Skocz do zawartości
darek8405

john deere 940 opinie

Polecane posty

darek8405    0

Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?

Karol445    36

Miałem podobny model (945) Ogólnie fajne kombajny. Silnik nie do zajechania, skrzynia z napedami też. Wydajność  kombajnu zależy od wydajności zboża ale tak około 0.7ha/h może więcej jak słabe zboże i działka długa 10 ha to zrobisz w dobre 2 dni jak tylko odbiór będziesz miał

darek8405    0

maszyna zakupiona :) może ktos posiada jakąś Instrukcję obsługi albo poda jakieś informacje co do ustawień podstawowych zbóż pszenica jęczmień i groch.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    36

Z instrukcjami cieżko będzie Ale tam nie ma nic niezwykłego Normalne smarowniczki przesmarować olej wymienić w silniku i w pole. Co do ustawiania sit, wiatru i młocarni to jest tego kilka tematów. Pamiętaj tylko że są trzy punkty spuszczania wody jeśli oczywiście masz zamiar zalewać go wodą na żniwa.

Edytowano przez Karol445

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marek911
      Witam. Co moze byc przyczyna ze jak dam na opuszczanie to podnosnik podnosi dochodzi max do gory i opada. Nie opada tak jak to normalnie powinno byc tylko na opuszczaniu idzie w gore i wtedy dopiero opada. Oczywiscie mam EHR 
    • Przez farmerxx97
      Witam tak jak w temacie poszukuje instrukcji napraw do ciągnika john deere 6920. pozdrawiam
    • Przez Tomczi96
      Witam.
      Mam problem z opryskiwaczem john deere 832i zakupiłem go na licytacji za granicą.
      Problem polega na tym że sterownik wysyła sygnał do opryskiwacza  on go odbiera lecz opryskiwacz tego sygnału nie odsyła  przez co nie można sterować opryskiwaczem , nie działają w nim żadne funkcje.
      Jest ktoś kto by mógł by mi w tym pomóc ? Jakiś fachowiec lub ktoś kto  miał taki problem.
      Dodam ze opryskiwacz wylądował w serwisie i oni też nie mogą dojść jaka jest przyczyna.
    • Przez mustafakali
      witam mam problem z moim jeleniem wszystko chodzi okey do momentu gdy załączę wom wtedy ginie wspomaganie podnośnik i kiper może ktoś wie czemu tak sie dzieje?
    • Przez Michał1234567890
      Dzień dobry szykam skrzynie biegów do John Deere 7700 1995 roku! Gdzie mogę kupić?