nomysz14

DMUCHAWA DO ZBOŻA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nomysz14    0

Sprzedam dmuchawe do zboża bez silnika orginalna plus rury transportowe komplet cena 700 zł  numer tel.504025204

post-107825-0-40300300-1507809793_thumb.jpg

Edytowano przez nomysz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
chce ktoś kupić rury transportowe bin do silosów z dmuchawy ? tanio sprzedam wszystko w ocynku dobrym stanie , u mnie tylko miejsce zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212
Dnia 26.01.2018 o 20:08, nomysz14 napisał:

WALNIJCIE SIĘ W GŁOWE ALBO WAM POMOGE 

Sam się chyba walnąłeś krzycząc za nią 2k PLN. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas chodzą po 1300-1800 a i ponad dwa też krzyczą co poniektórzy ;) ale z silnikiem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
12 godzin temu, Jarecki88 napisał:

Sam się chyba walnąłeś krzycząc za nią 2k PLN. 

Ile! :o 2k xD gościu chyba na głowę upadł takie dmuchawy w dobrym stanie bez silnika to za niecały tysiak idzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    155

no ale co wy od chłopa chcecie? jego dmuchawka to może i 10tyś cenić .

 

Każda sprzedająca rzecz ma swojego amatora-Tyle w temacie.

Niech wystawi na OLX to mysle że wcześniej czy póżniej sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    155

Nie zawsze.Ja jak sprzedaje ciagniki to zawsze 4tyś i wiecej jak ceny przeciętne na OLX i schodza .Zazwyczaj taka sprzedaż nie trwa wiecej jak 3tyg.

I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To samo jest z częściami. Jak przyciśnie w sezonie to i 50zł za spinkę do łańcucha zapłacą a w zimę ani jednej nie sprzedasz....Kiedyś w pobliskim mieście koleś miał sklep z łożyskami, zawsze pytał "a do czego to?" , jak powiedziałeś że do kombajnu zachodniego to łożysko kosztowało 60zł, jak powiedziałeś że do kopaczki do ziemniaków to 15zł to samo łożysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Drodzy Agrofotowicze i rolnicy doradzicie mi jaką zachodnia używaną dmuchawę musiałbym kupić do zboża żebym w miarę sprawnie rozładował przyczepę 6t ? 
      Na ogłoszeniach widuję różne , przeważnie od 2,2 kW do 7,5 kW z jakimiś dozownikami i którą wybrać w miarę rozsądnych pieniądzach ? zboża pod dmuchawę mam nie dużo z 12 t owsa 15 t  pszenicy i 10 t jęczmienia a resztę to żmijką i prosto z przyczepy , dotychczas pożyczałem dmuchawę tłoczącą NEURO 2,2 kW ale 6 t zboża to około 1,5 h do 2 h roboty jest i to mnie nie satysfakcjonuję. 
      Budżet to tak do końca nie jest określony około 3 tyś . 
      Zachęcam do dyskusji      
            Pozdrawiam
    • Przez dawidjachim1
      Witam, sprzedam dmuchawę ssąco - tłoczącą.
      Rok produkcji 2006.
      Silnik 11,25 kw.
      Długość ssania 4m (fi-150).
      Długość tłoczenia 11m (fi-160).
      W zestawie klamry, kolana, końcówka kierunkowa, ssawa klasyczna oraz nowa ssawa "rurowa" świetnie nadająca się do silosów zbożowych. Dmuchawa mało używana, średnio 150 ton na sezon.
      Wydajność to jakieś 45-50 minut 8 ton pszenicy. 
      Cena zimowa do nie wielkiej negocjacji.
      Lubuskie
      TEL. 725-609-176






    • Przez ursus330d
      Witam czy opłaca się wozić obornik na wiosnę  pod kukurydze,jęczmień wiosenny czy zboże pociągnie coś ??
    • Przez tomek1377
      siemanko. Stosował ktoś ten nawóz dolistny? Jaką cena i jakie efekty po zastosowaniu? A może ktoś poleci inny nawóz ? Kazda opinia mile widziana. Pozdrawiam😃 
    • Przez ktomek154
      Witam wszystkich, od początku roku planuje powiększenie gospodarstwa o silosy, wagę oraz całe oprzyrządowanie do sprawnego zasypu i opróżnienia magazynów. głównie nastawiam się na handel zbożem. mam kilka pytań z tym związanych: jakie silosy polecacie. głównie chodzi mi o producenta. pojemność od 100 ton w górę. lejowe czy plaskodenne? suszarnie mam porcjową- suszy 120 ton w około 48 godzin od 32% wilgotności do 14%. Jaką polecacie suszarnie do skupu? zmieniać czy zostawić? No i najważniejsze: Jak zacząć handel?? Gdzie znaleźć odbiorcę i jakiego? jakieś rady?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj