ursus-moc

Pottinger pirat /przyczepa i rozrzutnik w jednym-montaż adaptera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus-moc    41

witam ma ktos lub widzial przyczepe samozbierajaca co sie zaklada adapter i jest rozrzutnik bo mam przyczepe ale chce z niej zrobic zeby zakladac adapter przyczeoa to pottinger pirat
ktos cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

W sumie to problemem jest tylko napęd wałów adaptera Nawet jeśli jest napęd walców rozrzucających to może się okazać za słaba konstrukcja na rozrzucanie obornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie ma się co bawić w takie przeróbki, za dużo przerabiania lepiej kupić gotowy rozrzutnik który załatwi Ci robotę o wiele lepiej. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może, co może być przyczyną tego, że co chwila pękają tarczki sprzęgła przeciążeniowego w polskim rozrzutniku? Oryginalne działały przez lata, a po wymianie sypią się co kilka-kilkanaście rozrzutników.
      Chodzi o ten element:

      Powodem jest słaba jakość nowych tarczek, czy przyczyna może być inna? Wie ktoś może  gdzie kupić tarczki, które powinny wytrzymać dłużej?
    • Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 




    • Przez maciek21
      Jaki rozrusznik do ciągnika 95 km mam na oku unie tytan 11 na tandemie czy 95 km wystarczy 
    • Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać ile waży sieczkarnia Pottinger mex gt ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj