Skocz do zawartości
kobra89

Wszystko na temat bydla HEREFORD!!!

Polecane posty

debrzyna    11

norsa dlaczego pytasz o takie rzeczy akurat w tym temacie ?

nikolas29    168

herefody białe mordy,,,,,,....moze ktos napisze kto je ma jaka rasa z tego zła....male krowki białe główki

Wiadomość z agroFakt.pl

Jupiter37    0

Witam, takie pytanie mam:

lepiej zacząć od odsadkow, sprawdzić ile to je? ile mogę pokarmu im zapewnić? i wtedy jałówki? Czy zaraz w jakieś mamki inwestować?

nikolas29    168

dobre pytanie..jedni twierdza ze miene duzo nie jedza a drudzy ze wiecej od mlecznych krow..... czytajac duzo o tej rasie wnioskuje ze ma lepsze przyrosty od limusine...ale najlepiej wiedza ci ktorzy maja

Yoda    18

Sprzedany buhaj kryjący na wbc. W R wybicie na 60%. Prosto z pastwiska, 5 letni bez żadnego dokarmiania. Gdyby przeliczyć na wagę żywą wyszło po 8,50zł/kg. Który handlarz zapłaci tyle za starego buhaja? Dalej będziecie krytykować herefordy?

ozzborn    171

herefody białe mordy,,,,,,....moze ktos napisze kto je ma jaka rasa z tego zła....male krowki białe główki

widze ze masz spory problem z tą rasą bydła ...

wszystko w porzadku z tobą ? 

czy moze żal ci d... sciska ze mały hereford jest wiecej warty niż twój wielki HF wygladajacy jakby połknął betoniarke  :D a poza wielkim brzuchem skóra i kosc ...

debrzyna    11

Pięcioletni mówisz To znaczy ze ja swojego mogę jeszcze trzymać w stadzie ,ma dopiero 3 lata 

Yoda    18

Mój krył 4 sezony ale tylko dlatego że miałem jego córki osobno i robiłem inseminacje. Teraz całe stado będzie robione sztucznie. Hereforda nie jest problem poskromić z inseminować.

debrzyna    11

Jakos nie moge sobie wyobrazić inseminacji u mnie Bydło od maja do grudnia na pastwisku 

Yoda    18

Jestem na pastwisku 2 razy dziennie i widzę co się dzieje. W samochodzie linka i jak jakaś sztuka ma ruje to linka na głowę i jadę po kontener z nasieniem. U mnie robimy sami inseminacje to też inaczej niż u takich co muszą dzwonić po inseminatora i nasienie mnie kosztuje tylko za słomke bez usługi.

Yoda    18

Ojciec ma. Ja na razie nie musze mieć. Dopóki daje rade to ma przynajmniej zajęcie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszmab
      Jaką rasę wybrać do chowu ekstensywnego caly rok na pastwisku (pod wiatą) ??? Jak wasze doświadczenia ??? 
    • Przez Mateusz16
      Stosuje lub stosował ktoś z was nasienie buhajów z tej firmy? Macie może jakiś przychówek po ich buhajach? Co sądzicie o tej firmie i ich nasieniu?
    • Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Przez SkyLi
      Witam serdecznie
      Chciałam się dowiedzieć gdzie, bądź u kogo można kupić bydło czystej rasy BBB?
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców