dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz2    11
ja tam jezdze skuterem bez karty a latem to i bez kasku a co do karty to nie mialem, nie mam i robic jej nie bede

 

 

Ja też śmigam skutrem bez karty i często bez kasku i o :P i sie nie boję policji jakoś heh po mieście sie jeździ często i nawet bez papierów od skutera... bo czasem zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

@Mateusz2 , żebyś się nie zdziwił jak Cię złapią , kolegę spisali bo jechał motorowerem bez kasku i powiedzieli mu ,że tylko i wyłącznie dlatego go zatrzymali.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

niedawno wracalem z białegostoku swoją pandą 100hp i zachcialo mi sie sprwadzić ile wyciągnie :P .droga pusta .......tylko se czarna vectra jechała z 100 .to ją wyprzedziłem mając prawie 140km/h .no izaraz panowie z vectry mnie zwineli .od tej pory uważam na tajniaków hehe. 6pkt 300 pln i tak mialem szczescie ze nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

dobrze że odrazu cię zatrzymali mogli tak jechać i jechać i zliczać kolejne wykroczenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

mnie kiedys zatrzymali jak jechałem z wujkiem zetorem 5320 z dwukólkom i koles sprawdzal swiatla i wogole .. o mnie chyba zapoomnial ze ciagnik jest 1 osobowy (wtedy mialem z 10-12lat) ale za to wymyslil ze brakuje oswiatlenia tablicy ..

 

a mnie raz zatrzymali wjezdzali na impreze a ja wyjezdzalem sobie z laska .. potem tak sobie jade po malu patrze jakies switala za mna mowie sobie zjade niech jedzie . a tu koguty no to coz.. koles potrzed spojrzał na mnie (mam 20 lat ale wygladam na 16-17) i z usmiechem do mnie czy mam prawko pokazalem mu i reszte dokumentow .. potem sie pyta czy pilem to mu powiedzialem ze tak ale tymbarka a to chyba nie jest zakazane .. no powiedzial ze nie oddal do kument (a i jeszcze do mnie mial pretensje ze w dowodzie bylo prawko ojca) no i zyczyl milej drogi :P.

 

na ciagnik nie mam prawka i nie bede mial :) ale smigac bede jak bedzie potrzeba ..

 

a to prawda ze policja moze kontrolowac na polu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Z tego co wiem to pole jest tylko i wyłącznie twoja posesja i bez nakazu gów... mogą ci zrobić:P Dlatego często stoją na polnej drodze czasami nawet chamsko przed wyjazdem z pola i czekają aż wyjedzie się z pola i zatrzymują.


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

aha czyli jak po polu jedzi 6latek to moga mi skoczyc i nikt nie ma prawka? no to dzieki za info . jak beda stali to zadzwonie po kogos kto ma a sam zostawie ciagnik na polu i sobie pojde :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Mają prawo kontrolować wszędzie,nawet na podwórku,gdy jest zagrożenie dla innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Kodeks Ruchu Drogowego obowiązuje tylko na drogach publicznych i policja na tereny niepubliczne nie może wejść ot tak sobie i kontrolować ale ma prawo interweniować na terenie prywatnym w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa lub celem ratowania zdrowia lub życia ludzi. Także na polu wystawić mandatów z tytułu wykroczenia z KRD nie mogą ale z tego co wiem Twoi rodzice/opiekunowie podpadają pod KW jeśli nie masz bodajże 16 czy 17 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
dobrze że odrazu cię zatrzymali mogli tak jechać i jechać i zliczać kolejne wykroczenia itd

Za takim gościem jechali 30km i naliczyli mu 24pkt i jakoś ok 1000zł mandatu.

 

Co do interwencji na terenie prywatnym to jakiś czas temu był dym że ludzie parkują pod sklepami na miejscach dla inwalidów i nic im nie mogą zrobić.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0

Gdyż alboiem wec ponieważ parking należny do sklepu patrz własność prywatna policja nic nie może praktycznie. Bylo o tym nawet w uwadze jak to na parkingu przed supermarketem tez parkowlali na miejscach dla inwalidów i polcija nic nie mogła zrobić. Ochrona wówczas musiała działać. Tak to juz jest. A co do jazdy 6 latka na polu to hmm niewiem jak to jest. Mi policjant mówił ze ja nawet czołgiem moge jeździc u siebie na podwórku i oni nic nie mogą zrobić. Jak to jest z polem to niewiem. Chyba ze cos się zmieniło bo to kilka lat temu mi mówił policjant:) Pozdrawiam


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

Co do naliczania przez nieoznakowane wozy to mają zatrzymać zaraz po nagraniu wykroczenia nie mogą jechać i filmować, mają obowiązek możliwie jak najszybciej zatrzymać pirata,

Co do możliwości interwencji na polu czy posesji jest parę paragrafów które pozwalają kontrolować, ale nie ma możliwości odholowania niesprawnego pojazdu z terenu prywatnego ponieważ nie zagraża on bezpieczeństwu ruchu, na polu nie można skontrolować trzeźwości i dokumentów właściciela ale już pracownika TAK, jest jeszcze kilka możliwości ale to już bardziej opisowe i nie pamiętam dokładnie jak to szło dlatego nie będę wprowadzał w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz b    22

Z rozmowy z policjantem dowiedziałem się że policja może kontrolować tylko na drogach twardych i utwardzanych. Na terenie prywatnym np. pole, podwórko nie mogą nikogo kontrolować ponieważ nie znajdujesz się na drodze publicznej, i nie ważne czy kierowca ma 10 czy 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No żeby nie być w tyle to też się pochwalę że wczoraj przyszło wezwanko na komendę-fotoradarek :)-ale tak sobie porozmawiałem z Panem Władzą przez telefon (bo termin mi nie pasował) ,zrobiłem rachunek sumienia i co-no ano tego dnia nie ja prowadziłem-a mój Starszy-a zawsze twierdzi że tak "przepisowo" jeździ :).

Co do wypadków spowodowanych przez pijaczków to też nie cierpię ich (pijaczków znaczy)-przejechałem od metra kilometrów czy to w Polsce czy to na Zachodzie i nic-a 600 m od domu wjechał na mnie gościu tak pijany że musiałem go za klapy wyciągać z auta i nawet pojęcia nie miał że był wypadek-żeby było śmieszniej jechała ze mną żona w 8 miesiącu ciąży-śmieszne nie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin902    2

Mnie policja złapała trzy lata temu czyli jak miałem trzynaście lat.Jechałem wtedy Ursusem C-330 z przyczepą pełną zboża.

Skończyło się na szczęście na pouczeniu ponieważ policjant znał mojego ojca :P


Kierownicę ujął w dłoń, Przeżegnał się, beret na skroń, W stacyjce kluczyk raz i dwa, I spalin kłąb i silnik gra. Już na polu za łanem łan, I wykonany za planem plan. A w sercu radość albo gniew. Słoneczko mu gdzieś zza drzew!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@jaro to ja na rwoim miejscu bym chyba kolesia zatluk za takie cos.. wez zona prawie rodzi nie dlugo a ten chelej i jedzie .. ale sa ludzie i parapety ale zeby myc klamka.. u mojego wujka koles narabany wracal z pola i zrobil sobie skroty raz przejchel przez cmentarz z agregatem (na jesieni) a pozniej z siwenikiem (na wiosne) tez mozna nie :P ..

 

moj ojciec kiedys jechal ciagnikiem z dwiem pelnym przyczepami słomy ale na drugiej sobie z tylu zrobilismy legowisko do siedzenia i jechalo nas tam z 5-6 a ojciec mial tylko B . a policja nas mijala ale to bylo an drodze polnej ..

 

wujek jak kupil sobie Zeotra 5320 (bylo to w 1998) to go tacy mlodzi zatrzymali wujek do nich co zrobil a oni ze nic chcieli tylko obejrzec ciagnik

 

nie ktorzy policjanci sa nawet w porzadku a nie ktorych mi szkoda :..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejnus    0
wujek jak kupil sobie Zeotra 5320 (bylo to w 1998) to go tacy mlodzi zatrzymali wujek do nich co zrobil a oni ze nic chcieli tylko obejrzec ciagnik

 

Jak to przeczytałem to małe ze śmiechu nie spadłem hehehehe oby takich policjantów było więcej:):P:)

 

Ps co do zatrzymywania na polnej to mają prawo to zrobic niestety. Pozdrawiam


Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no no wiem ze moga .. ale wtedy nas nie zauwazyli na tylach jak nas mijali haha ..

 

nie ma co nie zli kolesie .. ale wez jedziesz sobie ciagnikiem ten cie zatrzymuje ty sie stresujesz a on ze chce sobie obejrzec ciagnik ..

 

ciekawe czy bede go zatrzymywac jak Valtre sobie kupia bo w okolicy nikt nie ma haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Ps co do zatrzymywania na polnej to mają prawo to zrobic niestety

Tak, ale tylko publicznej, na moją prywatną droge (jakaś dojazdówka na działce czy coś w ten deseń) to nawet nie mają prawa wjechać bez uzasadnionej przyczyny :P W mojej okolicy jest masa takich dróżek, w sumie wszyscy ziomkowie nimi jeżdżą ale każda ma swojego właściciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@mirasek ty mowisz o takich drogach jakby prywatnych tak? czyli jak bym jechal po drodze sasiada to moze ma prawo zadwonic po policje ze jezdze po jego drodze prywatnej albo cos?

 

podobna jest droga miedzy polem mojego wujka a sasiada .. ale z niej nikt nie korzysta .. i ja lekko pod orali ale to chyba jest publiczna bo jest chyba na mapie bo tak by ja dawno za orali ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Hahaha widać jaką policje mamy w tym kraju :P w tamtym roku moj ojciec pił piwo z komendantem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj