dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Laraks    26

ja bardzo czesto mijam policje bo pole mam zaraz za komisariatem a ostatnio przez 3 lata sadzimy tam tyton i jezdzi sie prawie codziennie. Jak mijam sie z policja to nawet nie zwracam na nich uwagi bo sie przyzwyczailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy z kumplem i jego bratem ciapkiem (330) jediemy kolo sklepu stajemy po lody a tu patrzymy powietrza nie ma.... wkurzenie ale ja patrze wchodze na droge gdzie mieliśmy jechać a tam sobie policjanci pod drzewkiem czyhają xD:) farta mieliśmy bo kazd ma po 15 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

mnie raz trzymali samochodem mam 190 cm wzrostu ale jakoś szczaili że za młody jestem ale obyło się bez mandatu


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

U mnie - w mieście - to o prowadzeniu jakiegokolwiek pojazdu bez prawka nie ma w ogóle mowy - łapią nawet rowerzystów, a co dopiero ciągniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Wydaje mi się, że zabiorą maszyne i twoi rodzice będą mieć problemy.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

z tego co gadalem z ojcem policjanta (gosc ze wsi) to najlepiej wmawiac policji ze "Dziecko" wyjechalo albo jedzie bez jakiej kolwiek wiedzy ze strony opiekuna :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

A ja mam 14 lat i w te żniwa jechałem c360 7km do wuja słome prasowac przez miasto musiaem przejechac i sie spotakałem na drodze z pałami ale byli zajęci spisywaniem goscia z rozwalonego malucha .A mam 157 wzrostu a wyglądam jak bym z 2 lata był młodszy.Ale na srane w gaciach miałem jak koło nich przejezdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Nieraz sie boje przejechać przez wieś sam bo ktos mnie nastraszył. Raz jak jechałem od wujka ciapkiem to było z 4km to gościu powiedział żebym uważał bo tu często jeżdżą to miałem takiego stracha że szok ;/ też mam 14 lat ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Z tym jezdzeniem bez prawka uwarzajcie znajoma robi prawko noi na kurs przyjezdzała jakas kobitka samochodem i ja złapała policja i dostała 2 lata zakazu robieenia prawka i mandat a wy jak jeszcze nie jestescie pelnoletni mozecie ojcow w niezle tarapaty wpedzic niewiadomo na kogo sie trafi


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0
A ja mam 14 lat i w te żniwa jechałem c360 7km do wuja słome prasowac przez miasto musiaem przejechac i sie spotakałem na drodze z pałami ale byli zajęci spisywaniem goscia z rozwalonego malucha .A mam 157 wzrostu a wyglądam jak bym z 2 lata był młodszy.Ale na srane w gaciach miałem jak koło nich przejezdzałem.

No to jesteś niski jak na swój wiek:P ja mam 15 lat i 187cm wzrostu:) No ale to jacy jesteśmy wysocy nie od nas zależy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Ja mam 14 lat i 182 wzrostu kiedyś policja mnie wyprzedzała tylko spojrzeli przez okno uśmiechnęli się i pojechali dalej i w tym samym dniu zwinęli kumpla który ma 16 lat. Nieraz też sie boje jechać no ale cóż.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

A chociaż jak by mnie zlapali to bym tylko zadzwonił do jednego znajomego gościa i mnie puszczaja bez żadnych problemów.Mój ojciec prawka na T nie ma złapali jak z prasa jechał i ja siedziałem jako pasażer. Ojciec zadzwonił do znajomego policjanta i bez żadnych problemów jechaliśmy dalej. Tak jest jak sie ma znajomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

oj nie ma co liczyc na znajomych :P bo zawsze wszytko moze sie szybko skonczyc ja w te wakacje raz sie mijałem z policja ale jechałem MF 5465 to zjechałem jak najbizej pobocza i rura na pole :D a raz to przyjechali na pole (jakis kabel we wsi) to wujek powiedział ze on tylko czyli ja jezdze po polu :D i koniec nie było jezdzenia wiecej a mój rekord w te wakacje o 10 km w jedną strone a byłem 3 razy po słome :D ale wujek przedemna jechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
A chociaż jak by mnie zlapali to bym tylko zadzwonił do jednego znajomego gościa i mnie puszczaja bez żadnych problemów.Mój ojciec prawka na T nie ma złapali jak z prasa jechał i ja siedziałem jako pasażer. Ojciec zadzwonił do znajomego policjanta i bez żadnych problemów jechaliśmy dalej. Tak jest jak sie ma znajomosci :P

Taa mnie też miejscowi tylko się uśmiechali jak mijali, ale najechała powiatowa i d*pa zimna. Miałem 13 lta i była sprawa sądowa ( coś tam odpowiednik kolegium) i 12 la temu zasądzili 240 pln) :angry: :D:D :angry: , później jak ojca spotkali tylko się śmieli, no ale wiadomo gdzie pracują sami kretyni i sadyści, nie rozumiem tylko jednego jak można łapać dzieciaki na traktorach, a w nocy złodzieje odjeżdzają ciągnikami i są nieuchwytni, przecież traktor widać i słychać z daleka i jak w jednej wsi co nos mogą ginąć traktory :angry: , nie potrafią czy nie chcą łapać złodzieji, moze nie chcą sie narazać a może wolą się pośmiać z chłopków - zwłaszcza jak złapią dzieciaka na traktorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Tak jest jak sie ma znajomosci :P

No Kon23 uważaj z tymi znajomościami moja mama opowiadała jak wpracy jakaś pani mówiła żę ją złapali za przekroczenie prędkości to ona powołała się na jakiegoś tam okmendanta czy policjanta to dali jej podobno zamiast 100 zł to 500 zł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Najlepiej to zamontować nitro w ciągniku i jak coś rura :P. U mnie policja rzadko przejeżdża, ale było tak, że miałem wracać do domu (samym asfaltem jade z 500m) zostałem chwile na polu tak patrze z pola na droge a tam policja jedzie. Fart :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

w tez zniwa nie raz juz mnie mjiali jak jechalem z prasa przyczepa a mam 15lat jednym slowem fart ze sie nie zatrzymali

(jedzta z bogiem:P sie nie zatrzymujta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trollu    0

ja wlasnie prawko zrobilem ale ciagnikiem nieśpieszy mi sie jezdżić bo troche nieopłacany jest bo po co :D raz czy dwa razy do roku trzeba gdzies dalej jechac a tak to blisko sie jezdzi.raz mialem stracha jak jechalem.pOL roku temu.pod wieczór, ciemno sie juz robiło,c-360 prawie :D oświetlona ale przyczepa co z nia jechałem to nie bardzo.a pod wieczór najbardziej lubia jeżdzic panowie w niebieskim.na szczęście do domu dojechalem bez problemu.a jak by mnie chycili to o prawku mógłbym zapomnieć.chociaz podobno jak policjanci są skłonni negocjowac to mandat za jazde bez prawa jazdy tylko daja.tylko co z c-360? :P były by kłopoty.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ale na większe wypady traktorem niż 10km nigdy nie jechałem.Ale najbardziej nasrane w gaciach mialem jak u somsiada kukurydze na kiszonke woziłem zetorem 5211 z 4,5t przyczepa trzeba było przejechac z 600m asfaltem i na wysoki 7m silos sie wdrapac pod katem 60stopni do góry z przodu z linka ursus 1634 i wiksa do góry to aż w żałądku sie przelewa z chłodnicy woda leciła. A i oczywiście ursus 1634 bez chamulców to z płaskiego terenu ruszaliśmy i do góry.Puźniej jeszcze przyczena z tłoka wyleciała i ją naciągaliśmy.Mówie wam takie jaja a przed tem jeszce gosc zachaczył przyczepą o mur i cała rame pogią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Mój T25 jest najlepszy z kabina puszką brat cioteczny jechał 14lat i policja go mijała nawet nie spojrzeli bo kabina jest taka niska że nic nie widać czy to jedzie dziecko czy dorosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

ja miałem kilka styczek ze smerfami jedna była za nadurzycie alkocholu w 6klasie podstawówki groził mi za to sąd grodzki ale jakos przerzyłem drugi raz to mnie dupneli jak jechałem c330 z dwiema przyczepkami jednoosiowymi po zboże jadę jadę a tu smerfy nadjerzdżaja z góry w Astrze ll i na pobocze ale za mna jechał mój ojciec malcem najpierw była kontrola nas obóch a pózniej traktora i malucha auto wporzo ale traktor niemiał kierunkowskazów i siwiateł przednich no i ja nieletni spisali i mandat 500zł ten glina to taka menda ,że teraz ma za swoje bo lezy w szpitalu bo dostałod kogos pompka od rowera w łeb nastepny raz chwycili mnie maluchem jak jechałem zawieśc nawóz na pole ale naszczęście na drode głównej ale naszczesicie to był wójek teraz niedawno jak c330 wlokłem pole na 6 biegu wiechali na pole ale ujrzeli mojego ojca wiec sie wrócili mój rekord na odległosc małuchem to 34 km do wójka ale drogami bocznymi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj