claasmercator

Sklepy z częściami do claasa

Polecane posty

Czy znacie jakieś sklepy najlepiej internetowe do części zamiennych kombajnów claasa ja znalazłem tylko jeden www.sklep.agro-tech.eu jest tam dużo taniej niż u korbanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja kupuje części do mojego mercatora w Łasku w tej firmie http://www.aron.pl/ lub w Doruchowie w Wielkopolsce. Mogę dać numer kontaktowy dla zainteresowanych :) pisać na PW jak coś ;)

 

Znalazłem kontakt z tym sklepem z częściami do claasa http://szczegoly.pkt.pl/elsner_ewelina_mas...7d972076fe.html

 

Pozdrawiam :P


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do starszych kombajnów polecam inne sklepy takie gdzie stoi kilka starych kombajnów idziesz odkręcasz co chcesz i zawsze wyjdzie tanio np: wentylator do mojego Classa który urwał się w sezonie kosztował u Korbanków 700zł zamiennik trzeba było czekać dwie doby 250zł pojechałem do jednego sklepu ;) i tam za 100zł.Ogólnie rzecz biorąc polecam takie sklepy.Miejscowości np: Osowa i Zachajki.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No właśnie w Łasku jest tam takie cmentarzysko starych claasów więc też tam można wyjąć części ze starego kombajnu ;) ale nowe części też się tam kupi :P W agromie Kutno też jest dział części zamiennych do kombajnów zachodnich. Czytam niektóre tematy typu : czy kupić claasa czy bizona. Śmieszy mnie podejście ludzi, którzy za główną wadę kombajnów zachodnich biorą brak części zamiennych. Bzdura. W tej chwili można śmiało powiedzieć że części do kombajnów zachodnich jest już więcej niż części do bizonów.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą nie ma teraz problemu z częściami do Class do starszych modeli części jest dużo i są tanie ostatnie żniwa widziałem jak jeden handlarz zatrudnił panów z spod sklepu i za winiacza rozbierają kombajny a stało 2 Consule 1 Cosmos 2Meractory.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja też kupowałem części z kombajnu przeznaczonego na części :P takie coś jest bardzo dobrym rozwiązaniem bo za niewielkie pieniądze mamy używane, lecz oryginalne części :P


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Daruj sobie tą reklamę, taniej jest choćby nawet w Grene :)

U ciebie docisk kosy do Claasa 13,19 PLN a w Grene 9,59 <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hudyka    0

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą części do kombajnów Claas na www.sklep.hudyka.pl

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekPL    3

Zna ktos jakieś ,,cemantarzysko'' classów w woj. mazowieckim ??? Lubelskim ???

:unsure:

W Lubelskim to Dragany (Wysokie) Rol-Trans

 

 

Polecam wszystkim firmę "Gąska" duży asortyment, w miarę rozsądne ceny szybka dostawa. A sita można kupić u producenta Osko plast http://osko-plast.home.pl/ sita solidne i dobrze wykonane i tanio ponieważ odpadają pośrednicy.

 

Odradzam kupno części w firmie Złoty kłos (Tęsny) Rudnik koło Kraśnika. Wysokie ceny ,słaba jakość (większość części robiona przez rzemieślników ze słabych materiałów). A właściciel co najmniej bez kultury.

Edytowano przez TomekPL

Moje zdjęcia nie są chronione prawem autorskim, więc rozpowszechniać można a nawet jest to wskazane.
Zapraszam wszystkich właścicieli lub fanów Ursusów 1614 do grona moich znajomych
http://www.youtube.com/user/TomekPli1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmax    1

Koledzy dajcie jakieś namiary na sklep z używanymi częściami do claasa. Głównie chodzi mi o wytrząsacz do cosmosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Raczej sklepu z używkami nie ma, poszukaj po komisach z kombajnami, jakiś cmentarzyskach starych claasów itp.

 

Dla zainteresowanych Agroma Kutno prowadzi sprzedaż części do kombajnów zachodnich, głownie claasów.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adammaz    0

Jeżeli chodzi o wytrząsacze klawiszowe do Claas i inne duże części jak sita, podsiewacze, klepiska, ramy, osłony cepy itp to mozna zajrzec tutaj: www.czescidokombajnow.pl maja całkiem dobre ceny, na pewno taniej niż u Korbanków..etc.

Edytowano przez adammaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadek57    0

Poszukuję wałka tylnego wytrząsaczy do Cosmosa. Jeśli ktos wie gdzie mogłbym dostać coś takiego, proszę o kontakt na PW lub telefon : 727568179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
multi7    1

ja części do claasa kupuje najczęściej w firmie AGRO-BERG w Bydgoszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MF6190
      Witam, mam problem z wspomaganiem, mianowicie na wyłączonym silniku kręci się lekko kierownicą bez oporu a koła stoją w miejscu, chyba tak nie powinno być a druga sprawa że jak już na odpalonym się kręci to w po wykonaniu maksymalnego skrętu np. w lewo jest chwilowy opór i potem można pomału dalej kręcić, przez co już 2 razy wygięło mi siłownik wspomagania. Orbitrol i pompa hydrauliczna nowa, olej nowy, układ odpowietrzony. Ma ktoś jakieś pomysły co może być ? 
    • Przez jowisz753
      Dzień dobry
      Posiadam od kilku lat Claasa Dominatora 98 SL Maxi. W ubiegłym roku dokupiłem tylną oś napędową wraz z rozdzielaczem i przewodami. Podłączyłem identycznie jak było na kombajnie z którego oś była zdejmowana, ale jest jakiś problem z działaniem, którego nie mogę rozwiązać. Teraz po odpaleniu kombajnu i przesunięciu dźwigni hydrostatu czy do przodu czy do tyłu przez kilka, kilkanaście sekund nic się nie dzieje, później słychać wycie pompy i kombajn zaczyna ruszać, po kilku metrach zatrzymuje się, pompa znów zaczyna wyć, kombajn rusza i jedzie już normalnie, ale wystarczy wjechać w głębszą rówkę przednimi kołami i kombajn staje, pompa zaczyna wyć i po kilku sekundach wyjeżdża. Tak samo się dzieje bez względu na to czy napęd jest włączony czy nie. Podniosłem kiedyś kombajn z jednej strony (przód i tył) i po włączeniu napędu tylne koło się obraca, ale można je rękami zatrzymać i obraca się wtedy tylko przednie, i na odwrót, zatrzymując przednie obraca się tylko tylne. Tak to powinno działać? Może coś jest źle podłączone? Co więcej, zaraz po wyłączeniu kombajnu poziom oleju hydrostatycznego jest o wiele za niski i przez kilka minut słychać bulgotanie w zbiorniku i olej podnosi się do właściwego poziomu. Pompa Linde BPV 70R.
      Pomoże ktoś?
    • Przez BiznesmenNaRoli
      Witam wszystkich,
      Od niedawna jestem posiadaczem ciągnika Claas Celtis 456. Przeszukałem cały internet żeby znaleźć schemat bezpieczników i przekaźników ale bezskutecznie.
      Mam prośbę do was, jeśli ktoś posiada taki schemat byłbym bardzo wdzięczny jakby się ze mną podzielił.
    • Przez MFargo
      Posiada ktoś instrukcje obsługi do claasa ariona 610C 2008rok. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj