luxik123321123

Deutz agrotron 6.30tt 1013e problem z obrotami silnika

Polecane posty

 

Witam niedawno miałem problem z Deutz Agrotron 6.30tt model silnika 1013 e.

Ciągnik ciężko odpalał i nie miał wolnych obrotów. Poszła generalka układu wtryskowego:

Nowy zaworek zwrotny na przewodzie zasilającym

Nowa pompka paliwa (ta z kołem pasowym na pasek)

Nowy zaworek ciśnieniowy na listwie z pompami paliwa

Regeneracja 6ściu pomp wtryskowych 

regeneracja wszystkich wtryskiwaczy

 

Ciągnik odpala od strzała, za każdym razem, lecz problem jest z tym że faluje na obrotach, oraz strasznie mułowato się wkręca na obroty, przy czym jak wcisnę mu pedał gazu na maksa i on się w końcu wkręci na te obroty i jak mu odpuszczę pedał gazu, to silnik spada z obrotów ale już nie ma reakcji na pedał gazu i gaśnie. zgaszę zapłon próba odpalenia i od strzała odpala. Teraz pytanie czy źle mi zregenerowali te pompy czy może je jakoś trzeba ustawić (np. tak jak zapłon w standardowej pojedyńczej pompie wtryskowej w innych ciągnikach)

POMOCY!

PS. Przy wyjmowaniu pomp z ciągnika znaczyłem ich kolejność i w takiej kolejności je wsadzałem po regeneracji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po regeneracji i zamontowaniu trzeba je wydawkować

Edytowano przez Agrotech1111

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak były regenerowane pompy to pan który je regenerował powinien podać do nich nowy numer dzięki któremu będzie można obliczyć podkładki i je ustawić jak ktoś nie ma stołu i naprawia na zasadzie wymienię sekcje tłocząca i i tyle to nie jest to regeneracja


kolego a czy ja ci kiedyś chyba nie mówiłem że to nie jest tak do końca prosta sprawa z tym układem paliwowym i ze łatwo można coś źle zrobić albo zepsuć?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laval    11

Źle wstawione pompki,pogiętą listwa,
Masz kartę z parametrami pompek po wykonaniu regeneracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1935

posłuchaj laval a i jeszcze raz od początku pompki pomontuj zwracając uwagę na notatki w sprawie podkładek, ustawienia, trafienia na miejsce... chyba, że wstawiasz jak leci, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich serdecznie. Szukam pomocy od kogoś kto być może miał taki sam problem jak ja. Mianowicie jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej jcb 531 70 agri z 2010r z silnikiem 74.2 kw. Pompa wtryskowa rotacyjna delphi. Ładowarka nie chce wchodzić na obroty. Dochodzi do max 1500 i nic więcej. Ale do tych obrotów chodzi normalnie czyli ma siłę równo pracuje i prawidłowo zapala. Jakiś czas temu miala tylko problem z gasnieciem ale po wyczyszczeniu zaworu od gaszenia było ok. Co może być przyczyną nie wchodzenia na obroty?? Dodam że filtr paliwa nowy. Sprawdzone wszystkie węże czy nie łapie powietrza.  Brakuje mi pomysłu co to może być a jak wiadomo wyciąganie pompy z tej maszyny nie należy do najłatwiejszych. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez hubertg7
      Witam! Ciągnik Agrotron 150 2008r. nie pracował dwa dni, dzisiaj go odpaliłem i wyskoczył kod błędu 90, oczywiście nie było mowy o jeździe. po wyłączeniu hebla i włączeniu wyskoczył błąd EE. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? w okolicy nie ma zbyt dobrego serwisu:/
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj