kamil18fmr

Nowy model ZETORA- Maxterra

Polecane posty

LeF    43

A to sorki. Myślałem, że to maxterra...


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Ja też w pierwszej chwili myślałem że to maxterra :o

Już nie moge sie doczekać jak będzie wyglądał :o


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

z tego co czytałem to Maxterra ma być zaprezentowana w 2009 roku. do tej serii mają być stworzone nowe serie silników a nie kupowaneod innych producentów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

wszystkie modele zetora sa napedzane silnikami zetor :o wiec nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi??

zetor kupil jednostke same, ale okazala sie wielkim niewypalem i od jakiegos czasu nie ma juz 6 cylindrowej forterry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0
wszystkie modele zetora sa napedzane silnikami zetor ;) wiec nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi??

zetor kupil jednostke same, ale okazala sie wielkim niewypalem i od jakiegos czasu nie ma juz 6 cylindrowej forterry

 

były tez 6 cylindrowe silniki deutz fahra - (nie wiem czy dobrze napisałem) w 10641 forterra jeszcze w tych z maska taka jak w 10540 , wyszło kilka takich ciagnikow


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Były Zetory Forterra 11641 z maską metalową (wcześniejszą) z silnikami Same 1000.6W. Następnie był model 11741 z silnikiem Same 1000.6WT1E. Silnik ten spełniał tylko normę Euro II, a Same nie unowocześniało dalej tej rodziny silników i Zetor wprowadził własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@brzozak2 dlaczego zetor z silnikiem same to nie wypał???po mojej okolicy taki jeździ i naprawdę wściekły traktor... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

promien zawracania ;)

ten 11441 wydawal mi sie bardziej "zywy" niz ten 117, ale to subiektywne odczucie, no a niewypal dlatego ze nie przeszedl normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Nie ma co się napalać chłopaki. Rysunek a real to jest spora różnica. Wejdzie na polski rynek to będziemy podziwiać te cudeńko Zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Jak pisze ze ma być nowsza proxima,forterra,maxterra to będzie co wybierać. Jednak ja bym był za 6 cylindrowymi i ciekawe jakie moce będą tak żeby 100-120km to by spasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

bardzo dobrze by było gdyby zetor coś takiego wprowadził....tylko teraz jaka cena,moc.skrzynia biegów,wyposażenie i jak w kabinie.....

jakby ktoś coś wiedział na jego temat jakieś novinki to napiszcie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Przeczytałem na pewnej stronie że Maxterra będzie produkowana dopiero od 1 stycznia 2010 roku. Trochę szkoda bo przydałoby się trochę nowości na Polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Jak moderator zatwierdzi fotki to w mojej galerii będą powiedzmy fotki tej maszyny znalazłem na zagranicznych stronach www, podobno ciągnik ma być wypuszczony w drugiej połowie tego roku...


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

No to moderatorzy nie przepuszczą albo usuną potem bo to nie twoje zdjęcia ale podaj linki do stron.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj