Arek

Sprzedam pług Unia IBIS 3+1 XXL

Polecane posty

Arek    218

Sprzedam pług Unia IBIS 3+1 odkładnica XXL na zabezpieczeniu resorowym nonstop, siłownik liniowania.

Lemiesze, dłuta i płozy boczne wymienione kilka ha temu.
W komplecie dwa kroje talerzowe, których nie widać na zdjęciu.

Powiat łowicki, woj. łódzkie.
Cena 16500 do negocjacji.
Tel 607 545 273

plug.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Ciekawe jak taki pług ora glinę i na skosie pod górkę czy dobrze dosypuje ?

Ja szukam pługa ,ale myślałem o zachodnim .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Jak masz obrotowke, to chyba ten skos możesz sobie zorac tak, zeby nie musiał skiby pod górę rzucać, tylko w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Górek nie mam więc nie wiem.

U mnie glin nie ma dużo ale źle nie orał. Tu akurat na 3 skiby bo z ciągnikiem 95km.

Niżej orka poplonu.

glina.jpg

orka2.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek1981
      Witam Wszystkich, od dawna przeglądam Agrofoto, dziś jednak zalogowałem się żeby zadać pytanie.
      Jest to mój pierwszy temat,  dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli źle umieściłem temat lub go zatytułowałem.
      Przechodząc do meritum, od niedawna jestem posiadaczem deutza  4080e o mocy 75KM i proszę o radę w kwestii doboru pługa. Mam małe gospodarstwo, ziemie raczej ciężkie.
      Druga sprawa to kwestia zakupu agregatu uprawowego. Mam siewnik amazone D4 typ 25 o szerokości 2,5m. I zastanawiam się czy do nowego ciągnika zakupić agragat uprawowy (jeśli tak, to jaki?) bo dobrze mi się sieje starym ciągnikiekm władimirec t25A czy agregat z hydropakiem  i połączyć go z siewnikiem.  Z góry dziękuję za wszelkie porady.
      Pozdrawiam
    • Przez zulus
      Witam mam prasę z 2012 roku i szkoda że nie wziełem opuszczanej podłogi wtedy to była nowość chcę to przerobić potrzebuję zdjęć i opisu działania jak byście mogli pomóc bardzo dziękuje .
    • Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez PatrykNowakowski
      Witam 🙂 szukam opini na temat pługów obrotowych. Jakie macie opinie na temat pługów tych w temacie? Jaki obrót jest lepszy siłownik z przodu, z tyłu, pionowy czy poziomy, jakie są plusy i minusy tych wariantów? Przedpłużki czy scinacze? Może ktoś poleca jakiś inny pług do 20 tyś zł na resorach 4x40? 🙂

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj