Skocz do zawartości
Ares1x

Opinia użytkowników ciągników Renault Ares

Polecane posty

Ares1x    0

Witam, mam Kilka pytań do użytkowników ciągników Renault Ares. 

1. Jak jest z awaryjnością tych ciągników? Głównie chodzi mi tu o skrzynie biegów, ponieważ cena jej naprawy jest dość wysoka.

2. Jak użytkownicy oceniają komfort pracy w tych ciągnikach? 

3. Na co trzeba uważać podczas zakupu tych maszyn?

4. Czy polecają te ciągniki? 

Edytowano przez Ares1x

thec355m    0
Ciągniki te są bardzo dobre polecam Ale jakiś niewyeksplatowany egzemplarz ja ze skrzynia nie miałem problemów a wygoda pracy jest duża

mam 550 RX 1. Osobiście ze skrzynią nie mam żadnych problemów. odpowiedni olej i nie powinno się raczej nic dziać 2. komfort jak za tą cenę to 5+ (tylko nie żałuj kolego na bujną kabinę i fotel pneumatyczny bo brakuje mi tego bardzo w moim ) 3. napewno czy nie szarpie, czy wygląda na ten przebieg, można ew. sprawdzić olej w przednim moście bo wiem o przypadku że handlarz spuścił żeby nie było wycieków i trzeba było wyłożyć chyba ok 5 koła na naprawę. 4. Osobiście polecam, tylko warto dołożyć i kupić zadbany bo to napewno przełoży się na bezawaryjność i jeszcze większy komfort.

Wiadomość z agroFakt.pl

PATr    242

Ja jak kupiłem 155-54(98r.) na amortyzowanej kabinie to amortyzatory były tak zużyte że kabina wręcz się przewalała na delikatnym dołku, oryginał w claasie 1200 zł a amortyzatorow cztery więc dobrałem identyczne w sklepie z częściami do ciężarówek, kupiłem od mana za 250 zł sztuka, efekt kapitalny i od tamtej pory zrobilem ponad 1500 mth i od zakupu nic się nie rozwaliło więc nie wiem jakie można mieć z tym problemy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez 1kejsi1
      Witam.

Więcej informacji na PW
    • Przez wrbl
      Witam,
      panowie doradźcie jaki ciągnik wybrać do 100km z turem lub pod tura, w przedziale cenowym 90-120 tys zł. Przeglądam już trochę tych maszyn a nie wiem co wybrać, więc szukam pomocy.
      pozdrawiam
    • Przez Rolu
      Witam wszystkich jestem nowy na forum także proszę o wyrozumiałość.
      Mam problem z hydrauliką w renault 90,34 jest to świeży  nabytek nie działa wspomaganie na zimnym oleju. Na rozgrzanym oleju jest w miarę dobrze. Oczywiście wymieniłem olej na nowy(fusch utto mp 10w30) i filtry i nic się nie poprawiło. Zrobiłem pomiary ciśnienie na hydraulice zew. ciśnienie dobija wolno do 230bar(ale po puszczeniu dżwigni rozdzielacza szybko spada a wydaje mi się że powinno trzymać obstawiam że rozdzielacz nie trzyma albo zawór w rozdzielaczu). Zmierzyłem ciśnienie na wyjściu z orbitrola koła skręcają się przy ok. 40bar przy próbie przeciążenia dobija powoli do 160bar. kierownica przy skręcie delikatnie szarpie na wolnych obrotach na wyższych skręca płynnie. Na zgaszonym silniku mogę skręcać kierownicą w miarę lekko. Na zimnym oleju słychać buczenie od pompy i przewód wysokiego ciśnienia drży. Podnośnik działa normalnie podnosi i opuszcza jedynie sterownie pozycyjne nie działa poprawnie( nie można ustawić głębokości opuszczania narzędzia).
    • Przez Kolo12
      Witam sprawa wygląda następująco stałem się posiadaczem renault 133.14 , przyszedł czas na zmianę oleju w skrzyni i tu problem brak miarki to sprawdzenia jego poziomu , wiem ze ma  być ona po lewej stronie kabiny , lecz nie ma jej w ogole i tu moja prośba o zdjęcia tej miarki , gdzie ma być mocowana w którym miejscu w chodzi ona w skrzynię . Z gory dziękuje za wszelkie info