Skocz do zawartości
macko25

rozsiewacz z wagą jaki polecacie???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agro_bamber    0

Osobiście używam Amazone ZA-M tronic 1501 z wagą, polecam.

Jego zalety:

- możliwość rozbudowy skrzyni ładunkowej

- aplikacja na smartfona Android/iOS ogromna baza nawozów 

- łatwość ustawiania 

- komputer Amatron+ jeden do wszystkiego, biedniejsza wersja Amados+ możliwość wyboru

- sita zasypowe

- kółka transportowe 

- możliwość wymiany tarcz rozsiewających na większe

- prosta kalibracja wagi

Minusy:

- czasami ciężko się go zaczepia, Amazone zrobiło wszystko na styk. 

Edytowano przez agro_bamber

Wiadomość z agroFakt.pl

Z7245    10

Ja mam raucha axisa z wagą i emc to szczerze powiem że emc bije na głowę wagę nie ma możliwości że jedna tarcza nie sieje a wysiew bardzo równy i oczywiście żadnej kalibracji. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol210589
      Witam. Chciałbym zapytać użytkowników rozsiewacze do nawozów Amazone Jet lub rauch aero. Chodzi mi przede wszystkim o ustalanie wysiewu na jakiej zasadzie się to odbywa, i jak to wychodzi w praktyce. Za kazda rzetelną informacje bardzo dziękuję:-)
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 
      film:

• Przez Bigfarmer
      Witam,jak sądzicie jaki jest najlepszy rozsiewacz nowy 2talerzowy do 5000zł max to 6000.Rozsiewacz będzie współpracował z ursusem c-360.

edit. sory zwracam honor mój błąd
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.
    • Przez klusek
      poradxcie mi czy warto zamienic kosa na jakiegoś pisata lub rcw i jak wam sie te sprzęty sprawują(rcw,piast)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.