cedox

Kosa spalinowa 2-suw czy 4-suw?

Polecane posty

krzy24    2

TVJa zakupilem ta kosę Stihl,model 311 4mix 1.9km. Kosa ma przyjemne brzmienie.Halas prawie podobny do 2mix. Pracuje na mieszance z olejem zielonym.Wchodzi na obroty stopniowo i ma właśnie większy moment obrotowy. Z żyłka okrągła tnie trawę na 30cm (gęsta) i się już ociaga. Może żyłka kanciata byłaby lepsza.... Ale 30cm trawa,to juz na noże,wedlug mnie,a nie żyłka...chyba,ze rzadka,to i 50cm będzie cięta. Wszystko zależy,jaka jest ta trawa... 

Po pierwszych 5 godzinach pracy,trzeba dać do serwisu i sprawdzic zawory. Potem już co 100 godzin pracy sprawdzanie zaworów. 

Kosa ogólnie dobra. Średnia moc w KM.Spalin się nie czuję. Sąsiedzi myśleli,ze jakiś motor kupiłem,z racji tego dźwięku na początku😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adasiorek
      jakie macie pilarki spalinowe no i elektryczne
       
      sam posiadam pilarkie sthila MS 023 juz (leci jej 10 rok)
      nie miala jeszcze powazniejszych napraw chodzi mi o silnik
       
       
      na marginiesie mam jeszcze myjkie sthila i zamierzam jeszcze kupis kose spalinowa sthila pasuje mi ta firma a i do serwisu mam 1km
    • Przez kubota_tym_kioti
      Nadszedł czas na wymianę spracowanej 22 letniej husqvarny 40 która coraz częściej odmawia posłuszeństwa. Więc poszukujemy czegoś w zastępstwo, zainteresowały mnie te dwie: Shindaiwa 452s i Echo cs450. Może znacie inne ciekawe pilarki Od razu mówię stihl i husqvarna odpadają.
    • Przez solek01
      Mam w użytkowaniu pilarkę Stihl MS 211, do tej pory kupowałem łańcuchy i prowadnice u dilera STIHL,
      niby oryginalne, ale z najtańszych serii. Jednak ostatnio się mocno popsuły, szybko się tępią, i strasznie wyciągają. Nawet po 
      2-3 godzinach cięcia trzeba było go już skracać . Chciałbym teraz kupić łańcuch jakiejś innej firmy, co byście mogli polecić?
      Może Oregona?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj