dziku

Złapani przez Policję

Polecane posty

dziku    2

Witam. ;) kto z was i gdzie został złapany przez policje i jaka kara was spotkała ??;) ostatnio mój kolega jechał zetorem 7211 z 2 przyczepami i tam gdzie jechał były duże górki i jak jechał z górki to rozpędził się na maxa i włączył na luz ;) hahah i na dole stała policja z radarem i jak go mierzyli to miał 65 na godzine hahah kazali mu stanac to ponad kilometr jechał zanim sie zatrzymał B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ciągnik na luz wyrzucać to trzeba mieć......... Ja nigdy nie byłem złapany, w ogóle w moich stronach to ciągniki zatrzymują jak ktoś sam się o to prosi, tzn jedzie slalomem, w nocy nie ma nawet jednego światła itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Mnie jeszcze nigdy nie złapali chociaż jeżdze wszędzie (na ciągnik nie mam prawka). Miałem dopiero jedną kontrolę w życiu (a koło 8 lat już śmigam po drogach publicznych ;) ).

Ojca kiedyś złapali jak po neptuna jechał. Dzień wcześniej ubezpieczenie wyszło. Ale wkręcił policjantom że nowe zostawił w domu. Wstwili mu tylko mandat za łyse opony 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagi    0

Mnie złapali na ciągniku bo kulig robiłem


 

Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V8.    0

mnie tylko raz złapali ...jechałem z sadzarka w tamtym roku.. dowiedziałem sie ze powinna ..miec swiatła..ale obeszło sie bez kary ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mnie złapali raz jak maluchem jechałem 76km/h a ograniczenie do 40 ;) do tego pasy (brak ;) ). dostałem 300 zł i 2 punkty (już wygasły). Na ciągnik nie mam prawka ale jeżdżę między innymi z praso po zarobkach i mnie jeszcze nie złapali.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

heh,ja mam nie rejestrowany -chyba trzeba niedługo to załatwić bo jak przywalą to sie iskry posypią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4

mnie dwa razy w życiu policja zatrzymała... raz jak jechałem maluszkiem brata i jeszcze nie miałem prawa jazdy dałem brata dokumenty i sie nie zorientowali ;) ale takiego stresu nikomu nie życzę. Drugi raz mnie złapali ja "testowałem" Audi 80... dobrze, że tylko trójkę zdążyłem... ale i tak 104 km/h na 50. 400 zł i 10 pkt. B) (straszył mnie jeszcze jakimiś paragrafami ze próbę przekupstwa ;) ). Od tej pory zawsze wożę flaszkę w bagażniku... kasy mogą nie wziąć ale wódę wezmą zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

mnie raz na simsonie zlapali 150m od domu bez karty (bo mialem ja dopiera za 4 miechy wyrobic) papierow ale z kaskiem na glowie. pogada zemna chwile troche mu na wkrecalem ze karte dopiero wyrabiam itp i mnie pusicil do domu ale i tak za 30 mint jezdzilem nadal.


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

do tej pory jakoś się udaje( jeżdże ok 5 lat) a prawka nie mam na nic. w żniwa policja zrobiła łapankę traktorzystów na alkomat. prawie wszyscy byli po...piwku ;) i nie obeszło sie bez kar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek    0

A mnie lotna złapała i akurat nikogo w domu nie było, jechałem orać i trafiłem na nich. Wkręciłem im, że mi tato nie pozwala jeżdzić ciągnikiem i chciałem się przejechać póki go nie ma w domu, a oni głupie łyknęli. Miałem niezłego stracha, miałem wtedy 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

mnie nie zlapali a bylo za co :rolleyes:


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Mnie dziś sprawdzili, ale jak szedłem do szkoły od autobusu. Szedłem z kumplami razem było nas 3. Zatrzymali nas bo.........śmialiśmy się. Już myśleliśmy że na badanie od ziół nas wezmą, ale niestety nie wzięli(lekcje by zleciały :( Ale jaką polewę z nich mieliśmy jak z nami gadali :(:) :rolleyes: Pierwszy raz za mną :blink: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja mam szczescie do policji (nie ktory dorosly tyle nie ma:)) w ciagu ostatniego roku bym na nich sie nacial chyba cztery razy (mam skonczone 15 lat;)) ale to zawsze byl fux raz jechalem c-360 z pajakiem zdazylem skrecic w laki dojechac do dzialki patrze a oni jada, raz 200m od domu maluchem skrecilem w truskawki pojechalem w drugi koniec po lubianki patrze a oni busem jada, raz ojcu paliwa w pronarze braklo (naszczescie wieczorem) i przejachalem kolo nich i nic nawet nie zauwazyli mnie jako kierowcy, raz ojciec pomagal naprawiac cyklopa znajomemu i zaczely sie roic pszczoly noi wiadomo szybko po ojca juz siedzialem za kierwnica mam zamiar wyjezdzac a matka do mnie ,,ty lepiej ja pojade" ok usiadlem jako pasazer dojezdzamy do szosy a tu oni stoja w przy szosie noi po raz kolejny fux. Mam 160cm wzrostu to z daleka wiadac ze ,,dzieciak" jestem, pozdo;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Jo bol blisko zlapania ale zech szybko sie schowol , a jako je kara jak mnie zlapia na motorowerze bez karty ( ale kask mom )??


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Nie rozumiem ludzi którzy jezdza bez karty motorowerowej,no chyba ze nie maja jeszcze wieku odpowiedniego ale jak maja i jezdza bez to nie rozumiem :blink: Jak ja zdawałem to sie przejechałem komarem w koło boiska,slalom i finał :rolleyes: Za darmo robia to czemu nie skozystac i jezdzic na lewo? :D


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Heh za prędkośc to już nie będę gadał :blink: ale na suszarkę to jeszcze się nie zdarzyło by nie szło się z chłopakami dogadać, gorzej jak zrobili mi fotkę na zabudowanym 50km/h miałem 111 ( 400 zeta 10pkt ).

 

Jednego numeru nie zapomnę do końca życie, dawno już to było, wracałem z kumplami z zabawy, a tu zrobili nalot że nikt się nie wymknął, jak otworzyl drzwi to aż go odrzuciło od oparów :D wziął mnie w radiowóz dał balonik, kazał nadmuchać a sam polecał do następnych, kurde nie miałem siły nadmuchać :rolleyes: a nie wiem do dziś dlaczego nic nie wykazało. To moje ówczesne szczęscie zaraz opiliśmy :(


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

To to jest jeszcze nic. A mi ojciec opowiadal jak kiedys jechal po kombajn anna albo po cos innego i to chyba w bydgoszczy czy gdzies (mniejsza z tym) to bylo rano no i ojciec zabladzil no i stal radiowoz podchodzi do niego, patrzy spi w nim dwoch policjantow, puka w szybe oni sie budza otwieraja drzwi a ojca az odzucilo podobno tak wodka jechalo tyle oparow bylo ze szok noi mu wytlumaczyli droge no i co i jak:) co jak co ale policjanci na sluzbie hehe:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas karta motorowerowa kosztuje 20zł :rolleyes: A tak pozatym to tez miałem pare ciekawych histori z glinami. Raz miałem jechac belowac do sąsiada no i juz chciałem jechac ale zapomniałem wody no i wyszłem po ta wode a jak szłem spowrotem to gliny stały u mnie na mostku i spisywali jakiegos goscia na rowerze( mam skonczone 15 lat tak jak marcin) . Raz jechałem z pola i jade sobie główna drogą a tu na przeciwko sobie jadą to szybko do pierwszego lepszego gospodarstwa wjechałem gdzie brama była otwarta. Szkoda ze nie widzieliscie zaskoczenia ludzi którzy byli na tym gospodarstwie.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Jeśli chodzi o te karty motorowerowe to jest różnie :blink:. W mojej szkole (gimnazjum) robiliśmy akurat za darmo :rolleyes:. Zdanie było bardzo proste. Jeden kumpel nie zrobił bo po prostu mu się nie chciało. Potem jak kupił sobie simsonka w wieku 16 lat to miał problemy bo nie miał uprawnień. Ale wyrobił sobie tymczasowy dowód osobisty. Dwa razy go niebiescy zatrzymali to pokazał dowód osobisty (ten tymczasowy), rejestracyjny i było spoko. Nawet chyba nie patrzyli w ten dowód... Taką mamy policję super :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
U nas karta motorowerowa kosztuje 20zł :rolleyes: A tak pozatym to tez miałem pare ciekawych histori z glinami. Raz miałem jechac belowac do sąsiada no i juz chciałem jechac ale zapomniałem wody no i wyszłem po ta wode a jak szłem spowrotem to gliny stały u mnie na mostku i spisywali jakiegos goscia na rowerze( mam skonczone 15 lat tak jak marcin) . Raz jechałem z pola i jade sobie główna drogą a tu na przeciwko sobie jadą to szybko do pierwszego lepszego gospodarstwa wjechałem gdzie brama była otwarta. Szkoda ze nie widzieliscie zaskoczenia ludzi którzy byli na tym gospodarstwie.

heh zetor tez masz czescie jak ja mi to ojciec zawsze mowi ze jak bede widzial ze jada to zeby zgasic ciagnik i przede wszystkim schowac kluczyk i powiedziec im ze ojciec wzial kluczyk i gdzies poszedl;)

ciekawe czy w tym roku szczescie nam dopisze hehe pozdro


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

ciagnikiem nie mialem przyjemnosci sie spotkac z panami w niebieskim. samochodem z reszta tez. ale najlepsza akcje mialem jak podjechalem pod sklep. matce sie nie chcialo isc do tego sklepu, tyko powiedziala, ze chce do innego. a ze tamten byl 300m za nami, to trzeba bylo sie cofnac. nie chcialo mi sie zawracac, to na wstecznym przejechalem te 300 metrow (po prawej stronie jechalem, tyle tylko, ze tylem) i podjechalem pod ten wlasciwy sklep. wychodzimy z samochodu, zamykam go, odchodze na jakies 4m ,a tu podjezdza niebieska nieoznakowana nubira i wysiada z niej dwoch panow policjantow. jaki fart. wystarczyloby, ze jechalbym na wstacznym 30km/h a nie 50 i juz by mnie mieli. uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Mnie złapali wiele razy ale ani razu ciągnikiem... Za prędkość nie zapłaciłem jeszcze żadnego mandatu, chociaż na radar złapali mnie kilka razy, po prostu trzeba umieć się dogadać:blink: No i mieć znajomości... :rolleyes::( Ale poza tym dostałem 2 mandaty za brak pasów i jeden za utrudnianie ruchu :D;) ale na ten temat nie będę się wypowiadał bo to głupia historia... :( Ostatnio mnie złapali cywilnym samochodem w Bydgoszczy jak wracałem totalnie niesprawnym samochodem kumpla z imprezy, zaczęli od 1000zł mandatu i zabrania dowodu rejestracyjnego i do tego przeszukali nas i cały samochód... Na szczęście jechały ze mną 3 koleżanki i jakimś cudem namówiły Panów policjantów żeby mnie puścili :):)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a w którym miejscu Cie złapali??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj