dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja jeżdżę motorem MZ 150 (mam 15 lat, wiec ani prawka, ani reszty papierów nie mam) ale jakoś sie udaje. Jak narazie tylko dwa razy ich zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadekszeryf    0

oj mnie to lapali, ciagnikiem ze sloma dwie przyczepy i nic nie dostalem (17 lat) rowerem, skuterem, wska ucieklem :D , maluchem jak mailem ze 14... :D raz tylko zaplacilem jak przez moja glupote wyjechalem im pod kola (50 dcyh az przyszedl komornik po to :D ), a raz bylo najlepiej, juz maiel odstac za predkosc ale bateria im padla i za to ze popchalem z kolesiami poloneza to nic nie dali :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostał ktos tak jak ja zdjęcie z fotoradaru jak jechałem... ciagnikiem?? hehe bo mi w poniedziałek przyszło ładne zdjecie jak jade NH z beczkowozem przez wioske i koło radaru miałem przkroczoną prędkosc o 7km/h . ;/


NEW HOLLAND !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

raz jak jechałem z ojcem c 360 a na przyczepie mieliśmy obornik to nas tylko minęli i pojechali dalej . Chyba im zapach nie odpowiadał. :)

Ciekawe jakby wzieli tą przyczepę z tym obornikiem na lawetę B) . Mieszkam w Gdańsku i u nas gorsza jest Straż miejska ci to na chama zatrzymują :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Mój kuzyn kiedys jechal U-360 i go zatrzymali-nie mial dokumentow przy sobie,a ze byli to Ci rejonowi i na dodatek dawni kumple to go puscili. Tak to by kolegium zaplacil,traktor na parking i jeszcze do kicia by mogl pojsc.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Mój kumpel (16 lat) w Jaświłach na zabawie był. We 3 w aucie siedzieli, on prowadził już parkował i go złapali (w tym recydywa i poszukiwany przez policje). Dmuchali w balonik i wykazało kolejno: 0,66; 4,2; 2,3 promili. Prowadził bez: prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, ubezpieczenia, po pijaku, a merc kradzione numery miał. I o pierwszej w nocy taryfą (radiowozem) do domu odwieźli. Czeka na wezwanie na KPP, i do sądu.


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

No i ja dziś też wpadłem. Pierwszy raz w życiu, a mam już 17 lat i 7 miesięcy, wiec zaraz 18 i prawko. A jeżże już ładnych kilka lat z konieczności. Mam tylko 2 pola do których muszę dojeżdżać drogą publiczną i akurat w tym momencie nadjechała policja... I mimo wielu tłumaczeń i próśb o upomnienie nic się nie dało zrobić. Ogólnie to bardzo nieprzyjemni byli. I jak oni tak to ja tez po wypisaniu mandatu nie przebierałem w słowach , ale miałem na myśli fakt żeby nie dostać za obrazę funkcjonariusza na służbie. No i mandat 500 zł. tak myślę czy się da go jakoś ominąć... Ja jeszcze niepełnoletnie, mam na rencie. wiec skąd ściągną / Choć jednak wątpię czy unikniemy tego .Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Ciezka z tym sprawa bedzie.Trzeba bylo uciekac ciagnikiem :lol: .A tak na powaznie to chyba nic z tego.Chyba nic nie da sie zrobic


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

taa, uciekać.. a mój ciągnik akurat szybszy od ich opla... jak nie zapłacę to do sądu? z renty ściągną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

Było trzeba w pole wiać, tam oplem by nie pojechali. Mogłeś maszyny jakiejś użyć np.: apaczem, lub chwastoksem ich po oczkach popryskać :lol:


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1    2

no akurat żadnego wjazdu w pole nie było. Po bokach rowy, oni by nie przejechali, ale ja tez raczej nie...Zero wyrozumiałości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmech    1

myślę że mandat nie przepadnie nie zapłacisz to komornik raczej nie przepuści a tymi słowami to mogłeś się wstrzymać bo jak to nygusy to cię będą nękać i nie wiele z tym zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
Mój kuzyn kiedys jechal U-360 i go zatrzymali-nie mial dokumentow przy sobie,a ze byli to Ci rejonowi i na dodatek dawni kumple to go puscili. Tak to by kolegium zaplacil,traktor na parking i jeszcze do kicia by mogl pojsc.

za brak dokumentów sa podajże 2 punkty i mandat... jak ich nie miał w ogole to wtedy tak... a jak nie to do domu po dok, a reszte spr by w kompie... bez przesady...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0

dzisiaj z kumplami jeździliśmy na skuterze bez kasku, no i nas zatrzymali :) powiedzieli ze powinni nam spuścić powietrze, ale tylko posapali i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a u nas jest młody polcjant taki leszczu że szok prosto po liceum i zaczoł coś mi dyrygować lizakiem przed moim mf wydygałme się trochę a on zatrzymał mnie żeby przepuścić ruch i dopiero dał mi sygnał że moge jechać, ale naprawde zabawne to już teraz dzieci biora do policji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
teraz dzieci biora do policji !!!

Zabawni są ci młodzi aspiranci, ostatnio (jakieś pół roku temu) taki jeden mandat mi wypisywał, chłopaczyna mizerny strasznie, czapka to mu sie ledwo na uszach trzymała ale za to jaki służbista. Tacy są najgorsi, nawet porozmawiać z nim sie nie dało w celu zniesienia lub złagodzenia kary, wyciągnął taryfikator, dumnie przedyktował "niedostosowanie sie do znaku P-4" i pokazał mi palcem ile kosztuje oraz jaki bonus punktowy zyskałem, po czym jeszcze dodał "pan sie cieszy że radaru nie mieliśmy" :)

 

Co do jazdy bez uprawień to wczoraj objeżdżałem z bockmanem radiowóz polnymi drogami :) zestaw miał dmc 4,5 t. a na CB krzykneli że stoją także lepiej nie kusić losu... Trzeba w końcu ogarnąć C+E bo samo B to lipa a z lawetą nie raz sie jeździ, nie mówiąc już o ciągniku z przyczepami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Heh, ja to mam szczęście ledwo 1 miesiąc jestem w posiadaniu prawka, a już wczoraj miałem pierwsza kontrole :) ale obyło sie bez stresu i dostałem jabłuszko do zjedzenia w ramach jakiegoś tam programu :) coś by było przekroczone to mandacik i sok z cytryny do wypicia :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Trzeba uważac na policmajstrów z CB. Zawsze wprowadzają w błąd, co jest oczywiście nielegalne, ale kto to udowodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Mam kolege który jechał raz z ojcem pole orać , no i stali , on jechał 5314 , a jego ojciec C-360 ,i jego starszego zatrzymali , a jego puścili , i jeszcze im dzień dobry powiedział . HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Trzeba uważac na policmajstrów z CB. Zawsze wprowadzają w błąd, co jest oczywiście nielegalne, ale kto to udowodni...

Nie jestem pewien ale CB z "naszą" częstotliwością to oni mogą mnieć jedynie w nieoznakowanych radiowozach, co nie zmienia faktu że mogą wprowadzić w błąd, ale przy jakimś tam natężeniu ruchu i dobrym CB różni mobile powtórzą kilka razy zanim sie dojedzie do suszarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ja wpadłem audikiem ALL ROAD 2,7 benzyna 260 km 170 na 90 na szczęście fura byłą kuzyna. I tak płakałem że dostałem tylko 100 mandatu to był czad wkręciłem bajer życia


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Nie jestem pewien ale CB z "naszą" częstotliwością to oni mogą mnieć jedynie w nieoznakowanych radiowozach, co nie zmienia faktu że mogą wprowadzić w błąd, ale przy jakimś tam natężeniu ruchu i dobrym CB różni mobile powtórzą kilka razy zanim sie dojedzie do suszarki.

Kumpla kiedyś tak załatwili. Inna sprawa, ze jechał za szybko, ale tak robic nie powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj