News
ciapekc385

Wybór pompy hydrualicznej. 4 czy 6 frez

Polecane posty

ciapekc385    0

Witam chce wymienić pompe hydrualiczną obecnie mam założoną z prawymi obrotami 4 frez . Czy pompa z 6 frezami będzie pasowała? oczywiście dokupie tulejke 6-cio frezową.

PRIMO    2047

Będzie pasowała bez problemów ,jak wymieniałem przy swoim władziu (jak jeszcze miałem to cudo ;) )to w oryginale było na 4 frezy a jak kupiłem nową pompę to już była na 6 frezów no i musiałem dokupić nową tuleję na 6 frezów.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez flassh_mr
      Może któryś z kolegów pomoże Zabieram się za remont kapitalny Władimirca T-25 A1 z 1977r i szukam instrukcji napraw w języku polskim. Mam już instrukcję obsługi i katalog części zamiennych, ale potrzebuję bardziej szczegółowych opisów.
      Jeżeli macie instrukcję napraw do Władimirca T-25 to proszę o przesłanie na flassh@interia.pl   
    • Przez ma123
      witam wiem ze luz na zamkach pierścieni kompresyjnych wybosi od 0.5-0.6 mm ale czy pierscienie olejowe równierz trzeba dopiłować czy moze zostać mnieszy luz pytam tych co robili te rzeczy z gory dzięki
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez przemek0099
      Witam forumowiczów mam kilka pytań odnośnie hydrauliki w t25
      1.w którym miejscu znajduje się korek do wylewu oleju z plecaka?
      2.gdzie się sprawdza poziom oleju w plecaku?
      3.w ostatnim czasie uszczelniałem układ hydrauliczny (rozdzielacz i siłownik) po tej operacji bardzo słabo podnosi na niskich obrotach(prawie wcale)  na wysokich podnosi ale dużo wolniej niż przed uszczelnianiem jaka może być tego przyczyna czy może być tak że gdzieś zasysa powietrze i przez to tak powoli podnosi ?
      4.w którym miejscu na rozdzielaczu ustawia się ciśnienie oleju podawanego na siłownik ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj