kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

damian18    3

no nie powiem zetor umie robić sobie reklamę ma dobrych od tego speców ale nie ma się czym fascynować bo to będzie to samo co wcześniej tylko po małej modernizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
no nie powiem zetor umie robić sobie reklamę ma dobrych od tego speców ale nie ma się czym fascynować bo to będzie to samo co wcześniej tylko po małej modernizacji

Ten post mnie rozwalił. Może i zetorowi daleko do zachodnich konstrukcji ale jeżeli mamy brać pod uwagę fabryki z krajów z bloku sowieckiego to zetor jest jak najbardziej nr1.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellrez    0

nowe ursusy sa oparte na licencji fergusona tego starego...

 

4514 itd to licencji ferdka :(

 

4514 ten z 98 roku i 2009r silnikiem sie chyba nie rozni nie ?

 

nie wiem czy ktos to pisał ;D

ale druga strona forum nie chodzi mi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario    0
dario    0
look19    30

Czy ktoś zna już termin rozpoczęcia sprzedaży Maxterry? Jakie będzie wyposażenie? Ile będzie kosztować? Dane techniczne jakie są?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

to nie orginal zetor (gratuluje spostrzegawczosci), nie pisz z bledami i najlepiej w ogole nie wypisuj takich pier**l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Witam, aktualizuję temat :) Nie dawno, byłem na dożynkach i pytałem przedstawiciela Zetora, kiedy będzie ta nowa seria :) On powiedział że właśnie jutro jadą na Pemierę do Kalisza :) Więc być może zobaczymy go na Agro Show we wrześniu w Bednarach, w produkcji będzie od początku 2010 roku :) Ja mam pytanko apropo technologi silnika, i amortyzacji :) Amortyzowana będzie kabina czy oś przednia? ? ? :) a moze wiecie coś na temat pełnej ramy, no i oczywiście jaka będzie ich przybliżona cena :) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Musze powiedzieć że ten Zetor Maxterra zajeb**** się zapowiada wie ktoś może ile one będą miały koni???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Henius91 zejdą z dolną granicą niżej, tak aby nie było luki w mocach. Podejrzewam, że w gamie Maxterry, będą modele o mocy takiej jak najwyższe moce Forterry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

no nawet lepiej bo jezeli mialbym wybierac miedzy 122 KM z 4 cylindrow a 125 z 6 cylindrow na pewno wybralbym tego drugiegio no chyba ze do tura to 4 cylindry no ale Maxterra pewnie bedzie sporo drozsza od Forterry. z ta sama moc pewnie bedzie trzeba dac te 30k wiecej ale mysle ze by sie oplacalo. zobaczymy w ostateczosci jak to bedzie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius    60

Ja jak bym brał to takiego 6 cyl. o mocy 155km mam nadzieje że będzie to dobry traktor za dobre pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A czy ktoś z was wie już jakie będzie wyposażenie i dostępne opcje w tym modelu?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

wyposazenie to pewnie rewers elektrohydrauliczny, skrzynia (no wlasnie ciekawe jaka) pewnie bedzie miala po 4 polbiegi na kazdym biegu, 3 pary wyjsc hydraulicznych, klima. wedlug mnie takie wyposazenie moglo by byc no chyba ze lepsza skrzynia. a dodatkowe to pewnie TUZ + WOM, wielofunkcyjny podlokietnik (hahaha, zart :) ), resorowana kabina i os przednia (nie wiem czy brac to jako zart czy co). oczywiscie to co napisalem to tylko takie moje wyobrazenie bo chyba jeszcze nikt nie zna wyposazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mysle, ze skrzynia bedzie slabsza, a nie lepsza :) realistycznie licze na 3 polbiegi - obym sie mylil.

wielofunkcyjnego podlokietnika nie bedzie, ale z drugiej strony zastanawiam sie czy wmontowac przycisk gora/dol do obslugi ehr i przelacznik do polbiegow w najprostszy podlokietnik to takie wyzwanie??

ehr to standard boscha, nie zbyt ergonomiczny, ale przynajmniej niezawodny i z logicznymi funkcjami.

miekka os i kabina jak najbardziej powinna sie znalezc, pronary te duze chyba maja, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ale pronary na ZFie są składane a zetor nie będzie miał swojej konstrukcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1542

chyba maja, ale nie wiadomo czy Zetor wprowadzi takie "udogodnienie". na podlokietnik wmontowalbym raczej obsluge EHR, przelacznik krzyzakowy do obslugi wyjsc hydrauliki (taki jak np. w Valtrach), obsluga polbiegow. byc moze Maxterra bedzie miala HTS ( :) ) wiec przycisk tez mozna tam umiescic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Maxterra będzie większą wersją Forterry. Nie mówię o tym że bedzie zrobiona na jej częściach (jak ursus składa/składał 1934 na cześciach 1614, a potem 1934 się rozsypuje, bo części nie wytrzymują mocy) ale chodzi mi o to że wizualnie widzieliście na tych zdjęciach jak wygląda (chodzi mi o te prototypu) że ma maskę jak Proxima i inne rzeczy zapożyczone z tego modelu do kabiny. Co do reszty to będą to pewnie części zaprojektowane specjalnie dla Maxterry, bo Zetor w przeciwieństwie do ZTS czy ursusa ma kasę na nowości, badania i inne.


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj