ferdek3085

fiatagri winner f140

Polecane posty

ferdek3085    0

co może oznaczać ta migająca kontrolka dotyczaca zapoznania się z instrukcją obsługi? podnośnik jest podniesiony na max w górze, nic nie mogę zrobić nie chce się opuścić do dołu.. na czym polega problem? czy ma ktoś instrukcję obsługi online ? 

post-169088-0-37767600-1508094467_thumb.jpg

Edytowano przez ferdek3085

waldac    12

miga ciągle czy tylko przez 3 sekundy? ( zapamiętywanie ustawień)

a jednostka sterująca jest ustawiona na STOP.??

ferdek3085    0

miga ciągle czy tylko przez 3 sekundy? ( zapamiętywanie ustawień)

a jednostka sterująca jest ustawiona na STOP.??

miga ciągle i stop też cały czas jest załączony.. wszystko było w porządku podniosłem maszynę w pewnym momencie i już nie chce się opuścić..

Wiadomość z agroFakt.pl

waldac    12

miganie jest ciągłe to znaczy w jednakowych odstępach czasu cz noże sa przerwy np tezy łlyski co 0,5 sekundy sekunda przerwy i dwa błyski ?

masz przyciski na błotnikach używałeś ich??

Próbowałeś dezaktywować STOP pokrętłem wartości podnoszenia i przyciskiem podnoszenie opuszczane?

Edytowano przez waldac

ferdek3085    0

miganie jest ciągłe to znaczy w jednakowych odstępach czasu cz noże sa przerwy np tezy łlyski co 0,5 sekundy sekunda przerwy i dwa błyski ?

masz przyciski na błotnikach używałeś ich??

Próbowałeś dezaktywować STOP pokrętłem wartości podnoszenia i przyciskiem podnoszenie opuszczane?

jest dokładnie tak jak napisales miga z przerwami, przyciski na blotnikach nie dzialaja, próbowalem podnosic opuszczac ale stop caly czas sie pali...

waldac    12

to jaka jest sekwencja tego migania - powtarzalność błysk błysk błysk przerwa błysk odstęp 1 do 3 sekund ?? jako przerwa

wyłączony silnik kluczyk na poz I pokrętło na "0" zero potem przełącznikiem  podnoszenie opuszczanie i wcisnąć przycisk nad STOP

ferdek3085    0

dwa błyski - przerwa, trzy błyski - przerwa, pięć błysków - przerwa,  przerwy są w róźnym odstępie czasowym...
wyczyść skrzynkę :)

Edytowano przez ferdek3085

waldac    12

błąd jest zawsze dwucyfrowy

dwa błyski przerwa trzy błyski   błąd 23 średniej klasy sprawdź potencjometr regulacji głębokości roboczej - ustawienia, okablowanie, bezpiecznik, lub uszkodzony sam potencjometr :(

dłuższa przerwa  następny błąd

błyski ...

Przed piec błysków nie ma jednego błysku -?? wtedy masz problem z przyciskami zewnętrznymi- prawdopodobnie blokują dzianie EHR, bo taka jest zasada ich działania- kiedy je używasz blokuje sie ehr w kabinie aby nikt przypadkiem nie zrobił ci "ałka" kiedy jesteś przy maszynie, potem odblokowujesz ehr jak opisałem wczesniej

jeśli jak pisałeś nie działają przyciski na błotniku to je napraw lub rozłącz zupełnie

skrzynka posprzatana

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Mariuszogi
      Potrzebuję informacji o ciągniku foton lovel 504
    • Przez Dzejka88
      Witam niedawno wraz z ojcem kupiliśmy ładowarkę teleskopową jcb 536-60 agri-super z 2009r.Mamy problem nie wiemy czy to ma tak być bo podczas jazdy kiedy chcemy zmienić kierunek jazdy ładowarka z tego co wiem sama wychamowac po czym u nas jest szarpniecie z czego nawet mozna poleciec przez kierownice.Jest to nasza pierwsza ładowarka  proszę o pomoc.
    • Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:
    • Przez Skroll123
      Witam mam problem z moim silnikiem ponieważ nie mam jak ustawić kąta wtrysku ponieważ go niechcący go przedstawiłem. Problem polega na tym że nie mam oznaczenia GMP na kole zamachowym da się to jakoś inaczej ustawić lub zaznaczyć? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.