Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koledzy troszeczkę odbiegnę od tematu za co z góry przepraszam.

A co myślicie o maszynie Challenger MT535D Ma oN ok. 150 km i 130 jak się nie mylę

Co sądzicie o tych maszynach są one wgl popularne i czy są to dobre ciągniki czy jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Takie Challengery nie są oferowane w Polsce, tylko modele gąsienicowe. Zresztą to nie od tego ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Więc nawet nie mam co myśleć o tej maszynie?

Przeprosiłem z góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Panowie. Mam 5080R i podczas włączenia zapłonu piszczek w skrzyni bezpieczników się odzywa (pięć dźwięków). Ktoś miał z tym styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Witam, wiadomo coś na temat nowej 5R, która zastąpi starszą wersje, jak na razie wyszła tylko nowa 5 M. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

JD twierdzi że to jest następca 5R, nic nowego nie zapowiadają i raczej nie wprowadzą bo gdyby tak było to dawno już by był nowy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29
Napisano (edytowany)

Przeglądałem neta i w jednym miejscu pisze że w 6MC można miekką oś, a w innych piszą że nie można, sam już nie wiem. A rozumiem że w 6RC można amortyzowaną kabinę?

Edytowano przez Piters182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol5080m    0

witam mam problem z ładowaczem czołowym w ciągniku john deere 5080m. Zdaza się że nie reaguje na ruch dżojstyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

Witam ,podczas gdy silnik chodził wyjąłem bezpiecznik i w tym momencie ciągnik zaczął piszczeć i zaświeciła mu się żółta kontrolka z wykrzyknikiem , bezpiecznik od razu włożyłem na swoje miejsce ,teraz za każdym razem po odpaleniu ciągnika kontrolka ciągle mruga i  piszczy przez 5 sekund później przestaje,ale kontrolka ciągle mruga i nie przestaje,ten błąd ustąpi sam czy trzeba go wykasować przez serwis?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez czescijd
      http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1YqKl/
       
       
      I inne można pytać tutaj
    • Przez Markok
      Witam, już dość dawno temu niestety zdarzyło mi się za mocno zaciągnąć ręczny (wyrobione łapy na ursusie 914..) co zaowocowało nie pełnym powracaniem do punktu wyjścia, miałem ostatnio okazję coś zamawiać to i wziąłem odpowiedzialną za to jak mniemałem sprężynę, tą z tyłu za traktorem, ale po jej wymianie nic się nie zmieniło, ręczny próbuje trzymać na ostatnim zębie i trzeba wajchę z tyłu podnieść.. Zdarzyło się to już komuś, w tej czy poprzednich generacjach bo pewnie to to samo. W katalogu oprócz sprężyny nic nie wydaje się być za to odpowiedzialne, reszta to pancerny metal, ale mogę wrzucić rysunek. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj