radek5314

Chemia do mycia maszyn

Polecane posty

radek5314    72

Czy ktos moze polecic dobra chemie do mycia ciagnikow i maszyn  przed zima, cos mniej zracego niz Dimer, chodzi tu o zaschniete błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    515
Dobra myjka kolego :) a ja myje płynem do naczyń tylko tym lepszym np: pur i efekt jest extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

jest karcher na zimna wode, tylko zeby idealnie umyc sama woda to ciezko, jak wyschnie to gdzies widac ze nie jest domyte do konca, a przed zima by pasowalo dokladnie wyplukac z zakamarkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Karcher hds na ciepłą wodę, po usunięciu błota używam tenzi(do usuwania tłustych zabrudzen, po olejach) 

Do błota żadna chemia nie pomoże, tylko myjka, moze spróbuj ropownicą najpierw


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystekc355    196

samo bloto to najlepiej pierw dobrze zmoczyc woda a pozniej karcherem myc a co to plam po oleju to chcac niechac i tak musisz jakiejs chemi uzyc czy to bedzie ludwik czy piana aktywna bo sama woda nie umyjesz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

myjka z dobrym przepływem - nie żadne marketowe gówna serii K.
tu trzeba już jakimś HD/HDS lecieć - K mimo ze ma wyskie ciśnienei to i tak mało wody daje. HD/HDS wcale nie maja jakoś wyższego cisnienia ale dają 2-3x więcej wody i myje się pięknie samą wodą.

wyobraz sobie ze jak kupiłem myjkę HD to umyłem nią przyczpę i pomalowałem od razu - 3 lata temu i po dziś dzień lakier nie schodzi, a po myciu od razu waliłem podkład, bez ządnego piaskowania, szlifowania czy czegoolwiek


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek5314    72

Jak narazie to jest k5 juz 7 rok i chodzi bezawaryjnie jak wysiadzie to trzeba myslec o czyms wiekszym, jak by wpadla jakas uzywka z hd za dobra cene to bym myslal nad kupnem, narazie to trzeba myc ze srodkami jak cos bardzo zabrudzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    180

żeby lakier i plastiki nie matowiały najlepiej myć płynami o neutralnym pH, np. SHINY GARAGE Snow Foam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Dimerem i pochodnymi tez można ale jest jedna zasada, nie można dopuścić aby tak piana wyschła, wtedy nie ma problemów z lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pele94
      Witam. 
      Mam takie pytanie czy ktoś z was korzystał z finasowania fabrycznego albo miał okazję się z tym zapoznać. 
      Mianowicie chodzi mi o zakup nowych maszyn rolniczych na Modernizację. Umowę z agencją mam już podpisaną lecz nie posiadam wystarczających środków na zakup maszyn (słyszałem że ta forma nie wymaga zabezpieczenia hipotecznego gospodarstwa a zabezpieczeniem są zakupione maszyny ) .  Słyszałem ostatnio właśnie o tej formie zakupu ale chciałbym się z tym bardziej zapoznać. A może macie jakieś inne propozycję związane z zakupem maszyn np: kredyt
      Czekam na wasze propozycję. Pozdrawiam  
    • Przez thomas015
      Witam, może mi ktoś wyjaśnić jak ARiMR liczy dobór maszyn na gospodarstwo?
      Mam 15 ha pola i np o jaki ciągnik się mogę starać?
    • Przez Famer21
      Witam, zapewne takie temat już istnieje, ale nie potrafię znaleźć jakiego sprawdzonego środka używacie do mycia maszyn?
    • Przez rekin19k
      Witam,
       
       
    • Przez Adamo90
      Witam mam mały problem a może pytanie gdzie w podlaskim można wynająć jakąś maszynę rolniczą np traktor. U jakiś dealerów czy są specjalne firmy zajmujące się takimi sprawami. Jestem trochę zielony w to ale chcę się dowiedzieć gdzie co i jak.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj