Skocz do zawartości
arassso

co sadzicie o seri ursusów 385 902 912

Polecane posty

bastek2210    42

Co do tura jak myślicie jakie lepiej dobrać :) przednie koła bo jak na miękkim podłożu to oryginalne mogą siadać. A może ktoś wie po ile chodzą tury do 902 1 lub 2 sekcyjne?? :lol:

Mam tura 3-sekcyjnego o udźwigu 1500kg... Radzi sobie dobrze, ale było wymieniane co do wspomagania: serwo po regeneracji, pompa od wspomagania i zaworki. coś około 2 tys. Ale teraz jest miodzio :lol: Zapraszam do galerii jest parę fotek z turem.

dawidg2    30

No servo to bolączka w 902. Zacznie ciąknąć i trzeba wymienić. raz miałem przypadek że założyliśmy i po założeniu reszty chłodnicy itd i próbnej jeżdzie było trzeba wymienić znów tzn oddać je bo nie szło ukręcić kierownicą. Bierzemy regenerowane zawsze. A z chłodnicą też mieliśmy problemy teraz założyliśmy od zetora jakiegoś. A silnik to też pare miał remontów, skrzynia 1 główny tez w drobny mak była rozłożona.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pablorolnik    1

Osobiście mam ursusa 902 i bardzo go chwale dużo nie pali w orce pługiem 4x35 na klasie 3 głębokość 30 cm spalił 11 l a w kultywatorze 3,20 m 6 l.Ale planuje zmienić na większy.

bastek2210    42

Ja do tej pory miałem dwie c 360 i jakoś sobie radziłem ale doszłem do wniosku że powinienem kupic coś większego no i tak wypadło na 902

pawlus224    1458

Mam do was pytanie : jak działa wam blokada w tych ciągnikach ? Bo Ja mam z nią problem poniewaz slizga się jak w 360 3p kiedys :D czy można to jakos naprawic ? czy dużo przy tym jest pracy i czy nie wystarczy czegos wyregulowac ?

Nie zmnam się jeszcze na układzie załaczania blokady w tym ciągniku więc prosze was o poradę :P

dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi ;)

elemer    9

U mnie tył ciągnie jak szalony. Gorzej z przodem tak jak by czasem a może i zawsze się nie załączał. Powinny oba naraz się włączać??

jaro1014    4

Co masz na myśli mówiąc ślizga wciskasz blokadę i przeskakuje czy wogule się nie załancza jest regulacja załanczania blokady tylko w mało dostępnym miejscu musisz patrzeć po tych dżwigienkach i jest ona gdzieś za skrzynką akumlatora

pawlus224    1458

Jesienią gdy oralem to ww jdnym miejscu gdzie jest glina właczałem i było ok. póżniej za jakiś czas używałem jej ale już musiałem mocno zapierac nogą żeby nie odbijał ten pedał do góry a teraz moge na niej stanąć nawt i nie potrafi się załaczyć tylko "podskakuje" góra dól ten pedał ;) poprostu jakby nie chce zaskoczyc dobrze :P

mirasek    7

Masz wyrobione kły blokady bo są z gównolitu ;) Pewnie można podciągnąć nieco pedał na cięgnach (trzeba zrzuć podłogę) co może nieco pomóc. W tym przypadku dla trwałości wielce istotna jest umiejętność użytkowania tegoż dobrodziejstwa :D

pawlus224    1458

No to "lipa" ;)

Ja kierowałem się zasadą taką jak przy włączaniu blokady w 60 , moze cos zle robiłem i przez to się rozleciała :D

mirasek    7

Nawet mimo szczerych chęci taki układ prędzej czy później będzie nabierał tendencji do "rozślizgiwania" się. Raz, drugi wysmyknie się pod obciążeniem i już ma z górki ;) Jeśli max wciśnięty pedał opiera się o podłogę to spróbuj go podciągnąć, na pewno jest regulacja na cięgnach - miałem się temu przyjrzeć bo aktualnie mam zrzuconą podłogę, tylko ciągle zapominam :D

wpsowa692    1

Ten traktor taki zlepek przebieraniec.

Wysoki dach ale kabina stara szyby boczne stałe ,drzwi z wąskim paskiem i duże zamki.

Dokładki tylnych błotników nowsze niż w 912.

Maska 912 ale boczne ażurowe osłony stary typ do tego kolektor i komin też stary typ

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się