem z dilerem Zetora, który był na wewnętrznym pokazie Maxterry i tak jak on mówił to ciągnik jest teraz ostro testowany i dopracowywany. Wogule Czesi z Zetora są zaskoczeni duzym zainteresowaniem jakie ten model wzbudził i najprawdopodobniej w 2011r. ruszy produkcja, takie są ich plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Z tego co wiem od połowy roku maja zacząć produkcję Maxterry.A czy ktoś słyszał o produkcji forterry z nowym wyglądem???Ktoś mi mówił że ma wyglądać jak Proxima.Czy to jest prawda????Czy jesli to prawda to coś jeszcze będa zmieniać opróćz wyglądu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ale te zetor forterra 135 jest piekna a ten maxterra 165 to normalnie szczeka opada . nie to co ursus prezedntuja sie cudownie i te nowe maski i kabiny tez sa super . wpiszcie sobie na youtube nove zetory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

zetor wprowadza nową serie a ursus..... szkoda gadać, a mogło być tak pięknie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ale zetory od zawsze byly lepsze ladniejsze i lepiej wykonane . chocby glupia c-360 a zetorek 7211 niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a ja glupi jestem i kupilem w grudniu pronara 1221A . he he he a teraz takie zetorki beda robic piekne ale sobie kupie jako pomocniczy w tym roku jek nie kupie nowego kombajnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

ja bym te forterrę 6c chciał zobaczyć jaka moc i jaki silnik czy z zetora czy może jakiegoś perkinsa by założyli to by było coś :lol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

super film

 

film nie jest mój :lol:


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nic tam nowego nie ma, tylko pozlepiane zdjecia z internetu, które świat już dawno widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Silniki są zetora i wcale nie stawia to zetora na straconej pozycji, złe silniki to nie są...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj