Polecane posty

Bolo77    0

Witam chce kupic jakis ciagnik do 85km, do wyboru mam Ursus, Zetor lub Mtz tak cenowo do 25 tys.  Co polecacie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Ciężko będziesz miał kupić dobrego ursusa albo zetora z napędem do 25tyś chyba,że jakiegoś w gorszym stanie albo bez napędu.

Edytowano przez pawelec1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520
Idź w ślady kolegi @proroka on kupił mtz za 25 tyś w bardzo dobrym stanie, zerkinj do jego galerii, za zetora w miare dobrym stanie trzeba dac min 10 tyś wiecej ursus będzie stał podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

w tym $$ znajdziesz ładne landini, mf, renault czy jd, oczywiście wsio 2x4


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek55    18
jeżeli nawet kupisz mtz-ta w gorszym stanie to taniej bedzie go doprowadzić do pożądku bo części są tańsze, atutem mtz-ta jest to ze do dziś jest produkowany prawie w niezmienionej wersji wiec mozna kupić oryginalne części prosto z fabryki. Sam mam mtz-ta z 95r i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolo77    0

Przeglądałem inne fora ale tam jest pisane bardziej o nowych typach. Mnie interesuja starsze modele tj : Ursus 912,  Zetor 8011 lub Mtz 82 czy cos podobnego.  

Jesli ktos moglby sie wypowiedziec w temacie tych modeli, chetnie poslucham rad. :)

Edytowano przez Bolo77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

daruj sobie te czechosłowacko-polskie ulepy, spalanie ogromne a pracy więcej niż rusem nie zrobi, do tego jakość części, o ile można o czymś takim powiedzieć, bo chyba nikt tego nie kontroluje i każdy klepie co i jak chce, byle ładnie wyglądało i jakiś jeleń kupił, co tam że nie będzie pasować lub rozpadnie się po kilku godzinach xD


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104
Z napedem kupisz mtz za ta cene a bez zetora/ursusa.. wiec wybór zależy od Ciebie. ja za 17 kupiłem staruszka mtz 80 i jestem zadowolony mega z niego... istny Dzik :P

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

Ja też myślę że mtz 82 będzie najlepszym wyborem w tych pieniądzach ,miałem takiego z 96 roku ,nigdy nas nie zawiódł ,poszedł za 30 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez Wojtas974
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jak ominąć i czy wogóle idzie ominąć te całe pokrętło przy rozdzielaczu, z tego co wiem służy one do szybkiej/wolnej reakcji podnośnika. Jak to chodzi bez tego i czy jest możliwość wyrzucic jedna wajchę? w załączniku zaznaczę. potrzebuje to zlikwidować bo zmieniłem kabinę na dużą i okazało się dużo rzeczy do przeróbki. z góry dzięki za pomoc

      https://static.pokazywarka.pl/n/6/h/5fbac58b8856d0fdad582219b88e411c_orig.jpg

      tak jak zaznaczyłem te pokretlo i te cięgno jedno z prawej strony pokretla
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Poszukuję informacji czym najlepiej wygłuszyć kabinę w 3512 Agro. Przy pracy na wyższych obrotach po kabinie roznosi się huk, nie ma tragedii, ale mogło by być ciszej. Po przepatrzeniu starych tematów z AF wiem gdzie trzeba wygłuszać, ale nadal nie wiem co jest najbardziej skuteczne. W internecie do wyboru są maty bitumiczne, butylowe, kauczukowe itp, ale opinie na ich temat są różne bo to maty do wyciszania samochodów. Wiem że też wełna szklana pomaga. Na YT znalazłem film gdzie był Ursus 4512 z taką samą kabiną i była dosyć dobrze wyciszona więc napewno da się to zrobić,ale nie wiadomo czym. Odrazu poinformuję że nauszniki nie zdają egzaminu bo noszę okulary i nauszniki strasznie mi je dogniatają do głowy co jest niewygodne już po niedługim czasie.  Potrzebuje informacji co jest najlepszym materiałem do wygłuszania.
      Zdj dla uwagi żeby było wiadomo co jaka kabinę  chodzi.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj