Skocz do zawartości
boskipl

Nowy opryskiwacz 2500L jaki ?

Polecane posty

boskipl    0
Napisano (edytowany)

Witam przymierzam się do zakupu opryskiwacza około 2500L. Jakie opryskiwacze polecacie w cenie 60-70tyś. netto? W gre wchodzi tylko nowy sprzęt. Belka 15 lub 21m oczywiście w tej cenie  żeby było już jakieś sensowne wyposażenie 

Edytowano przez boskipl

Piotr0224    6

Stanimpex 21m 2000l (2200 z objętością pienienia) belka rozkładana hydraulicznie, niezależnie wymuszanie pochyłu,blokada belki amortyzacja belki, 5 sekcjizaczep skrętny, opony 13,6 r 32 (dokładnie nie pamiętam promienia) rozwadniacz górny i dolny, komputer arag 180, sterowanie hydrauliką z ciągnika, własne zasilanie hydrauliki,  oświetlenie belki LED, filtry na każdą sekcję, sekcje 4 pozycyjne (biorę tylko 3 dysze nie pamiętam symboli ale dwustrumieniowe zwykłe i antywietrzne oba ceramiczne i jednostrumieniowe 03-110, 65000 netto jest to już mój drugi opryskiwacz tej firmy

Wiadomość z agroFakt.pl

cris10    12
Zależy od pojemności... Pytałem w czerwcu to wiem że 2000 l był dużo tańszy niż 2500 l . Zalezy od modelu Apollo sporo tańszy niż Goliat . Pilmet 2518 dobrze wyposażony około 100 tyś netto . Podstawa 68-70 tyś netto. Znajomy ma Biardziego , 1200 l ciągnany . 3 sezon bez awari, co prawda na 25 ha pracuję ale tylko rzepak i pszenica więc jeżdżenia jest jak się dba o plantacje . I za takie pieniądze to można wyposażyć na full i jeszcze zostanie . Niech wypowiedzą się posiadacze...

Piotr0224    6
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, boskipl napisał:

Krukowiak chyba drożej niż 70netto.

@Piotr0224 Jaką masz opinie o tej marce ?

Gdybym miał złą to bym drugiego nie brał :) stary jest z 2003 roku  pracuje na 40ha rzepak i zboża jest jeszcze ręcznie rozkładany awarie to raz membrany poszły w pompie, jeden zawór od rozwadniacza puszczał i wciągał powietrze (wystarczyło go dokręcić) kilka pękniętych końcówek od węży, i siłownik od podnoszenia puszcza. Same węże są ok z zaworami też nie było żadnych problemów zbiornik ok jakość wykonania belki dobry (belka dwuwymiarowa była 18m poszerzana na 21) nowy będzie miał przestrzenną (dopiero przyjedzie)

Edytowano przez Piotr0224

KOVU    1

ja mam opryskiwacz skotarka 2000 21m kupilem go po wczesniejszym zakupie agregatu talerzowego tez skotarka ktory sprawdzilem i przekonalem sie do firmy na poczatku troche sceptycznie podchodzilem bo spotkalem sie tu z roznymi opiniami ale stwierdzilem ze sam sprawdze no i zostalem milo zaskoczony wykonanie dobre nie jest to bury czy krukowiak ale cena tez jest mniejsza i to sporo wyposażenie standardowe  bogate w standardzie belka jest hydraulicznie rozkladana niezależnie na 4x czyli z belki 21m moge zrobic belke 18m przez zamkniecie skrajnych ramion hydrauliczna stabilizacja  hydrayliczne podnoszenie z gazowa amortyzacja dodatkowo dobrałem  komputer bravo 180 jednym panelem steruje ciecza i hydraulika opryskiwacza  pompa włoska AR185l/min  halogeny robocze leed glowice 4-poz (rsm.02,03,04 wszystkie dysze przeciw wietrzne) koła 12,4x32 rozwadniacz boczny i górny dałem za niego 59.000zł netto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez samson
      Witam, jaki trzeba wlać olej do hydrauliki do DX 85 ???? Kupiliśmy pług i jest chyba mało oleju bo nie może siłownika do końca wypchnąć.
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Marcin2105
      Witam. Chciałbym kupić mulczer Mamut 280, nie wiem jaki ciągnik do niego będzie dobry. Myślałem nad ursusem 1224, tylko boję się że mogę z paliwem nie nadążyć. Może ktoś ma coś do zaproponowania. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bolo77
      Witam chce kupic jakis ciagnik do 85km, do wyboru mam Ursus, Zetor lub Mtz tak cenowo do 25 tys.  Co polecacie?  
    • Przez Szklanka
      Witam, poszukuje ciągnika ( nowego ) przedział mocy 70-85km. Wymagania : Przedni tuz, wom / mało awaryjny. Biore pod uwage DEUTZ FAHR Seria 5G (T4f) od zawsze mi sie podobały lecz elektroniki masa, camon rail i ADBLUE jeszcze do tego. Aczkolwiek 75km wersja nie posiada. Patrzyłem też farmtraki niby prosciejsze silnik perkins. Jak myslicie bać się tej elektroniki w deutz ? Ile gwarancji daje producent? Jakie to może mieć spalanie?