Polecane posty

Rolnex    1

Dzisiaj byłęm się pytać o 5080R i powiedział mi 166tys zł netto nie wiem czy to jest dobra cena bo nie orientowałem się u innym dealerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja dałem 10tys wiecej i kupiłem 5100R i powiem ze z ładowaczem paleciakiem robie powoli to mało mi spala. chociaz juz wczoraj zobaczyłem ze wskazowka juz nie drgneła do gory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Jest pełno tematów z opisanymi różnicami wystarczy poszukać.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo    1

dopiero zaczynam moją przygode z af. B)

 

dopiero zaczynam moją przygode z af. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R od M różni się przede wszystkim silnikiem (w R jest CR) , konstrukcją ramy ( w M jest krótka , w R długa która okala skrzynie biegów i tyly most ) oraz R możesz bardziej rozbudować , R jest to tzw. wersja Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luker704    2

dostałem dziś propozycję cenowo jd 5090r z tuz-em i obciążnikiem 600kg dodatkowe reflektory przy kierunkach z przodu za 172tys. Jak myślicie czy to dobra cena?

Edytowano przez luker704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo    1

A ja wytargowałem 5090R za 161tys . - obciążniki walizkowe , mocniejszy akumlator i alternator, siedzenie najlepsza opcja ( podgrzewanie, zagłówek, dodatkowa regulacja ), u gury po dwie pary oświetlenia, zaczep transp. atomatyczny,...i inne drobiazgi, ale kosztem czegoś. Tylko dwie prętkości WOM ( 540, 540E ), hamulce hydraulik zamiast pneumatyk bo przerubka przyczep wyjdzie dużo dużo taniej ( od dwuch lat jedna już taka chodzi i jest gicio ). Tak że kolego pomyśl i przemyśl. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Bez pneumatyki to ciągnik prawie 15tys tańszy, straszne mają te ceny na takie akcesoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo    1

W moim przypadku rurznica między hamulcem pneumatyk a hydraulik to 7 tys. netto., cene każdy targuje indywidualnie wzależności od bajerów. :blink: Ja pytałem w firmie Chempest filja Miechów, Oczywiście powiedział mi żeby nikomu ani słowa :ph34r:. Podam zainteresowanym ceny siłowników do przyczep -- allegro od 240 -390zł brutto-- do tego przewód olejowy wysokiego ciśnienia , szybko złącze, kształtki by to połączyć, i można śmigać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Ponowie jak to jest, bo mnie dochodzą takie słuchy i rozmawiałem z jednym właścicielem 5080R. O niezadowoleniu z takich ciągnikach, dokładnych wad nie znam ale coś mówili że sporo pali, ciągnik jest przymulony, przy mocnym skręcie potrafi zgasnąć, średnie wykonanie i przereklamowanie. I czy ktoś z użytkowników takich ciagników może to potwierdzić, czy to mija się z prawdą? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    56

mam 5080R ,właśnie będzie mijał rok jak go posiadam,na dzień dzisiejszy ma zrobione 485 godzin i jestem zadowolony, ciągnik jak do tej pory chodzi jak zegarek ,nie miałem z nim żadnych problemów ,nie gaśnie przy skręcie,czy jest przymulony ? uważam że nie,zimą palił bez problemów,jeśli chodzi o wykonanie to zawsze komuś coś nie będzie pasować,jak dla mnie w porównaniu do innych marek to jest super i niechce się z niego wysiadać,w turze " pięknie tańczy",hydraulika chodzi bez zastrzeżeń,czy dużo pali? zależy jak na to patrzeć ,w końcu to 80 koni ,a nie 47 ferguson,ale nawiasem mówiąc mogły by mniej palić,ale to juz taki chyba urok jaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A czy ktoś się orientuje czy monitor osiągów występuje tylko z HMS II czy osobno? I ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidPiputa    1

witam

 

 

Jestem zainteresowany kupnem John deere 5080R chciałbym się dowiedzieć od użytkowników jak się spisują traktory. Czy nie ma jakiś problemów z przeciekami bądź innymi usterkami.

 

 

 

Pozdrawiam


xxx01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

U mnie tak jak pewnie i u innych użytkowników eRek ciągniki te chodzą bez zastrzeżeń.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

orientacyjnie ile netto może 80rka wynieść no i jaki przepał w turze ma?

zastanawiam sie pomiędzy nim i mf 5420 no i jeszcze nh t4.75 ale to inna półka cenowa.

ciągnik ma być na małego do oprysków siewu nawozu itp

Edytowano przez lukeczl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

170netto było jakiś czas temu, nie wiem jak teraz bo co chwile są nowe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

160-175 netto, zależy jeszcze od dilera.

Edytowano przez Piters182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez czescijd
      http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1YqKl/
       
       
      I inne można pytać tutaj
    • Przez Markok
      Witam, już dość dawno temu niestety zdarzyło mi się za mocno zaciągnąć ręczny (wyrobione łapy na ursusie 914..) co zaowocowało nie pełnym powracaniem do punktu wyjścia, miałem ostatnio okazję coś zamawiać to i wziąłem odpowiedzialną za to jak mniemałem sprężynę, tą z tyłu za traktorem, ale po jej wymianie nic się nie zmieniło, ręczny próbuje trzymać na ostatnim zębie i trzeba wajchę z tyłu podnieść.. Zdarzyło się to już komuś, w tej czy poprzednich generacjach bo pewnie to to samo. W katalogu oprócz sprężyny nic nie wydaje się być za to odpowiedzialne, reszta to pancerny metal, ale mogę wrzucić rysunek. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj