Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szklanka    0

Witam, poszukuje ciągnika ( nowego ) przedział mocy 70-85km. Wymagania : Przedni tuz, wom / mało awaryjny. Biore pod uwage DEUTZ FAHR Seria 5G (T4f) od zawsze mi sie podobały lecz elektroniki masa, camon rail i ADBLUE jeszcze do tego. Aczkolwiek 75km wersja nie posiada. Patrzyłem też farmtraki niby prosciejsze silnik perkins. Jak myslicie bać się tej elektroniki w deutz ? Ile gwarancji daje producent? Jakie to może mieć spalanie?

Edytowano przez Szklanka

ja osobiście mam deutza dx 3.70 i tez ma 75 km wiadomo nie nowy ciągnik ale maszyna konkretna solidna i twarda . ale elektroniki tam nie duzo . za to facet ze wsi kupił nowego df. prosto z fabryki i juz 2 razy laweta go zabierała

zuras07    6

Witam ja mam same antares 100 z 93 i jestem zadowolony , przymierzałem się do nowego agoluxa i odpuściłem

Wiadomość z agroFakt.pl

Szklanka    0

Zetor major : wysokoprężny, czterosuwowy z bezpośrednim wtryskiem paliwa, CommonRail,
z turbodoładowaniem, filtr DOC.   Te parametry mają wszystkie nowe ciagniki prócz farmtrak, Foton... niestety. Myslalem że ktoś z użytkowników posiada taki model? Obojętnie jaka marka bo teraz wszystkim to wkładają.  Mateuszu1818 a nie wiesz jaka była przyczyna??

zuras07    6

Dzięki ,bo w podobnej kwocie mnie wyszła  mnie Kubota ,dieler case w kulki leciał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html

nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady

Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez CaseBizon
      Witam co może być przyczyną tego że na komputerze pokazuje że jest otwarta klapa Ale czasami jest dobrze? Przez to zaczyna wcześniej owijac siatka. Który czujnik jest za to odpowiedzialny? Drugim moim problemem jest to że prasa nie liczy wszystkich bel, dzieje się tak jakoś rok po kupnie. Kupiliśmy ja nowa.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam dzisiaj byłem u dilera MTZ jednak nie mogę wziąć ciągnika 110km gdyż żaden MTZ ( chodź teraz mają być niedługo nowe) nie spełnia norm euro 5 dopiero te po kropce 6 mają ją mieć i tu moje pytanie jaki ciągnik do 150 tyś jak najmocniejszy i najtańszy w naprawach
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj