News
RafaBorowski

Prasa Sipma Z 590/1 czy Metal Fach Z-562

Polecane posty

maciek916    0

raczej sipme też nie polecam  niby ma rotor ale nie szło nic pospieszyć jechałem tak jak by go nie było a jak chciałem trochę lepiej dobić to bal stawał w komorze

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez drewcio
      Witam, zabieram się za budowę beczkowozu. Beczka oczywiście z hydroforni pojemności 4,5 tys l.  Dylemat mam jaki zrobic wlew/wylew (z zaworem). Tzn taki tradycyjny na tylniej scianie na dole czy jak w starych malych beczkach np. pn-20 rura - kolano z gory.
      Gdzies kiedys na tym forum obilo mi sie o oczy ze ta rura/kolano wychodzaca od gory na zewnatrz beczki w srodku siega dna. Pewnie ma to zwiazek z oproznianiem.
      Jak w takim typie z napelnianiem? Idzie lzej czy ciezej niz w tradycyjnym rozwiazaniu?

• Przez dawidx
      Witam interesuje sie zakupem tych 2 pras. pytanie do użytkowników która prasa będzie lepsza pod względem zgniotu i awaryjności. Dodam ze nowy model JD jest zmodyfikowany i ma rotor z wiekszych pras serii 900 i lepsze łozyska tak mi powiedział dealer. A najważniejsze pytanie jak z zapotrzebowaniem mocy w Mchale v660 z jakimi ciagnikami pracujecie. Ja mam jd 6330 i Agrotrona K110.
      cenowo McHale jest 7 tyś droższy (bez hamulców) od JD.
      Pozdrawiam 
    • Przez rolnikus21
      Witam. Chce kupić beczkowóz około 12000 litrów i zastanawiam się czy lepszy będzie na tandemie czy na jednej osi ? Z którym będzie lepiej się jeździło ? Co radzicie ? Proszę o pomoc
    • Przez 12newholland12
      Witam prosiłbym bym o opinie użytkowników posiadaczy owych modeli. Planuję zakup sieczkarni miała by zbierać około 150 ha traw i kosić kukurydzę u mnie i usługowo. Która lepsza mniej awaryjna mniej paliwo chłonna ?
    • Przez Majkelo
      Panowie Potrzebuję rady, porady.
      Stoję przed dylemtem.
      Gruber na łapach lemkenowskich, 2.6m, 6 łap, zabezpieczenie sprężynowe. ROLMAKO, CZY MANDAM ??

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.