kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

Zetor5340    1
W Czechach zetorów jest mnóstwo gdy byłem w Czechach to same zetory żednego innego nie widziałem

no ja miałem na myśli ze jest najbardziej znany w polsce, jak nigdzie indziej, nie licząc Czech oczywiście.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

No racja u mnie we wsi jest 5 zetorów i prawie w każdej wsi po 3


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

u mnie w okolicy tez dominuje Zetor :D

może uda mi się zrobić fotę takiemu jednemu co jeździ w okolicy.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

To chyba wszędzie ten zetor dominuje bo u mnie też, i niby zetor taki zły a wszyscy kupują ja mam 2 zetory i jestem zadowolony, a uważam ze ten nowy model co wyjdzie to będzie na co popatrzeć i tym innym "gigantom" mina zblednie.

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no pewnie..Zetor się rozwija i niedługo z pewnością będzie konkurował z markami które cieszą się największym zaufaniem wśród farmerów nie tylko polskich. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

Ja sam mam dwa zetorki(przy czym jeden to ZTS), na wsi u mnie jest 40 domów(numerów) przy czym 3/4 nie pracuje w rolnictwie.

Naliczyłem 12 zetorów( w tym 3 zts razem z moim), jeden Proxima 8441 igła, poza tym 7211, 7711, 7245, 5320, 9540

1 John Deere 6900

2 Mf 3655 i 3060

1 fiat :D

1 fendt 612 z lat siedemdziesiątych, (odgłos silnika to symfonia dla uszu)

i od liku 30 i 60.

Czyli jak widać Zetory wygrywają:D, w gminie także najwięcej się kupuje nowych Zetorków. Ostatnio kolega kupił 11441, drugi dwa 11741. Same Zetorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

I mówią ze Zetor to słabizna a tu proszę gdzie okiem nie spojrzeć to Zetor i ludzie cały czas te Zetory kupują.

 

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirmnemonic    1

Tylko ja się boję, że jak się Zetor rozwinie to może stać się łakomym kąskiem dla dużych koncernów, a taki koncern nazmienia i nakombinuje i cena pójdzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Zetor ma plusa za to ze jest tani i dobry...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

"W większości rozwijających się wsi jest co najmniej jeden nowy Zetor"

 

w 90 roku u mnie we wsi nawet dwa przybyły :D obecnie są 3 Zetory


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
I mówią ze Zetor to słabizna a tu proszę gdzie okiem nie spojrzeć to Zetor i ludzie cały czas te Zetory kupują.

Pozdrawiam Balzak

Kto mówi, że jest słaby ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

wiesz...nie każdy myśli tak jak my..ja także spotkałem się z taką opinią.

ale to byli ludzie którzy Zetora kupili od kogoś (czyli juz 2 własciciel).i mówią ze się psuje...no jasne ze się psuje jak poprzedni w ogóle o niego nie dbał...

albo mówią to ci którzy w ogóle w Zetorze nie siedzieli...hehe

no ale ja oczywiście mam te opinie głęboko bo wiem jak Zetor chodzi, doświadczyłem tego w kilku modelach i nikt mi nie wmówi że zetor jest słaby, taki czy sraki...hehe

ja wiem swoje i nikt mnie nie przekona.

Wiem ze Zetor to bardzo dobry ciągnik za małą cenę. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Zetor5340 nie bierz do siebie tego co mówiłem o moim zetorze na czacie.On jest naprawde dobry aby te drobnostki mnie troszke denerwują no i faktycznie poprzedni właściciel nie dbał o niego za bardzo.Przynajmniej u mnie wszystko jest super sprawne oprócz tej felernej blokady bo bez niej to chyba nie pojade orac na 4-skiby.No ale jeszcze pare dni roboty i będzie picus glancus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Zetor5340 nie bierz do siebie tego co mówiłem o moim zetorze na czacie.On jest naprawde dobry aby te drobnostki mnie troszke denerwują no i faktycznie poprzedni właściciel nie dbał o niego za bardzo.Przynajmniej u mnie wszystko jest super sprawne oprócz tej felernej blokady bo bez niej to chyba nie pojade orac na 4-skiby.No ale jeszcze pare dni roboty i będzie picus glancus

twój przypadek wziąłem tylko za przykład...wcale nie miałem ciebie na myśli..hehe :D

wiem ze Zetor jest dobry dlatego niedowierzałem ci co do twojej opini..wiedziałem ze cos musi byc nie tak bo sam z siebie napewno by sie nie popsuł...hehe no ale spoko wszystko sie wyjasniło. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

prosze zeby dyskusja wrocila do tematu czyli: Nowy model ZETORA, Zetor Maxterra bo mam wrazenie ze zchodzi z glownego wątku


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

przeciez to temat o zetorze MAXTERRA!!!!! jesli ktos nie ma nowych informacji zwiazanych z tym modelem badz przyszloscia zetora (bo posrednio tez tego dotyczy) to niech sie tu nie udziela jest 10 innych tematow w ktorych mozna napisac ze sie ma proxime i ze jest super :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Zetor się rozwija :D Jak wejdzie Maxterra to kto zechce kupić nowego ciężkiego Ursusa? Nikt. A w internecie wyczytałem że Ursus ma zamiar w najbliższych latach konkurować z Zetorem i Pronarem, może i z pronarem może sobie pokonkurować ale dla Zetora nigdy nie będzie konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych    1

jeżeli ta maxterra miała by ze 140 160km to pewnie ja kupie bo zetor dobry jest i j****c te zachodnie hydromaty za ogromne pieniadze

 

 

///

panuj waść nad językiem!!!!


2ch kumpli 7211, 10540 szukaja 3go 16245 do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
jeżeli ta maxterra miała by ze 140 160km to pewnie ja kupie bo zetor dobry jest i j***c te zachodnie hydromaty za ogromne pieniadze

popieram twoje zdanie nie mowie ze te zachodnie są zle bo moze nawet lepsze ale za tą kase co zetory chodzą to traktor jest super


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych    1

a co w nich takiego lepszego Z zachodnimi jest jak z marka ''sony'' kiedys sobie wyrobili pozycje a teraz robia LIPE!!!!! a wszyscy sa zapatrzeni w nie jak w lustro, no moze maja pare bajerow. A zetor jest prosty i tani i moim zdaniem nieodbiega jakościa od zachodnich i taki ma byc!! bo produkuja go w małych Czechach a nie w USA czy Holandi... ciagnik ma cieżko pracowac w polu a z tymi bajerami czy bez to ta praca i tak jest cieżka. wiec po co przepłacacac no chyba ze komus potrzeba duzej mocy to rozumiem


2ch kumpli 7211, 10540 szukaja 3go 16245 do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a spalanie zetor sporo pali ale zetor dla mnie jest najlepszy tylko te spalanie


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Kurde mam juz dośc . Czytam i czytam wypowiedzi ,że Zetory niczym nie odbiegajo od zachodnich ciągników . O czym wy mówicie? Mam 4 letniego Zetora ciągnik szanowany jak widac na zdjęciach . ma przepracowane 1000mth i tak 2 razy wymieniałem pompki hamulcowe i sprzęgłowo , 2 razy wymieniałem oringi na tylnych ramionach podnośnika , z 10 bezpieczników , urwała mi sie dzwignia od rewersu , wymieniałem rozdzielacz hydrauliki , 2 razy świece żarowe i jeszcze ,kilka drobniejszych napraw o których juz nie bede pisał ,aby nie byc monotonnym . Mój kolega ma JD 6210 SE . Ma go 5 lat i dosłownie nic przy nim jeszcze nie robił ,a ciągnik ma 1300mth .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym wy gadacie co zachodni to zachodni i nie ma co go nawet porównywaćdo ursusa albo zetora wiadomoże jest droższy ale nic za darmo panowie jak sie chce mieć dobrze to trzeba zapłacic

 

Pozdrawiam Massey


Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

prosze o powrót dyskusji na temat nowych zetorów a nie o wyzszosci zachodnich ciągników nad ciągnikami bylych krajów socjalistycznych


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj