dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Ferdek07    75

He a najgorsze jest to że na wieś przenoszą takich którzy już dawno nie powinni wykonywać tego zawodu, a w najlepszym razie mieć żółte papiery i co najśmieszniejsze nei jeden dostał żółte papiery, ale zanim dostanie to ile się ludziom przysłuzy taka menda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek4312    0

mnie jeszcze nie złapali :P


Zapalniczka- 2 zł
Benzyna- 50 zł
Widok palącej się szkoły- bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

panowie, mam takie pytanie, raz usłyszałem ze jak ktoś ma prawko mniej niz rok i w tym czasie spowoduje wypadek/kolizje to jest taki przepis ze taki człowiek musi odbyc ponowny egzamin na prawo jazdy???

 

Znajomy mi to mówił i niewiem czy to prawda czy znowu jakas bajka z kosmosu :P moze wy wiecie jak to jest do konca???????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

A wie może ktoś czy jak mam ten dowód tymczasowy to moge jeździć skuterem itp? słyszałem kiedyś ze można ale nie wiem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal19    0

Jeśli nie masz karty motorowerowej to musisz czekać aż skończysz te 18 lat, no chyba że polnymi jeździsz to wiesz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
A wie może ktoś czy jak mam ten dowód tymczasowy to moge jeździć skuterem itp? słyszałem kiedyś ze można ale nie wiem na pewno

mi tez sie coś obiło o uszy ale nie wiem , przylanczam sie do pytania.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
panowie, mam takie pytanie, raz usłyszałem ze jak ktoś ma prawko mniej niz rok i w tym czasie spowoduje wypadek/kolizje to jest taki przepis ze taki człowiek musi odbyc ponowny egzamin na prawo jazdy???

 

Znajomy mi to mówił i niewiem czy to prawda czy znowu jakas bajka z kosmosu ;) moze wy wiecie jak to jest do konca???????? :P

 

 

 

tez mi sie cs obilo o uszy ale jesli na serio cos odwalisz ze nie wiem ktos w wyapdku zginie albo bedzie ciezko ranny albo za peirwsze wykroczenie ni wlepia mandat a za drugie moga pozbawic cie prawka ale nie jestem na 100% pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11
jeśli nie masz karty motorowerowej to musisz czekać az skonczysz te 18 lat,no chyba ,ze polnymi jezdzisz to wiesz.. ;)

 

jeżdze wszędzie :P po mieście i po polu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0
A wie może ktoś czy jak mam ten dowód tymczasowy to moge jeździć skuterem itp? słyszałem kiedyś ze można ale nie wiem na pewno

 

Żeby jeździć skuterem legalnie musisz mieć skończone 18lat, lub posiadać kartę motorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutis    0

Chyba tu to będzie najlepiej pasowało.

Czytając artykuł myślałem że padnę ze śmiech. Zastanawiam się czemu nie dziwi mnie postępowanie policjantów hmmmm policja samo mówi za siebie i co tu dużo od chłopaczków wymagać.

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/b...ursusem,1319709

A tak na poważnie to z tego co się orientuje to nie ma obowiązku zatrzymania się do kontroli ulicznej na nieoświetlonym i niezabudowanym terenie. Jedynie trzeba zgłosić to w najbliższym posterunku o nie zatrzymaniu się do kontroli. W artykule jest napisane późnym wieczorem i czytając dalszy przebieg sytuacji to wnioskuje że był to teren niezabudowany jak również nieoświetlony. Czyżby nasi policjanci nadużyli władzy w tym przypadku.

Jeśli jestem w błędzie to prosił bym o poprawienie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus12    0

Jechalem zetorem 7245 z 2 hl-8011 za ojcem któren jechal bizonem. Droga jest betonowa i ruch na niej jest maly o 8 na wieczur.No jade sobie sierodkiem drogi przez 3 km. przyczepy mialy tylko podlonaczone hamulce, a swiatel nie. skrecilem wy droge do domu,a za mna policja. Ja mam 15 lat, a wy tamtym roku 14lat. Ojciec zobaczyl przepuscil mnie a on stanol. skonczylo sie na tym na ostrzezeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ja dostałem mandat niedawno za parkowanie w miejscu niedozwolonym(miejsce dla niepełnosprawnych)

Skończyło sie na 100 zł. A straszyli mnie mandatem 500 zł i holowaniem samochodu na parking ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronom2    0

A ja miałem w środę taką akcje, stoję sobie gadam z kolegami (oni siedzieli na ławce, a dokładnie na oparciu od ławki), podjeżdżają "PANOWIE POLICJANCI"

I taki dialog:

- Tych czterech co siedzi na ławce, już mi wstawać (Policjant)

- (Koledzy wstali)

- No to będzie mandaciki po 200zł na łeb, kto ma skończone 17 lat?

- (Nikt się nie przyznał)

- A z jakiej szkoły jesteście

- No z tej tutaj, jak ona się nazywa ... gimnazjum

- No to na glebę i 10 pompek.

- Zrobili pompki, psy odjechali i wszyscy w śmiech


http://bydlomleczne.nmj.pl - zapraszam wszystkich hodowców bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja bym dzisiaj po południu dwa razy wpadł motorowerem...

 

 

Wróciłem szybko ze szkoły bo mam teorie na prawko, przygotowałem sie ale jeszcze z bratem zdzwoniliśmy sie ze odbiorę go z autobusu przed wyjazdem, Jade ile tam fabryka daje bo mi sie spieszy, kasku nie brałem bo kawałek drogi tylko... nagle coś mi sie migło, patrze a tam srebrny bus policyjny we wsi stoi, nawet nie wiem kiedy znalazłem sie na posesji znajomych, ty było moment, zjechałem, zgasiłem i czekam, brat dotarł i pojechaliśmy -jak sie okazało sprawdzali paliwo a ciągniku czy ciągnikach...

 

 

 

Wracam z teorii (motorowerem) ale coś mnie tknęło by skręcić wcześniej i bocznymi pojechać, zdążyłem skręcić... telefon patrze brat, odbieram "Ty Marcin tu i tu stoją" a ja do niego "Spoko za 4min bede w domu" :mellow:

 

A nie miałem świateł, lepiej nie mieć z nimi odczynień.

 

 

Kurcze zeby tylko do zniw sie udało prawko zrobić...

 

 

 

---------------------

 

 

Dzisiaj bym miał... Elką (nauką jazdy) z prędkością 72km/h jechałem i dobrze ze z drugiego pasa misiaczek łapał na radar bo tam było ograniczenie do 50km/h :lol:

 

 

Instruktor jak ich zobaczył to dał mi po hamulcach, a ja myślałem potem ze śmiechu nie wyrobię :D

W takim punkcie stali ze nie było ich z daleka widać.

 

 

A wiedziałem ze stoją bo za nim ruszyłem "Cytrynką" to jeszcze na radiu CB w naszej Fabii gadali ze tam i tam stoją, jak ruszyłem to powiedziałem instruktorowi ze tam i tam stoją ale nie przywiązaliśmy do tego wagi "Bo po co?"

 

Jak sie okazuje Elką tez można :D

Edytowano przez marcin974

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ja ostatnio wracalem z łąk - jakies 5km, większosc polnymi, a asfaltu jest moze z 700m i wjechalem z polnej na asfalt i bylo pod gorke i jeszcze taki delikatny zakręt ale chałupa zaslaniala i nie widac co za zakretem. Jade se powoli na 3 bo jechalem z kostkami a tu za zakretem miski stoją. Mam 16 lat ale prawka nie mam i zadnych papierow na traktor przy sobie. Od razu zwolnilem i dzwonie do wuja co tu robic. On mowi " zostaw ciagnik i spi*****laj w las" ja na to ze chyba mnie widzą to wlaczam swiatla i powoli jade. Gdyby mnie zlapali to by mieli co na mnie: rozmowa przez telefon, jazda z pasazerem a ciagnik zarejestrowany na 1 osobe, brak papierow i prawka, a rozrzutnik to ani hamulca ani swiatla ani nic. Ale ja ich mijam a ich w samochodzie nie ma tylko poszli do takiego pijaka co mieszkal tam obok. Strachu najadlem sie porzadnie.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja dziś zarobiłem,a właściwie dostałem 200zł i 6 punktów karnych za 80km/h w terenie zbudowanym. Nikt łaskawie mi nie mrugnął, a z naprzeciwka mijało mnie sporo aut. Nieźle się zamaskowali w krzakach i nie było szans ich zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Na motorze byli? :huh:

 

 

 

Ale szacun dla nich ze odpuscili sobie rolników... przykładowo są sianokosy czy zniwa to zatrzymując rolnika u każdego by coś znaleźli, nie wierzę ze nie, u nas jest wszystko sprawne ale w papierach spojrzą ze przykładowo ciągnik moze do 18t ciągnąć. Sama hl'ka 8t ma własną 5t i max ładunku 11t czyli 16, a gdzie jeszcze autosanka 4t z nadstawkami ciągniona w zestawie?

 

A jezeli to nie to np. niezabezpieczony ładunek, przewóz pasażera itd

 

 

Ale narazie mają osobówki i raczej tak szybko z nich nie przejdą na rolników :rolleyes:

 

 

 

@paweł za 200zł to juz liche CB radio byś miał i punkty w kieszeni by Ci zostały...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

CB to jednak dobra rzecz jest :( A co do tego mrugania to jak jadę swym bolidem tj. Polonez ATU to żaden nie mrugnie jak misiaki stoją za górka :huh: Za to jak jade kumpla Golfem a misiaki stoją to wszyscy mrugają. No i gdzie tu polityka? :rolleyes:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A to mam dla Was takie pytanie, wynikajace z Waszego doswiadczenia w spotkaniach z miskami. Mianowicie jak najlepiej sie tłumaczyć i gadac zeby złagodzic karę albo po prostu zeby nic sie nie dostalo. Chodzi mi o sytuacje rolnicze takie jak u mnie jazda bez prawka wujka ciagnikiem bez papierow przy sobie? Dzieki za odp.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek147    3

Mnie raz jak autem jechałem, odwoziłem siostre jadaą tam raz mnie sprawdzili a dosłownie 5 min później jak wracałem to też mnie zatrzymali. Miałem ochote się roześmiać. Chyba poprostu nie mieli co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj