Skocz do zawartości
darek8405

john deere 940 opinie

Polecane posty

darek8405    0

Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?

Karol445    39

Miałem podobny model (945) Ogólnie fajne kombajny. Silnik nie do zajechania, skrzynia z napedami też. Wydajność  kombajnu zależy od wydajności zboża ale tak około 0.7ha/h może więcej jak słabe zboże i działka długa 10 ha to zrobisz w dobre 2 dni jak tylko odbiór będziesz miał

darek8405    0

maszyna zakupiona :) może ktos posiada jakąś Instrukcję obsługi albo poda jakieś informacje co do ustawień podstawowych zbóż pszenica jęczmień i groch.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    39

Z instrukcjami cieżko będzie Ale tam nie ma nic niezwykłego Normalne smarowniczki przesmarować olej wymienić w silniku i w pole. Co do ustawiania sit, wiatru i młocarni to jest tego kilka tematów. Pamiętaj tylko że są trzy punkty spuszczania wody jeśli oczywiście masz zamiar zalewać go wodą na żniwa.

Edytowano przez Karol445

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gipek69
      Witam wszystkich
      Szukam osób które posiadają ciągnik BELARUS ze skrzynią 24/12. Zależy mi na opisie przełożeń. Dostępności u dealerów. I opinie z użytkownia. Pozdrawiam
    • Przez Luk-asz
      Witam chciałbym zaczerpnąć od właścicieli John deere 2850 kilka informacji???
      -z jakimi maszynami pracujecie
      - jak z awaryjnością 
      - na co zwracać największa uwagę przy kupnie 
      z góry dziekuje za info
    • Przez paulek81
      Witam. Jestem zainteresowany zakupem Ciągnika Landini lub Mf około 100 koni z silnikiem 6 cylindrów. Kwota około 60tyś. I przeglądając ogłoszenia natrafiłem na owego Landiniego mythos 110 i chciałbym poznać opinie użytkowników na jego temat. Najlepiej jakby ktoś kto posiada taki ciągnik dałby kontakt do siebie. Z góry dziękuję.
    • Przez MiRol
      Witam, czy jest mozliwosc zamowienia/wybrania opon na przedniej feldze 28 cali? bo wszedzie w katalogach pisze ze na przodzie ejst 24 cale ale w internecie mozna natknac sie na te modele z felgami 28 cali. wiem ze przy najszerszym ogumieniu dla tego modelu 540 przod i 600 tyl felgi sa odpowiednio 24 i 38 cali. 
    • Przez Dawid9876
      Witam proszę o pomoc czy instrukcja napraw z jd 2130 pasuje do 2030 z góry dziekuje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.