Zaloguj się, aby obserwować  
bekba

Brochard Joskin czy Bergman ? 16t

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bekba    31

Witam

 

Pragnę kupić nowy rozrzutnik obornika. Bedzie on pracował z ciągnikiem JD 6930 (150km). Zależy mi żeby to była maszyna o nie dużym zapotrzebowaniu mocy i dużej wydajności. Adapter zwykły wałkowy(nie talerzowy). Najlepiej zeby maszyna spełniała rozne funkcje a nie tylko rozrzutnika. Np wożenie zboza czy żwiru... Zastanawiam sie nad tymi 3 firmami jak w tytule ponieważ sa to liderzy wsród rozrzutnikow. Jeżeli ktos posiada proszę dzielic sie opiniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolton13    0

nie wiem czy da rade JD z 16 tonowym rozrzutnikiem.Jesli chodzi o marke to raczej JOskin.posiadam beczkowoz z tej firmy i na rzie tylko tyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A nie myślałeś o przyczepie wielofunkcyjnej fliegl? Jak duże są różnice cenowe pomiędzy tymi markami co wymieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzednik pomyśl też o jakimś fliegl`u bo po pierwsze będziesz mógł przewozić zborze i żwir a jeszcze do tego mozęsz kupić adapter i będziesz miał rozrzutnik.


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U mnie na spółdzielni mają 2 zestawy Annaburger na tandemie- rozrzutnik + beczka z tworzywa.

Sprzęty te pracują z MF'ami coś ok. 170-190KM.

Tak to wygląda >link<

Fajne maszynki i obrabiają nimi naprawde dużą powierzchnie.

Bodajrze 800ha jak nie więcej w 2 rozrzutniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie też jedna firma użytkuje te przyczepy robi nimi właśnie usługi rozrzucania obornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laro    0

Brochardem nie tylko rozrzucisz obornik,wywieziesz wapno ale żboże ,rzepak również,W sąsiedztwie świadczą usługi takim 3 osiowym- .Wiem od sprzedawcy ,że możliwa jest również opcja adaptera jako wóz przeładowczy. . Popytaj najlepiej użytkowników -sprzedawcy powinni ci podać namiary -oczywiście ci którzy sie swojego sprzętu nie boją :D

Jestem zauroczona Brochardami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

W przyszłości chciałbym właśnie taki wielofunkcyjny rozrzutnik, i z w/w firm, i najbardziej przypasował mi Bergman, no i anaburger, który ma dużego plusa za doświadczenie (dawny fortschrit) a jak wiadomo te rozrzutniki chodzą po 20 lat i jeszcze pochodzą :D, no a drugie to że produkowane są tuż obok, czyli dostęp do części będzie zawsze :D


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj