panmino

szukam mechanika do zakupu Belarusa 1025

Polecane posty

panmino    26

czołem,

znalazłem sobie ciągnik Belarus 1025 i potrzebuję fachowca, który specjalizuje się w Belarusach i potrafi ocenić  stan ciągnika. Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski i okolice. Może ktoś pomoże w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

A dlaczego mi go polecasz? Straciłem tylko czas szukając człowieka. Gość nie zajmuje się Belarusem, nigdy nie naprawiał...Skąd Ci przyszło do głowy pisać o nim?

Edytowano przez panmino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Bardzo chętnie bym ci pomógł w zakupie, naprawiam te ciągniki, wiem co je najczęściej boli, nie napisałeś tylko gdzie mieszkasz, a jedynie gdzie znalazłeś tego ruska.

Pozdrawiam.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Do Międzyrzeca bym podjechał, ale się ch*ja znam.


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

miałęm pisac ze mariusz nie pojedzie na ogledziny belarusa, po za tym to tak prosta maszyna ze z jego ogledzinami nawet cukiernik sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

A skąd kolega w ogóle jest? Jakie okolice?


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panmino    26

Nie wiem jakie ma znaczenie, skąd jestem, ale ok, okolice Częstochowy. Nie będę wiózł mechanika ode mnie przez pół Polski przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hubert24
      Poszukuję kombajnu nowego niezbyt dużego nieużywanego do 350 tyś dla gospodarstwa 20ha w gre wchodzą także usługi
    • Przez kisiol
      Witam. Poszukuję schematu elektryki do new holland boomer 50, może jest koś wstanie pomóc.
    • Przez Rudzianin
      Witam agrofotowiczów, mam taką nietypową..hmm "ofertę" z południa Polski (Górny Śląsk). Spodziewam się nowego kombajnu wkrótce, i szukam chętnych którzy by chcieli coś takiego nagrać, i jak dobrze pójdzie to kontynuować współpracę.
      Chętni proszę pisać tutaj lub priv.
    • Przez lolq1660
      hej poszukuje jakiegoś dobrego uzasadnienia zakupu przyczepy skorupowej o ład. 8t i wału posiewnego o szer. 5m na areał 23ha, może jest jakiś "specjalny" język który oni akceptują? Zależy mi na czasie więc jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny, a jeżeli owe uzasadnienia przejdą jestem w stanie za to zapłacić 😉
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie😊
      szukam przydomowego pastwiska z wiatą (stajenką) oraz dostępem do wody dla dwóch koni ,w kujawsko-pomorskim.Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za oferty !
       
       
       
       
       
       
       
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj