kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

yarecki12    2

dobra nieważne koniec ot, ale trzeba to sobie dobrze przeliczyć. My mamy bardzo duże obroty przy ziemniakach to byśmy dużo vatu musieli od nich odprowadzac i nie do końca to się opłaca, bo co roku nowych masyzn się nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

pisz na priv nie rób tu śmietnika

 

Podobno Maxterra jest już w sprzedaży w Niemczech i Holandii, trzeba się dowiedzieć ile tam kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Niemcy

Holandia

coś tam napisali ale w sprzedaży to chyba jeszcze nie ma.

100 post


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszz110    5

nie ma jeszcze maxterry nigdzie do sprzedaży

to co pisza to narazie prezentacja i takie niektóre dane techniczne

 

a poza tym to nie walcie postów o ziemniakiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imigrant    0

Hejka,a ja mam nadzieje ze czesi przywiozá nam maxterrke na Polagre 2010 premiery,która odbendzie sie 11-14 luty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imigrant    0

Wiesz co yarecki,to ze uzywam angielskiej klawiatury to nie znaczy ze nie umiem pisac po polsku... B) To jest temat zetor maxterra!A nie temat jezyka polskiego B) Pozdrawiam wszystkich na FORUM ZETOR MAXTERRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Na bank będzie maxterra, jak była w hanowerze to tutaj też będzie, na polagrze 2012 będzie za późno aby ją prezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imigrant    0

W dniach 11-14 luty polagra-premiery,12-14 marzec agrotech kielce...gdzies tam powinna byc Maxterrka B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m0rt0n    0

deska rozdzielcza jest nie równo obsadzona w plastiku a na panelu bocznym jest stacyjka sory za link pierwszy raz wstawiałem ale wystarczy skopiować. jest pokazany szyberdach choć jest trochę skompy.

 

http://www.boerderij.nl/1090922/Mechanisatie/foto-en-video-mechanisatie/Eerste-proefrit-met-Zetor-Maxterra.htm

 

już wkleiłem są tam zdięcia fajnie wygląda w środku :lol:

 

trochę głupio że sterowanie nawiewem i klimą jest na lewym błotniku a nie pod dachem

 

jest jedno zdięcie w zbliżeniu tyłu ciągnika i jest tam jakaś dźwignia ciekawe od czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

...szału ni ma.... w gruncie rzeczy to zmodyfikowana forterra plus nowy 6cyl silnik, myślę, ze jeśli chodzi o konstrukcję ciągnika to już się nic od tego prototypu nie zmieni, ewentualnie w kabinie coś przemodzą bo prawdę mówiąc niektóre przełączniki nie są za ciekawie rozłożone np. nawiewy, klima itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m0rt0n    0

więc i cena nie powinna być wysoka chociaż wolał bym zapłacić więcej ale żeby wnętrze było lepie wykończone

 

taki 150 km nie powinno więcej kosztować w standardzie jak 220 do 240 tyś. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wlasnie dobrze ze nawiewy sa na slupku, cieszysz sie przez to lepsza widocznoscia.

 

na pierwszy rzut oka widac, ze z forterra to nie ma kompletnie nic wspolnego :lol: moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

tylny most tez nie, to bylby jakis paradoks

 

no, a to ze chlodnice moga byc podobne czy rurki od dolotu, obudowy filtrow,itp. no to wybaczcie - po co stosowac inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A i nie narzekajcie że zła jakość wykończenia bo to był zapewne w pośpiechu przygotowywany egzemplarz na targi i że się spieszyli i nie wykończyli kabiny to nie otwierali kabiny w czasie targów :lol:

 

PS: Podobieństwa niektórych części wyposażenia i osprzętu mogą być [i zapewne są] podobne- klasyczny przykład unifikacji części- bo co robić coś nowego [i płacić za to dodatkowe pieniądze] skoro można wykorzystać dotychczasowe elementy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak dla mnie to żywcem ściągnięte z agrotrona. Tylni most widać, że ZF, skrzynia zapewne też. Kabina też bardzo przypomina agrotrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale to chyba dobrze że wzorują się na najlepszych.

 

 

 

Nie wiem czemu porównujecie Maxterrę do Forterry. Fakt, są podobne, ale to ze względu na ekonomikę, bo po kiedy robić 2 różne części skoro można jedno, tak jak to powiedział kolega @kris14. Poza tym inna jest wytrzymałość podzespołów, inna wytrzymałość hydrauliki (która zresztą jest Zetor System). Więc myślę że to nie będzie coś jak U 1734 lub 1934 że poskładali z 1634 i 1224 nowe ciągniki, tylko jak już mają coś robić to coś z sensem.

Zauważyłem że macie wątpliwości co do przycisków klimatyzacji na lewym błotniku. Tu też myślę że nie ma co się czepiać, bo to chyba też ma sens, no bo po co sięgać w górę skoro ma się to pod ręką.

 

Ale to dopiero prototyp i sądzę że do wersji seryjnej jeszcze pozmieniają parę rzeczy.

 

 

PS- zauważyliście że Maxterra jest podobna do tego Polskiego szmelcu Crystala 165?? Przypadek, czy Zetor tak pracował nad prototypem Maxterry?


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj