Vril

Prędkościomierz GPS w twoim telefonie

Polecane posty

Vril    1

http://www.getjar.com/products/18315/Velox

 

Fajny program do mierzenia prędkości przydatny w pojazdach (c-360) nie mających prędkościomierza

a potrzebny do nastawy maszyn według tabeli producenta np: opryskiwacz , siewnik do nawozu .

Jest niestety jeden warunek telefon musi posiadać system Symbian oraz zewnętrzny lub wewnętrzny odbiornik GPS

Program po angielsku ale ustawienie programu jest proste i intuicyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Nie sprawdzałem ale na tej stronie przy download masz taki dynks "select device" i tam masz spis wersji na różne telefony

a z tego co widze i różne wersje symbiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

To jest na javie czyli nie potrzebny jest symbian ale musisz mieć GPSa


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Edit : Zainstalowałem na k550i włącza sie i pisze "Searching GPS Receiver..." -- Co to znaczy ??

 

P.S i czy to jest darmowe ? zebym pózniej nie płacił nie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138
"Searching GPS Receiver..." -- Co to znaczy ??

Nie chce się mi szukać ale z tego co wiem to szuka odbiornika GPS bo w k550i niema wbudowanego.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Na N95 działa. Nie sprawdzałem czy dobrze mierzy ale działa :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Zgoda program na javie -po prostu ściągnołem ten program z końcówką .sis więc myślałem że to tylko pod symbiana.

Program darmowy za nic się nie płaci .

k550i nie ma gps -musi to być telefon z tej listy na stronie z wbudowanym lub zewnętrznym przez BT odbiornikiem GPS.

Sprawdzałem na N82 -Działa poprawnie .

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

A jaką prędkość minimalną może pokazać? Nawigacja którą mam działa od 10km/h, poniżej tylko zero pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ten program jest lepszy od Twojej nawigacji :P

Normalnym krokiem chodzę 4 km/h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Niestety tylko pełne kilometry na godzine ,bez metrów np: 9,10,11 km/h

Może się mylę ale chyba wszystkie urządzenia GPS podają pełne kilometry na godzine.

Ciekawostka -ten program mierzy dystans przebytej drogi ale muszę jeszcze z nim pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A jak byś chciał dokładniejszy prędkościomierz to możesz zainstalować sobie Garmina bo on po przecinku tez podaje a także zapisuje największą prędkość i średnią :P


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Gramina można na komórkę? Fajnie by było żeby można też było zrobić pauzę czyli na chwilę zatrzymać pomiar w czasie pustych przejazdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tak można na komórkę ale tylko z symbianem no i GPSem :P Jest on dosyć dokładny. Ja go testowałem w Poznaniu i doprowadził mnie tam gdzie chciałem :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Jaki zewnetrzny modul GPS z bloototh kupic zeby dosc dokladnie dzialal, ale zeby nie kosztowal majatku ? Jest tego od groma na allegro, ale jak sie czlowiek nie zna to mozna badziew kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjacek    0

Panowie do pomiaru prędkości jazdy polecam GPS Tuner na jeszcze dodatkowo kilka funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorychar    1

nie polecam takich programow na kom, są one nie dokładne, wolno odswiezają prędkość no i łączą sie z internetem za który trzeba oczywiscie płacic

a w C-360 lepszy będzie licznik rowerowy


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Ten który znalazłem nie potrzebuje do pracy połączenia internetowego, prędkość jest odświeżana co sekundę i nie ma potrzeby niczego montować na ciągniku ani kalibrować ustawień ze względu na ciśnienie w kołach i obciążenie osi. Po pracy mozna go bez problemu przenieść do innej maszyny i odrazu uzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Koledze @darkowi1972 nic się nie namotało.A kolega @gregorychar wie jak działa GPS ?A jak działa AGPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj