Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zimrex    19

Witam serdecznie poszukuje mechanika. Mam problem odnośnie ciągnika belarus 320.4 problem polega na tym że w skrzyni coś się tłucze i zgrzyta najbardziej na biegach wstecznych i  nieda się jezdzić niewiem co mam z tym zrobić  Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
dzienki za podpowieć ale ja potrzebuje pomocy przy rozebraniu szkrzyni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sie nie umie , to sie bierze mechanika i sie rozbiera , a nie sie tematy zakłada .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimrex    19
a co ja napisałem w temacie że szukam mechanika jak niewiesz na to sie nieudzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Fakt . Napisałeś . Powodzenia w szukaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Skąd kolega jest,  bo nie wiemy co pisać.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

To powodzenia.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klepka077    6

Jak juz się z problemem uporacie to daj znać co było nie tak ;-) sam mam małego belarusa co prawda o model większego bo 422.1 ale myślę że informacja ta może się przydać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez g2osc
      Witam
      Zakładam nowy temat bo nie znalazłem podobnego a zależy mi na czasie. Szukałem dosyć długo kombajnu i okazyjnie w dobrej cenie przez informacje znajomego trafił się MF 31. Proszę użytkowników tych maszyn o pomoc ponieważ nie wiem jak do ustawić nie mówiąc jak tym jechać Nigdy nie miałem styczności z tym kombajnem i jestem totalnie zielony z ich obsługi a na lawetę trzeba wjechać . Wszelkie informacje na temat tych zabawek wskazane
      Pozdrawiam
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

    • Przez Mechamaniak
      Witam! Czy posiada ktoś z warmińsko-mazurskiego, lub województw sąsiednich felgi kompletne z gwiazdami do zetora UR1 (podobny do c-360) na sprzedaż. Czekam na odp.
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Mam problem z wałem przekaźnika mocy szerokokątnym do prasy. A mianowicie wał ma duze luzy na tym łbie podwójnie łamanym tam na tym tależu. I moje pytanie jest takie, czy wie ktoś z was gdzie mogłbym dokupić sama ta podwójnie lamaną końcówke ? nie chce wałego wałka ponieważ sprzegło przeciązeniowe oraz rure mam dobra tylko tu sa luzy. Słyszałem ze niektórzy to rozcinaja i wstawiaja nowy ten tależyk ale to tylko pomaga na krótka mete. Dlatego chciałbym kupić to całe nowe w jakiejś rozsadnej cenie. Moze ktos z was ma cos takigo albo ma namiary na jakis sklep czy kogoś kto mogłby takie cos sprowadzić i sprzedac ? Bardzo proszę o pomoc bo jak widadomo żniwa tuż tuż a nie chce zeby mi sie cos przez ten  wałek rozleciało. Z góry dziękuje. Do tematu dołączam zdjęcia wału z przyblizonymi wymiarami. Proszę o pomoc






    • Przez Agaiko
      Panowie zlikwidowalam rzepak i planuje siać jęczmień jary miesiąc temu na rzepak poszło 350saletrosanu na h klasa ziemi 3 i czy teraz przy siewie jęczmienia dawać doglebowo nawóz sol superfosfat i mocznik a jeżeli tak to po ile
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj