dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

damian40000    86

Żyjemy w państwie policyjnym, byłem w Anglii i tam możesz robić co chcesz tylko żeby nie spowodować wypadku. Jak spowodujesz to będą cie karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a właśnie słyszeliście o panu Prawo Jazdy? <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Tak, w tym roku pewnie (na pewno) poznam go <_<


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jemu nie chodziło o dokument prawo jazdy tylko o takiego gościa który w dokumencie tym miał napisane imię prawo nazwisko jazdy czy jakoś tak dokładnie nie wiem bo tylko kawałek oglądałem.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Tak podawał swoje imie Prawo a na nazwisko Jazdy :D Polak myślący :lol: ale w jakim kraju to było ? ale ponad 50 wykroczen ..... mocny :D Ja naszczeście nie miałem przygód z policją <_<


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to policja irlandzka tak spisała dane polaka.


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal797    0

Mnie policja nie złapała na ciągniku. Ale była akcja z pałami jak mnie ktoś podkablował jak w 2 gim na wagarach piłem piwo w czyjejś szopie na opuszczonej posiadłości w lesie , policja aż do szkoły przyjeżdzała ale nie obeszło sie bez wezwania na komende. Nawet do sądu sprawa poszła ale naszczęście umożyli mi <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1395    3

ja po szosach nie smigam ale po żózlowkach tak od dziadka do wuja a jest tak około 2 km żóżlówki i prze las jest z kilomet hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jakiś czas temu za niemamnie światełw przyczepie 100zł, nie wspomne o tym że na początku miała byc laweta za brak rejestracji przyczepy oraz brak hamulców i brak prawa jazdy na ciągnik, a tylko kawałek ujechałem szosą, co najśmieszniesze minołem wcześniej patrol znajomych policjantów a 2 km dalej łapneli mnie powiatowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Tak podawał swoje imie Prawo a na nazwisko Jazdy ;) Polak myślący ;) ale w jakim kraju to było ? ale ponad 50 wykroczen ..... mocny :D Ja naszczeście nie miałem przygód z policją :)

 

Kolego tam nie trzeba bylo podawac imienia i nazwiska. Jakbys widzial to prawo jazdy (ten pierwszy egzemplarz tej karty) to zrozumialbys o co w tym chodzi.

I ludzie na tym jezdzili. To prawo jazdy mialo blad, a polacy to wykorzystywali.

 

U nas tylko lapia tych co jezdza na rowerach, a najlepiej tych co kolo sklepu pija.

 

Traktory jezdza jakie tylko chca a policja ich nie lapie ale wystarczy ze wsiadziesz po piwku na rower to halt i juz Cie maja. A potem statystyki rosna w polsce ze najwiecej pijanych kierowcow jezdzi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jest dokładnie tak jak @Banan napisala wiem bo mam znajomego w kryminalej i nukt nie wyrywa się brać za grubsze sprawy a raczej unika tego jak ognia, łapią leszczy jakichś drobnych złodziejaszków a gróbsze sprawy to jak już cos sie wydaży i nie muszą sie zając, niestety u nas policja straciła resztki czci i honoru i łapie traktory jak już zatrzyma i nie ma się za co czepić to zawsze te 100zł za brudny silnik doładuje, tym efektem ciągnik na drodze publicznej to wyjątkowy widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

U nie tez czepiaja sie drobnych smakoszy taniego wina i pijaczkow na rowerach ;)

Maja juz stałych klienkow ktory nawet jak idzie na piechte trzezwy to i tak stop i alkomacik :D

Boja sie sie tylko zaczepiac takich od ktorych moga dostac albo tych bardzo wyszczekanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

ja tylko raz się podstawilem za kumpla jakiś rok temu zatrzymała go miejska i wezwała policję przejeżdzałem obok i się zatrzymałem a on do mnie ze świecącymi oczami żebym mu pomógł no to h...j , samochód w krzaki zagadalem do "czarnych" żeby było że to ja kierowałem zgodzili się za 200 stówki na kolację mrucząc pod nosem, kumpel do domu wyparował kochana mylycja przyjechała i chceli ciągnik z przyczepą pełną gnoju zgarnąc na lawetę bo bez przeglądu a skończyło się na 200 zł bo z tłoka olej troszkę kapał. Kumpel mandat zapłacił a ja z nego bekę mam do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja tam jak najbardziej popieram łapanie pijaków pod sklepem i pijanych rowerzystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Nie żebym sam pod sobą dołek kopał ale jestem za karaniem ciągników bez świateł, o ile przeżyje brak przeglądu to przynajmniej podstawę powinien mieć, nie wiem czy ktoś sprawdzaj jak to jest na asfalcie między lasami w nocy spotkać ciągnik bez jakiegokolwiek oświetlenia, mało gościa nie zgarnąłem ciężarówką a widziałem kilka przypadków jak jednak ktoś nie wyhamował.

Co do złapania mnie przez policje to było kilka takich przypadków parę razy udało mi się wykręcić od mandatu ale 3 razy niestety nie i stąd wiem ile się płaci za 73 km/h w terenie zabudowanym, ile za rozmowę przez tel i ile za przekroczenie czasu pracy kierowcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
ja tam jak najbardziej popieram łapanie pijaków pod sklepem i pijanych rowerzystów

 

PIJANYCH to znaczy jakich??? Nawalonych czy po 2ch piwach??

 

A niby czemu???? Zeby statystyki zwiekszyc ze pijanych zlapali????( Wiesz czemu ich lapia???? ba taki na piechote juz nie da rady uciec). Ale ta wszystko zalezy od policji. Mozesz nawet jechac traktorem po 3piwach bez papierow i Tobie nic nie zrobia a wystarczy ze spod sklepu wyjedziesz rowerem to odrazu za Toba pojada i na alkomat. A potem GRODZKI.

 

(31.03 godz 12.13) PS. Panowie czy u was w regionach w gazetach lokalnych pokazuja zdjecia tych co jechali po pijanemu???? (na to pytanie nie odpisujcie zeby nie zmienic sensy tematu tylko jak tak jest to dopisujcie do posta)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Jadę z tatą (on kombajnem z przodu) w żniwa szosą z 2 przyczepami (pustymi, c360 lol). Otóż tego dnia był u nas wypadek, ale młócić trzeba. Byłem w połowie drogi. I uwaga! Policja jedzie znad przeciwka! Miałem wtedy 12 lat. Kiedy przejeżdżali wstałem lekko z siedzenia, pokazać, ze jestem wysoki. Głowę w prawą stroną (dzięki, że miałem czapkę). Przejechali spox. Oglądam się za siebie (lusterka nie było w traktorze), oni jakby zwolnili, ale potem pojechali dalej. To był niefart ; ) Nikomu tak nie życzę, tylko największym wrogom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
PIJANYCH to znaczy jakich??? Nawalonych czy po 2ch piwach??

 

A niby czemu???? Zeby statystyki zwiekszyc ze pijanych zlapali????( Wiesz czemu ich lapia???? ba taki na piechote juz nie da rady uciec). Ale ta wszystko zalezy od policji. Mozesz nawet jechac traktorem po 3piwach bez papierow i Tobie nic nie zrobia a wystarczy ze spod sklepu wyjedziesz rowerem to odrazu za Toba pojada i na alkomat. A potem GRODZKI.

 

(31.03 godz 12.13) PS. Panowie czy u was w regionach w gazetach lokalnych pokazuja zdjecia tych co jechali po pijanemu???? (na to pytanie nie odpisujcie zeby nie zmienic sensy tematu tylko jak tak jest to dopisujcie do posta)

i tych totalnie nawalonych i tych po dwóch piwach i czy to na ciagniku czy na rowerze to powinni łapac nawet tych co pod sklepami siedza i denerwuja ludzi a co do tej rubryki to w moim regione ostatnio pojawiła sie taka rubryka uwaga pirat i tam pokazuja tylko i wyłacznie piratów drogowych a o pijakach to jest barometr opilstwa ale tam jest tylko piec najwiekszych rekordów promili z tygodnia i podaja w jakiej miejscowosci, ile miał lat i ile promili

ps. a co do swiateł to ostatnio zauwazyłem wzrost kierowców bez swiateł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

W poprzedni piątek, kolega zaprosił mnie na piwo, ja "morda banan" , no to idziem ,poszliśmy do parku, pijemy jak ludzie piwo ,a tu za plecami słychać: "dzień dobry", a ja kolegi "no to jesteśmy w d..." , podeszli (2 tajniaki) , wypisali mandacik dla kolegi 100zł za picie w miejscu publicznym, a mnie spisali bo nie miałem ze sobą dowodu (dopiero dziś wniosek o niego złożyłem) , zaczęli nas straszyć komornikiem ,a mi kazali się zgłosic po mandat, albo bedą mnie scigać, a ja se myśle 'taki h.. w taki deszcz" i szybko mnie nie zobaczą, oni pojechali ,a kolega do mnie: "a taki piekny miał być dzień" , wróciliśmy do domu , a potem poszliśmy się zajeb... na maxa.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ostatnio widziałem jak C 360 ciągneła siewnik 6m :P koleś połamał wszystkie słupki przy drodze bo siewnik nie był złorzony a poza tym nie miał ani jedego światła jedyne co miał to farta że go policja nie zgarneła


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Ja tam tylko raz byłem spisany przez policje wiec nic strasznego. Ale wczoraj podszedłem do policjanta z drogówki który łapał na radar i sie spytałem co mi grozi gdy ciągnik nie ma papierów ubezpieczenia itd a wiec tak mandat, ciągnik na lawetę, i w tym go nie zrozumiałem bo coś mi mówił ze sprawa gdzieś idzie dalej i tam naliczają kare w euro.... I że te kary nie sa małe...


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
Nie rozumiem ludzi którzy jezdza bez karty motorowerowej,no chyba ze nie maja jeszcze wieku odpowiedniego ale jak maja i jezdza bez to nie rozumiem :) Jak ja zdawałem to sie przejechałem komarem w koło boiska,slalom i finał :P Za darmo robia to czemu nie skozystac i jezdzic na lewo? :)

 

 

 

ja tam jezdze skuterem bez karty a latem to i bez kasku a co do karty to nie mialem, nie mam i robic jej nie bede


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
wypisali mandacik dla kolegi 100zł za picie w miejscu publicznym

Może już o tym pisałem ale na przyszłość, żebyś sie kiedyś nie zdziwił - trzymanie w ręku otwartej butelki z piwem/innym alkoholem to też picie w miejscu publicznym. Kiedyś późnym wieczorem transportowałem sobie ulicą niedopite piwo z lokalu do miejsca spoczynku by tam dokończyć to co zacząłem, naturalnie nie spożywając go w czasie drogi, jednak bohaterscy stróże prawa dojechali mnie swoim radiowozem (szkoda że nie na sygnale), zaproponowali 100zł, zabrali piwo i spisali. Mandat wynegocjowałem do zera, ale zastanawiam sie co by było gdybym zwyczajnie odmówił przyjęcia go? Miałem świadka, ich było dwóch, oni chyba trzeźwi, my napewno nie :) choć trzeźwości nie sprawdzali.

 

i tych totalnie nawalonych i tych po dwóch piwach i czy to na ciagniku czy na rowerze to powinni łapac nawet tych co pod sklepami siedza i denerwuja ludzi

Tak? To dlaczego totalnie nawalony koleś wymusił pierwszeństwo dla mojego Ojca powodując wypadek? Gdzie wtedy była Policja?! Wiesz gdzie? Łapali rowerzystów po polnych drogach, bo tylko to potrafią! Łatwa kasa, przyczajka w krzakach, tu mandacik, tam kolegium... Uwierz że nikomu z wioski panowie z piwem pod sklepem nie przeszkadzają, tylko policji która robi spektakularną nagonke i od każdego złapanego pod sklepem kasuje po 100zł... Czysty pieniądz, czysty zysk!

 

Dla mnie to żałosne, tak samo jak sytuacja wyżej. Gdyby mnie nakryli jak bezczelnie chleje piwo na chodniku to wporządku, ale nie, oni złapali groźnego przestępce niosącego butelke piwa :) To nic że w innej części miasta banda dresów okładała chłopaka kijami, prościej było zatrzymać mnie i skasować 100 zeta lub przynajmniej spisać żeby nie było że nic nie robili. Brawo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj