Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Czares15    0

Chciałem kupić ciągnik do tura 5620, ale niestety już ich nie produkują :) więc zostaje mi 10km większy 5080r czy to dobry ciągnik do ładowacza, jak jest z jego spalaniem? :)


Obora stoi, Maszyny jadą :) Plan wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

moim zdaniem tak ciagnik na ramie jest stworzony do tego typu prac :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Czy jest w tej klasie ciągnik lepszy do ładowacza niż seria 5R - raczej nie. Rama, elektrohydrauliczny rewers, sprzęgło mokre wiekopłytkowe. Jedynym minusem jakim się można doszukać to cena, ale za jakoś się w dzisiejszych czasach słono płaci :)

 

A tu filmik podczas pracy z ładowaczem:

http://media2021.videostrip.com/play2/2-11...s_000058114.flv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Jeżeli chodzi o spalanie to JD 5620 spala u mnie 7l/mth,dokładnie zmierzone ,każde tankowanie jest zapisywane.Ciągnik wspólpracuje z pługiem 4*35,zestaw uprawowo siewny 3m.,gruber 2,1m. oraz transport.Jestem bardzo zadowolony ze spalania tego ciągnika wbrew obiegowym opinią,że JD piją jak smoki.A 1 mth=ok.65 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czares15    0

Czyli w lekkiej pracy 7l, czy to średni pomiar we wszystkich pracach? Farmtrac spali mi w lekkiej robocie 4l


Obora stoi, Maszyny jadą :) Plan wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Tak,tak-z pługiem 4x35 to zapewne Farmtrack nie ma co robić,3 metrowy agregat upr-siewny to też zabawka-jeżeli orkę uważasz za lekką pracę to nie wiem-raczej z postu kolegi wynika że to średnia ze wszelkich robót-no i nie wiem jak kolega mierzył tą mth-u mnie 1 mth=1 godzina zegarowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

To nie są lekkie prace, ciągnik naprawdę ma co robić,ten ciągnik nie zna lekkiej pracy, do takich zadań mam Zetora 3320.Jeżeli chodzi o mth to zależy od obrotów silnika ja utrzymuje w zakresie 1700obr/min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
Jeżeli chodzi o spalanie to JD 5620 spala u mnie 7l/mth,dokładnie zmierzone ,każde tankowanie jest zapisywane.Ciągnik wspólpracuje z pługiem 4*35,zestaw uprawowo siewny 3m.,gruber 2,1m. oraz transport.Jestem bardzo zadowolony ze spalania tego ciągnika wbrew obiegowym opinią,że JD piją jak smoki.A 1 mth=ok.65 minut.

 

z tymi 7 na godzine przy pługu to przesadziłeś...w to raczej nie da sie uwierzyć B) i zeby nie było to nie mowie tak bo to JD, ale ogólnie 7 litrów przy ciężkiej pracy to C-360 pali heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Mówię o średnim spalaniu z wymienionymi maszynami,nie widzę sensu pisania nieprawdy na forum ,a podkreślam to jeszcze raz każde tankowanie jast zapisywane tankuje tylko z dystrybutora.Jezeli chodzi o c-360 to na tym polega postęp techniczny c-360 to nie JD.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jaka jest cena tego ciągnika?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Przyłączam się Do pytania wyżej. Jeszcze z przednim tuzem i womem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Taka wersja "Advanceowata" (nie wiem jak ją inaczej określić-ale nie jest to Premium)-kosztuje ok.180 tys. brutto (bez przedniego TUZ i WOM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Od jakiego dealera masz tą cenę Jaro?

Może wiesz ile może kosztować 5090R w wersji advanceowatej :D ?

I czym się różni Advanced od Basica i Premium :D ? Na stronie JD pisze coś jeszcze o wersji Advanced Plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Contractus Białystok-a co do różnic to mogę podać je dla starszej serii tj.5020-nowej niestety nie znam tak szczegółowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
Taka wersja "Advanceowata" (nie wiem jak ją inaczej określić-ale nie jest to Premium)-kosztuje ok.180 tys. brutto (bez przedniego TUZ i WOM)

A na jaki kurs euro przeliczales? Tamte ceny są netto czy brutto?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie przeliczałem tylko powiedziano mi jaka jest jego cena brutto złotówkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

premium mA więcej od advanteca

-szersze opony

-dodatkowe lampy w narożniku maski

-dodatkowe lampy przy kabinie

-wom 540/540E i 1000

-sterowanie wom na błotniku

-sterowanie tuzem na 2 błotnikach(advantec na 1)

 

Advantec Plus posiada biegi pełzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Premium ma jeszcze zbiorniczek na wycieki oleju ze złaczy hydr. :P

 

Byłem dzisiaj za zamówieniem własnie 5080R Premium, jest jeden w polsce wolny jeszcze i jeżeli zdarze go dostać to będzie, a jak nie to termin realizacji październik-listopad :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

nie tylko Premium ma ten zbiorniczek.

mój też to ma, a nie jest.

 

i w sumie dziwię się, że te ciągniki niższej klasy nie mają; w końcu to żadna filozofia coś takiego skonstruować, a o ile czyściej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez czescijd
      http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1YqKl/
       
       
      I inne można pytać tutaj
    • Przez Markok
      Witam, już dość dawno temu niestety zdarzyło mi się za mocno zaciągnąć ręczny (wyrobione łapy na ursusie 914..) co zaowocowało nie pełnym powracaniem do punktu wyjścia, miałem ostatnio okazję coś zamawiać to i wziąłem odpowiedzialną za to jak mniemałem sprężynę, tą z tyłu za traktorem, ale po jej wymianie nic się nie zmieniło, ręczny próbuje trzymać na ostatnim zębie i trzeba wajchę z tyłu podnieść.. Zdarzyło się to już komuś, w tej czy poprzednich generacjach bo pewnie to to samo. W katalogu oprócz sprężyny nic nie wydaje się być za to odpowiedzialne, reszta to pancerny metal, ale mogę wrzucić rysunek. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj