Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Nikita_Bennet

Przyczepy tzw Sarmat a produkcji JSC "Lidagroprommash"

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Przyczepy

Nikita_Bennet    100

Ktoś parę razy pytał o przyczepki Sarmat bo widzę 3 wątki w wyszukiwarce. Jest kilka fotek w galerii.

Grzebiąc dziś znalazlem chyba producenta. Jest nim: JSC "Lidagroprommash"

http://lidagro.by/ru/products/pts14_ru/

imho DMC 18ton V MAX 40km/h

W wersji angielskiej tej strony nie ma tej przyczepy. Nie wiem czy mają homologację Polską/UE.

Może to się komuś przyda.

Poza tym robią siewniki tzw "typ accord" - z polskim znakiem jakości "B".

A dociekliwi znajdą dwurzędową kopaczkę bardzo podobną do tej naszej dwurzędowej :)

PS: piszę to ku przyszłości potomnych oraz po to żebym nie szukał tego w przyszłości.

Do modów - nie sklejajcie tego z poprzednimi wątkami bo one są o innych przyczepach.

zorzyk2    50

Niektóre propozycje są całkiem przyjemne dala oka, przyczepa bardzo ładna i z Podlasia do Lidy bliziutko.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pronar82a    30

A po jakiemu do nich pisałeś?? ;):)

Z tego co widzę to ta kopaczka jest taka sama jak nasza :)

Nikita_Bennet    100

Po angielsku oczywiście.

Kilka razy w życiu już z chłopakami ze wschodniej granicy w tym języku się dogadałem szukając info których na anglojęzycznych stronach nie było a jedyne ludziki w temacie byli z Rosji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie