Skocz do zawartości
Wojtek026

Stihl MS 261 vs Husqvarna 450 e serie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Stihl
pawelec1997    4

W firmowych piłach renomowanych marek  napewno nie są oszukane konie,co do chińskich pił to się mogę zgodzić np. poj,silnika 49 ccm i niby ma 5,2 konia,śmiech na sali,a idzie gorzej od husqvarny 2,7 konia.

melon10641    158

W firmowych piłach renomowanych marek  napewno nie są oszukane konie,co do chińskich pił to się mogę zgodzić np. poj,silnika 49 ccm i niby ma 5,2 konia,śmiech na sali,a idzie gorzej od husqvarny 2,7 konia.

http://www.echopolska.pl/pilarki-spalinowe/cs-450.html

Teraz podają na polskiej stronie tak jak i na innych ECHO CS450 ma 1,9kW ~2,6KM a pamiętam dobrze, że podawali ponad 3KM ale to zapewne wina polskiego importera. Widać, że się poprawił ;) 

pawelec1997    4

Ale ta pilarka Echo cs 450 jest jeszcze solidnie wykonana,zobacz sobie te tanie chińskie za 200 zł,u mnie sąsiad kupił,to po paru belkach przestała już palić.

melon10641    158

Ja rozważałem zakup chińskiej za 400-450 zł ale to loteria jedna na 10 będzie działać aż miło a reszta się rozleci, to stwierdziłem, że jednak szkoda 400zł na losowanie co się trafi. Chociaż moja mama kupiła kosę za 350zł w markecie 7 lat temu a ja katuję ja do dziś, chociaż rozkręcana była już z 4-5 razy. 

Co do Echo i Shindaiwy to japońskie marki i można je porównywać do H lub S. 

DTaras    147

silniki 45 ccm w japońcu miały zawsze ok 2kW. Podejrzewam, że pomyliłeś 450 z 490 jak jeszcze był. Teraz zamiast 49 jest 50.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się