Zaloguj się, aby obserwować  
adziu

Case vs. Mtz vs. Zetor

Polecane posty

adziu    0

Witam wszystkich forumowiczów . Chcę zakupić ciągnik, jednak nie wiem zbytnio jaki ostatecznie wybrać. Ciągniki jakie mnie najbardziej interesują to: CASE IH JX 80, MTZ BELARUS X820, Zetor 8441 Proxima. Cena za jaką mam kupić traktor jest do 120tys. zł. Będzie użytkowany na 20h ziemi ,doradźcie jaki będzie najlepszym wyborem. Może macie jakieś jeszcze propozycje odnośnie ciągnika??Tylko taki, aby jego cena nie była wyższa od 120tys zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziu    0

Farmtrac to jest może i dobry traktor jednak nie mam zaufania do nowych marek, chociaż silnik Perkinsa na pewno jest dobry . A co to tamtego tematu , tam nie było porównania tych ciągników a o takie porównanie najbardziej dla mnie chodzi

 

Ostrzeżenie za cytowanie poprzedniego postu

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym kupował traktor i miał taką sumę to wybrałbym Case albo Zetora chociaż na 20h to i MTZ nie miał by bardzo co robić i byłby sporo tańszy od Zetora czy Case jak chcesz mieć sprzęt z wyższej półki to Case :P,napisz jeszcze jakie prace ciągnik miałby wykonywać.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Gdybym miał takie porownanie jak ty to zdecydowanie CASE :P

Ciagnik z wyzszej połki jakosciowo zapewnie lepszy niz Zetor a tym bardziej Belarus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziu    0

A więc ten ciągnik miałby wykonywać wszystkie prace ciężysz od orania po agregowanie .A jak jest z awaryjnością w tych ciągnikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

kolego napewno chcesz kupić traktor, czy to kolejny durnowaty pomysł nie mam co robić to założe temat...

na jakich warunkach porównujesz Case IH JX 80 z MTZ

jak dla ciebie to kup tego belarusa uważam że idealny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziu    0

To nie jest żaden durnowaty post :P ,porównuje dlatego na takich warunkach że np. są to traktory 82 konne. A jeżeli piszesz że Mtz to uzasadnij .Napisz co jest za Belarusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Zdecydowanie Case pojeździj z kimś kto ma Mtz-a to bedziesz wiedział dlaczego go nie chcesz :P chociaż na 20ha to nim obrobisz :) i poczytaj koniecznie tematy case jx i belarus!!!


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziu    0

Dzięki Dawid za odp. Może ktoś wie jak jest z awaryjnością??Ceną zamienników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek    0

Ja bym wziął Belarusa bo co ruskie to ruskie a na 20 ha sobie da radę a zawsze jest tańszy a za resztę pieniędzy możesz kupić jakiś osprzęt ale to ty kupujesz więc ty decyduj

 

Nie cytuj poprzedniego posta!!


....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jesli kupisz zetorka lub case to o awariach bedziesz mogl myslec za jakies... 25lat :) tylko wymiana olei filtrow i w pole :P


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziu    0

Dzięki Paweł,przez pomyłkę napisałem zamiast 4-2 :) ,ale już naprawiłem, oczywiście tylko 4x4 :P .No tak masz rację Benek ,ja kupuje ,jednak chcę aby był to ciągnik oszczędny, niezawodny ,dopracowany , oraz w przystępnej cenie. Przed napisaniem tego postu czytałem trochę o case oraz mtz no i niektórzy chwalili te traktory, a niektórzy pisali ze "serwis z podwórka nie wyjeżdża" ,a ile w tym jest prawdy ,tego chcę od was się dowiedzieć . Odnośnie zetora to słyszałem np. że dużo pali,jednak czy więcej od mtz-ta?? Chciałbym jakieś usłyszeć konkrety,plusy i minusy zakupu poszczególnych traktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziu    0

Jeszcze nic nie jest pewnego na 100%,jednak wybór padł na Zetora Proxima Plus Z 8541, z wyposażeniem opcjonalnym :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Mój znajomy ma case JX 80 od stycznia tego roku i nie narzeka znaczy z nim tak o nim nie gadałem za bardzo ale awarii żadnych nie miał jedyne to mu się szybka z przodu ta mała u dołu trochę zbiła bo przednie koło kamień rzuciło i w szybę no i pękła troszkę ale nie całkiem.

I jeśli chodzi o wygodę to case chyba najlepszy nie wiem jak zetor ale ja bym case brał, tylko,że jak weźmiesz case to się akurat tak w kasie zmieścisz a jak byś wziął MTZ-ta to byś jeszcze na sprzęt jakiś miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komar4    2

Jesli kupisz zetorka lub case to o awariach bedziesz mogl myslec za jakies... 25lat smile.gif tylko wymiana olei filtrow i w pole tongue.gif

 

jasne 25 lat u nas jeden kupił to case to 2 lata i hydraulika siadła a zetor 3 roczny siadł silnik

 

+10% za odkopanie starego tematu

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj