kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

yarecki12    2

Prototyp pod względem wizualnym bardzo ciekawy. Jak cena będzie korzystna to ciągnik taki byłby dobrą i tańszą alternatywą dl NH T6000. Gdzieś słyszałem że miała być premiera na Agro Show 2009 ? Czy mi się coś pomyliło. A może premiera będzie na Agro Premierach w hali w poznaniu w lutym 2010. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

Juz niedlugo ma sie pojawic nowy zetor maxterra, upragniona 6 cylindrówka. Kazdy czeka z uteskinieniem na premiere.

 

 

Z informacji , które znalazłem na internecie na czeskim forum można dowiedziec się, iż przedział mocy bezie wynosić od 130 do 175 KM, maja byc dostepne 2 skrzynie biegów 24x24 z powershiftem oraz 48x48 powershiftem. liczba modeli mocowo: 130 KM, 150 KM i 175 KM

podwozie i skrzynia prawdopodobnie ZF

 

nie wspomne o nowych modelach z rewersem elektrohydraulicznym, ktory ma byc dostepny w modelach nizszych mocowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

tylko że już od ponad roku albo prawie dwóch jest gadka ''niedługo , niedługo''. Może na koniec roku 2010 coś będzie z tych nowych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

W sumie to sam zetor nie wie kiedy będzie premiera :) Bizonlove@ masz może link do tego forum (wyślij np. na PW bo ktoś może sie zbulwersować :) )...

A co do tego wielofunkcyjnego podłokietnika, to wykonanie czgoś takeigo nie stanowi żadnych problemów... Nawet taki bajer o którym brzozak wspomniał byłoby już czymś, ja np. nie widze problemów w wykonaniu czegoś takiego, sam bym to nawet zrobił :) (Kubota ta 128km ma tak zrobione w podłokietniku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Ciekawa stylistyka, z zewnątrz zrobiony z jajem, śmiem twierdzić,że jeżeli ta wersja wejdzie do produkcji to będzie jeden z najładniejszych ciągników na rynku... Do tego vmax 50, moce 130-170, Kurcze Czesi u nas funkcjonują głównie w kawałach, a proszę Ursus praktycznie stoi w miejscu... a tam non stop rozwój technologi i gonienie świata... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no i da sie odczytac, ze bedzie mial skrzynie 50 km/h, wiec bedzie tez amortyzowana os :) i pewnie amortyzowana kabina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

Skrzynia ma być w standardzie 24/24 a w opcji z reduktorem 40/40 , również ma być wyposażona Power Boost + 10km , amortyzowana kabina i oś , skrzynia ZF , przedni most Carraro , i silnik własnej produkcji prawdopodobnie z wtryskiem Common Rail .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam nadzieję, że chociaż silnik zostawią swój bo inaczej z zetora to zostanie tylko nazwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21
LandbouwMechanisatie - Nog meer Zetor Maxterra foto's znalazłem kilka zdjęć co do nowego zetora. Wiem że niektóre się powtarzają ale ostatni zdjęcie mnie zaintrygowało. Widać że będzie to nowoczesny traktor. I opis że ma mieć 170KM to już sporo. Ale jakoś nie chce mi sie wieżyć że stworzą tak duży traktor. Przyzwyczaiłem się do "największego" zetroa który ma 122KM. Ale może chcą zrobić następcę seri ZTS. I bardzo dobrze!!! :)

..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

No rzeczywiście kabinkę w środku ma ładną , powinni dodać jakieś zdjęcie z kabiny gdzie więcej widać ;), zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Z tego co czytam i jeżeli to prawda co piszecie to zetor zrobił kawał dobrej roboty. Zrobili wręcz krok milowy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

No tył i przód nie ładny jakiś taki bez płciowy ;) ale z boku to fajny. A co do kabiny ciekawe jakie materiały będą użyte bo w tych dotychczasowych to chyba nie najlesze bo gołe plastiki. Ale traktor jest po to by pracować a nie po to żeby wyglądać. Kiedyś była tylko 30-tka i 60-tka i wszystkim sie podobała


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

W kabinie podobno dobre materiały zostały użyte bo stylistykę i wykonanie kabiny robili projektanci chyba z Toyoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

No ładny tylko tył taki brzydki ,ale zetor zrobił duży krok do przodu tylko ciekawe jaka będzie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja wiem widac nowy ksztalt maski i reflektorow w kabinie, tzn. ja pierwszy raz takie widze, byc moze juz sa od jakiegos czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj