kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

brzozak2    241

to nie szukaj, widzielismy go i to nie jest zetor :)

tego z reszta tez widzielismy i jakos sensacji nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Ja mam dwa 5340 i 3320 , i ten starszy jest jednak lepszy , im nowsze zetory tym mniej trwalsze , to niestety prawda , ale to dotyczy wszystkiego


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

Według tego co przeczytałem w Raporcie rolnym to Maxtera ma być produkowany od stycznia 2010 a co się tyczy mocy to będą to ciągniki w przedziale 130-180KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Heh ja bym chciał żeby było dużo 100konnych 6 cylindrowych do wyboru ale niestety mało są spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Możliwe że to zetor ale coś mi się wydaje że to trochę fendta i NH.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek5290    17

jak tam będzie wyglądać ten nowy zetor to mógłby mieć wzięcie ale żeby był wyposażony tak jak ciągniki zachodnie ;):D


Odpowiadam za to co powiedziałem (napisałem), nie za to co zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Produkcja nowej serii zetorów została przełożona z względu na kryzys najmocniejszy będzie miał 180km przełożenie terminu jest przewidywane od paru miechów do roku. Źródło informacji prasa rolnicza ;)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

No dokładnie tak jak napisał @Miki7211 :D Pisało o tym już nie pamiętam ale albo w Tygodniku Rolniczym albo w Poradniku Rolniczym ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Czyli w końcu kiedy będzie ta premiera bo co chwila to jakiś opóźniony termin ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prox7441    5

czyli nie wiadomo kiedy hehe... i to jest pewne! obama rzucil haslo ze kryzys i nawet zetor maxterra sie przestraszyl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

zetor ogłosił, że wstrzymuje działania nad MAXTERRĄ, jak dobrze pamiętam to chyba dlatego, że chce przetrwać kryzys i bezpieczniej bedzie wstrzymać nad nim prace... :) tak przeczytałem w "farmerze"... mniejwięcej jakoś tak to brzmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

calkiem prawdopodobne, tymbardziej, ze nie wydaje mi sie zeby zetor wprowadzil jakas ciekawa propozycje w tym przedziale ciagnikow. to samo co pronar.

mysle ze zetor powoli dzieli los ursusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie no brzozak chyba trochę przesadzasz. Zetor dużo lepiej prosperuje od ursusa który z resztą już ogłosił upadłość...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Ursus chyba nie ogłosił upadłości, tylko ktoś go tam wykupuje... jakiś turek czy ktoś... już dokładnie nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@milanreal1, masz racje oczywiscie przesadzilem z tym ursusem, ale martwie sie co bedzie dalej z zetorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja mam nadzieje że zetor przetrwa i będzie się mieć dobrze. Ursus upadł bo od 15 lat żadnych nowych technologii. A zetor wprowadził proximy i forterry. Ciekawe ciągniki. No i z fotografii ta Maxterra też się wydaje jako ciągnik godny uwagi. Ten kryzys co mamy w nieskończoność trwać nie będzie i myślę że zetor go przetrzyma i rozpocznie seryjna produkcje nowych modeli.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mam juz dośc . Czytam i czytam wypowiedzi ,że Zetory niczym nie odbiegajo od zachodnich ciągników . O czym wy mówicie? Mam 4 letniego Zetora ciągnik szanowany jak widac na zdjęciach . ma przepracowane 1000mth i tak 2 razy wymieniałem pompki hamulcowe i sprzęgłowo , 2 razy wymieniałem oringi na tylnych ramionach podnośnika , z 10 bezpieczników , urwała mi sie dzwignia od rewersu , wymieniałem rozdzielacz hydrauliki , 2 razy świece żarowe i jeszcze ,kilka drobniejszych napraw o których juz nie bede pisał ,aby nie byc monotonnym . Mój kolega ma JD 6210 SE . Ma go 5 lat i dosłownie nic przy nim jeszcze nie robił ,a ciągnik ma 1300mth .

 

Masz racje kolego, ja mam CASE MX135, 6 lat i nic nie robiłem, a ma 7000 mth. Zetora też miałem dużego, to Case do pięt nie sięga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj