Skocz do zawartości
piotrkovsky

endt 275v schemat ukladu elektrycznego

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RobciO1
      Witam pilnie potrzebuję schemat tej oto stacyjki:

http://allegro.pl/case-ih-stacyjka-50988-i3046604093.html

Chodzi mi dokładnie który pin jest od czego. Pilnie proszę o pomoc.
    • Przez DamianTrojaski
      Witam tak jak w temacie potrzebuje schemat pompy owej dojarki , jeśli by ktoś miał i mógł by mi to podrzucić na pw to byłbym bardzo wdzięczny .
    • Przez tomas
      Witam. Prosiłym o taki schemat jak w temacie, jeśli ktoś posiada. Chciałbym naprawić wskaznik temperatury silnika. Zegar prawdopodobnie jest sprawny. Może być przerwa gdzieś na przewodach. Z góry dzięki. Pozdrawiam
    • Przez jarx08
      witam wszystkich,
      potrzebuje instrukcji obslugi do dominatora 96 i schemat instalacji elektrycznej w jezyku polskim chyba nie ma wiec najlepiej zeby w ang a jesli nie ma nikt to obojetnie w jakim prosze o wyslanie na maila jarx08@gmail.com

pozdrawiam
    • Przez krzeski
      witam
      ma problem ze swoim t6010 a mianowice nie moge odpowietrzyc w nim hamulcow.
      musialem odkecic przewody hamulcowe no i niestety zapowietrzyc uklad przed odkrecenioem hamulce dzialaly bez problemu po zmontowanu wszystkiego zaczolem odpowietrzanie odkrecilem odpowietrznik zalozylem przewodzik i zaczolem wciskac pedaly plyn siknol ze 2 razy i nagle przestal leciec pedaly sa miekkie wcale nie ma hamulcow. wogole pompki hamulcowe nie pobieraja plynu. mial kos podobny przypadek? mogl by mi ktos pomóc? dodam ze odpowierzalem tak jak np. zwykla szesdziesiatke.