Blusik

Rozrusznik do silnik Andoria s15 (1HC102)

Polecane posty

Blusik    0

Witam

Sprawa jest taka czy do silnika s15 pasuje rozrusznik z jakiejś 30 albo żuka do niego aby pasował. Wiem, że muszą być lewe oborty czy w jakimś rozruszniku mozna w łatwy sposób zmienić te obroty sprzętu elektrycznego na nim nie ma więc jak będzie masa na plusie nic sie nie stanie. Tylko ze dla rozrusznika nic to nie da chyba ze ma stojan stały na magnesach czy coś.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Silnik 1hc102 produkowany był na podzespołach c 330 ale czy rozrusznik pasuje tego nie wiem , trzeba by przymierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsones    106

Mozna tez rozrusznik zamiast mosowac kolo silnika tak jak to jest w orginale ,mozna go obrucic aby byl z przodu silnika ,a zebatka byla tak jak orginalnie . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blusik    0

Okej a ,żebyś cos w śrokdu rozrusnziak zmienić nic by nie dało ?

 

I jedno jescze pytanie czy ktoś wie jaki jest gwint w meijscu gdzie wkręca się ucho aby podnieśc silnik bo tego ucha nie mam a w instrukcji nic nie piszę i początek wtrysku paliwa ma być na pt2200? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blusik    0

Witam ponawiam temat mam pytanie między rozrusznikiem z żuka(R5) a z c330 (R7), który z nich ma 9 zębów w bendixie z Zuka czy z ursusa i jakie są jeszcze różnice czy tlyko w głowicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

 R 5 mocowany na 2 śruby stosowany w Żuku oraz w c328. R7 zamienny z R11 mocowany na 3 śruby bendiks 11 zębów. Inna ilośc zębów , inny moduł zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Przecież można kupić rozrusznik do 1HC102 więc po co kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blusik    0

Nie będę wydawać 500 zl do tysiąca za głupi rozrusznik bo kręci w inną stronę to wolę juz kupić R5 i obróci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel4002
      http://olx.pl/oferta/silnik-andoria-s15-es15-sam-1hc102-esiok-nowy-nowka-nieuzywany-CID757-IDbKAUh.html#4f497f8f26
      gdyby ktoś był zainteresowany
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj